Отворите очи помозите деци Боже узми ме са овог места

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gde si pustio ovu decu, to stvarno ne mogu da iskuliram...:sad2::sad2::sad2:


Није ни сврха искулирати

Kakve veze imaju zrtve napalma iz vijetnamskog rata sad?

Са овим сада?
Погледај клип па пиши,јер зо се дешава и овог тренутка

Pinki ti si bre stvarno prso...

Kakva ti jeo vo tema...

ОВО ЈЕ ПОЛИТИКА ОВО ЈЕ ОНО ШТО ТРЕБА РЕШИТИ
 
Boze, uzmi ga sa ovog mjesta, evo molimo te i mi ostali. :lol:

Можеш да се спрдаш са оваквим злом?
Смешна је патња деце која се и овог тренутка дешава?
ДА ДЕФИНИТИВНО ТИ СИ ОНИ

МИ СМО МИ
ОНИ СУ ОНИ
НОРМАЛНИ СУ НОРМАЛНИ
ЗЛИ СУ ЗЛИ
МИ ИЛИ ОНИ НЕМА ТРЕЋЕ
 
Boze, uzmi ga sa ovog mjesta, evo molimo te i mi ostali. :lol:

pa on je pesnicka dusa, mora malo da bude teatralan, ali je u pravu,

takvi stavovi, tj. skretanje paznje na tako surovu stvarnost, deluju danas pateticno jer je sve veca otudjenost i bezoosecajnost ljudi.:(
 
Poslednja izmena:
pa on je pesnickqa dusa, mora malo da bude teatralan, ali je u pravu,

takvi stavovi, tj. skretanje paznje na tako surovu stvarnost, deluju danas pateticno jer je sve veca otudjenost i bezoosecajnost ljudi.:(

Ne radi se o tome, nego je to staro skoro četrdeset godina... Pre mu je mesto na istoriji nego politici...
 
Ne radi se o tome, nego je to staro skoro četrdeset godina... Pre mu je mesto na istoriji nego politici...

pa nebitno je sta je na snimku konkretno, to se desava i danas...
on oseca potrebu da skrene paznju na surovst sveta u kome zivimo iako svi to znaju...ali i olako to potisnu kao da ne postoji...
njega mozda pogadja vise...
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Извини, али малтретирање деце и жена уопште не могу да гледам, али не из страха.

Два пута сам се у животу умешао када идиот малтретира и туче жену - први пут ја почео да табам идиота а женска стала да га брани... а други пут за мало главу нисам изгубио а после их сретнем поново заједно... тако да се више никада не бих умешао када неко бије своју женску...:mrgreen:

А децу не смем ни да помињем... одмах ми падне мрак на очи...
 
НЕ ДАЧО НЕГО МУДА ИМАО НИСИ ДА ПОГЛЕДАШ

Ja za to znam već više od dvadeset godina, pinki...Stari je to snimak... Bio jeaktuelan pre pitaj boga koliko... Uz još jedan snimak kad američki vojnik, iz pištolja, puca u glavu vijetnamskom civilu... Ta dva snimka su preko milijardu puta komentarisana u raznim medijima...
 
Ja za to znam već više od dvadeset godina, pinki...Stari je to snimak... Bio jeaktuelan pre pitaj boga koliko... Uz još jedan snimak kad američki vojnik, iz pištolja, puca u glavu vijetnamskom civilu... Ta dva snimka su preko milijardu puta komentarisana u raznim medijima...

ЈОК ДАЧО ПОГЛЕДАЈ ДАЉЕ
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top