Tadićev porez na upotrebu mobilnog: HARAČ HARAČ RAJO TREBA

U montenegru...oni se svi medjusobno cuju i bez telefona:zper:

Ja sam otkazala sve post pejd i presla na pri pejd i ne boli me glava...e sad videcemo gde ce i nas orobiti i kojim cenovnikom ?:D

pa nemate pojma bre ti i eremita. Placate i vi ovaj porez samo prilikom kupovanja dopune. Ako uzmes dopunu od 1000 din ne dobijas toliko kredita vec 900 din
 
Evo upravo sam dobio racun od Telenora za ostvarene usluge i na njemu je dodat novi tadicev harac tzv PUMT = porez na upotrebu mobilnog telefona u iznosu od 345 dinara.

Koliki je vama ovaj tadicev najnoviji harac ?

:eek::eek::eek: Aaaaaaaaaaaaaaaa? Auuuu, pa nisam čuo za tu novu POGODNOST. Šta ti je demokratija... Prosto ne mogu da dođem sebi, verovatno od gladi. :mrgreen: :) Sva sreća pa još uvek mogu da se smejem, to mi jedino pomaže da ostanem normalan.
 
...ovo je retko dobar potez Tadiceve vlade,:cool:

klasican porez na luksuz,

izgibe nam narod u saobracaju pricajuci na mob. telefon?!:think:
У сред економске кризе повећавати порезе добар потез?

Ово је ретко добро изречена глупост.

Народ изгибе јер вози кршеве који су за отпад, уместо да се увезу шест пута бољи половњаци из Швабије. Али, обећала господа из сајентолошке Г17+ производњу пунта, монополским цараинама за заштиту приватне италијанске производње од које нема ништа(још платили парама грађана да дођу монополисти а оно испаде нова обмана). Све добри потези, а најбољи ће бити када заиста крене беспарица ко 93. Е тад ће да буде бежанија - падињак 6:4. + навијачи пребили тренера и управни одбор.
 
Evo upravo sam dobio racun od Telenora za ostvarene usluge i na njemu je dodat novi tadicev harac tzv PUMT = porez na upotrebu mobilnog telefona u iznosu od 345 dinara.

Koliki je vama ovaj tadicev najnoviji harac ?

Pre nekoliko godina bio je takav Šešeljev porez. 200 dinara je bilo. Tada nije smetalo?

Nego, i tada je bilo samo za postpaid, kao i sada. Kako objašnjavaju ovo?
 

Back
Top