ukroti me

Pa sad, sta je prekoracenje limita ako ne ukrotiti nekog? :think:
Vidim da je fora u tome da li neko nesto zeli ili ne . Pa cesto ni sami ne znamo da li zelimo da se prepustimo i koliko .. Tj da nas neko ukroti i pokaze nam neke nove stvari .. Ispitivanje sopstvenih limita i jeste mozda da krotimo neki strah u sebi .
 
dobar odgovor
a, istinska ravnopravnost, ona "unutar" veze, se ogleda bas u tome da je ono "ko kosi, a ko vodu nosi" promenljiva, a ne staticna i neprikosnovena kategorija, da se uloge razmenjuju po osecaju (ili, dogovoru ako je nekome tako lakse) i potrebi
ok, tamo gde postoji osecaj i dogovor.
a sta kad dodjes do tacke da niko ne odstupa? gde oboje misle da su pravu?
i onda ono kojem je vise stalo popusti, ubedjujuci sebe da je bas to ono sto zeli..nesvesno, da je ukroceno..:pop:
 
Pa sad, sta je prekoracenje limita ako ne ukrotiti nekog? :think:
Vidim da je fora u tome da li neko nesto zeli ili ne . Pa cesto ni sami ne znamo da li zelimo da se prepustimo i koliko .. Tj da nas neko ukroti i pokaze nam neke nove stvari .. Ispitivanje sopstvenih limita i jeste mozda da krotimo neki strah u sebi .
da li zelimo da se prepustimo, ili
da li zelimo da nam se prepuste?
 
ukrocena goropad?
divlja agresivna zena koja prede kao mace..
svaka je zena i zver i mace, pitanje je samo ko ume sta da probudi.
ukroceni muskarac?
blah. valjda isto..ratnik koji se opusta do potune nirvane..pod rukama zene koja ga voli



s druge strane, mentalno krocenje..rat na zivot i smrt za prevlast u vezi..a tu je pitanje i ko je jaci, i kome je vise stalo..
ima mnogo ljudi koji uzivaju u preuzimanju vlasti, ne razmisljajuci o tome sta ce dodjavola raditi sa covekom(zenom) kad ga slome? isutirati? traziti novu zrtvu?

da li postoje veze gde postoji istinska ravonpravnost?
ili se uvek zna, ko kosi a ko vodu nosi?


e, ovo je lepo receno. :)
 
ok, tamo gde postoji osecaj i dogovor.
a sta kad dodjes do tacke da niko ne odstupa? gde oboje misle da su pravu?
i onda ono kojem je vise stalo popusti, ubedjujuci sebe da je bas to ono sto zeli..nesvesno, da je ukroceno..:pop:

:lol: El moze licno? :)
Bila sa dvojicom fetishista i sa obojicom sam mislila da je to ono sto zelim i sto mi prija.. Tek sad vidim koliko nisam bila u pravu :lol: To je samo bilo ispunjavanje zelja i prepustanje :roll:
 
ok, tamo gde postoji osecaj i dogovor.
a sta kad dodjes do tacke da niko ne odstupa? gde oboje misle da su pravu?
i onda ono kojem je vise stalo popusti, ubedjujuci sebe da je bas to ono sto zeli..nesvesno, da je ukroceno..:pop:

pa, kad sam stizala do tacke gde "niko ne odstupa" to je uvek bio znak da smo stigli do mrtve tacke
onda smo tacku stvaljali na nasu vezu i odlazili dalje
to nekako tako valjda ide
jer, ako na silu tacku pretvaras u zarez zavrsis samo sa znakom upozorenja da nije trebalo tako
 
mislim, sramota me da potpisem nesto sto se prva setila da kaze devojka mladja vise od 10 godina od mene, i to na mojoj temi
ali
potpisujem :lol:

:)Pa, i dalje je individualno .. Za nekog je analni sex vrhunac perverziji i granica nad granicama.. Za nekog je to oralni sex ( jadan taj :pop2: :pop3: ) a za nekog ispitivanje sopstvene izdrzljivosti, neke igre poverenja ( vezane oci, ruke) , light s/m itd... :rumenko:
 

Back
Top