ukroti me

nisam mislila na trajnu i nasilnu promenu karaktera, izvinjavam se ako sam bila nedorecena, ili dvo(vise)mislena....vise je bilo u smislu da se neko "ne da", a vi ga tendenciozno (ne mora biti napadno, samo je bez odustajanja) "savijate, oblikujete, forsirate, dovodite do nekih granica, slabeci mu otpor"...ebi.ga...tako nekako sam htela reci :lol:


so bi reko drug Pitji...savij se .........:hahaha:
 
a sto krotiti..bolje je kad su raspojasane :hahaha:

Taabbeeeeee!!
balloony.gif
 
Kako "krotite" nekoga? Jeste li osetili da vas neko "kroti"? Kakve zene (i muskarce) treba "krotiti", a kakve nikade ne mogu biti "ukorcene"? Unapred se izvinjavam onima koje termin vredja :mrgreen:

Žena se bavi dresurom mene, ja kao naučim da aportiram bačeni štap... ali samo kada ja to hoću :mrgreen:
A... da, i ono "k' nozi!" :arrow: ne pali ;)
 
avaj, draga, samo...retki su oni koji umeju da krote i imaju stpljenja za tako nesto
kad ima toliko onih koji su ukroceni po difoltu
ali, kako to lepa igra ume da bude, kad je bez zadnjih misli :)

nisi u pravu jer ovo o cemu ti pricas je u sustini pristajanje na ono sta u dubini duse zelis..to nije krocenje ;)
 
Kako "krotite" nekoga? Jeste li osetili da vas neko "kroti"? Kakve zene (i muskarce) treba "krotiti", a kakve nikade ne mogu biti "ukorcene"? Unapred se izvinjavam onima koje termin vredja :mrgreen:

Ja ipak praktikujem da se devojka sama ukroti...tako mi sladze :D

a da nekoj pricham kako da se ponasha, kakva hocu da bude, da joj solim pamet i slichno...ne pada mi na pamet. Koja ne moze da oseti sta mi treba, u zivotu mi ne treba, samo u krevetu...
 
Kako "krotite" nekoga? Jeste li osetili da vas neko "kroti"? Kakve zene (i muskarce) treba "krotiti", a kakve nikade ne mogu biti "ukorcene"? Unapred se izvinjavam onima koje termin vredja :mrgreen:

uh teška tema, i terminološki laka za pomešati u smislu UKROTITI i UKRUTITI (hehe)...pa baš ukrotiti nekoga, ravno je kao da govorimo o osobama koje volimo a posmatramo ih poput konja ili kobile ...za jahanje...ili ukroćivanje:mrgreen: pristalica sam da se ljudi mogu razumeni i nerazumeti ali potreba za ukroćivanjem nema temelja...:mrgreen:...nismo životinje...(kako ko)...:hvala::bye:
 
nisam mislila na trajnu i nasilnu promenu karaktera, izvinjavam se ako sam bila nedorecena, ili dvo(vise)mislena....vise je bilo u smislu da se neko "ne da", a vi ga tendenciozno (ne mora biti napadno, samo je bez odustajanja) "savijate, oblikujete, forsirate, dovodite do nekih granica, slabeci mu otpor"...ebi.ga...tako nekako sam htela reci :lol:
humanije je kupiti si glinu i pravit skulpture doma.
 
ukrocena goropad?
divlja agresivna zena koja prede kao mace..
svaka je zena i zver i mace, pitanje je samo ko ume sta da probudi.
ukroceni muskarac?
blah. valjda isto..ratnik koji se opusta do potune nirvane..pod rukama zene koja ga voli


s druge strane, mentalno krocenje..rat na zivot i smrt za prevlast u vezi..a tu je pitanje i ko je jaci, i kome je vise stalo..
ima mnogo ljudi koji uzivaju u preuzimanju vlasti, ne razmisljajuci o tome sta ce dodjavola raditi sa covekom(zenom) kad ga slome? isutirati? traziti novu zrtvu?

da li postoje veze gde postoji istinska ravonpravnost?
ili se uvek zna, ko kosi a ko vodu nosi?
 
ao, bukvalisto :lol:
pa, nije car u tome "ukrotiti" nekoga tako da on na kraju pristane na nesto sto u dubini duse ne zeli
vec da mu krocenjem "pokazes" sta je ono sto zeli...i, koliko duboko to zeli :mrgreen:

da, ali onda pricamo o igricama, limitima i istrazivanjima, nikako to ne bih nazvao "krocenjem" pre bih nazvao uzivanjem i prepustanjem.. :per:

mozda bi se pre reklo..poverenje...
 
ukrocena goropad?
divlja agresivna zena koja prede kao mace..
svaka je zena i zver i mace, pitanje je samo ko ume sta da probudi.
ukroceni muskarac?
blah. valjda isto..ratnik koji se opusta do potune nirvane..pod rukama zene koja ga voli


s druge strane, mentalno krocenje..rat na zivot i smrt za prevlast u vezi..a tu je pitanje i ko je jaci, i kome je vise stalo..
ima mnogo ljudi koji uzivaju u preuzimanju vlasti, ne razmisljajuci o tome sta ce dodjavola raditi sa covekom(zenom) kad ga slome? isutirati? traziti novu zrtvu?

da li postoje veze gde postoji istinska ravonpravnost?
ili se uvek zna, ko kosi a ko vodu nosi?

dobar odgovor
a, istinska ravnopravnost, ona "unutar" veze, se ogleda bas u tome da je ono "ko kosi, a ko vodu nosi" promenljiva, a ne staticna i neprikosnovena kategorija, da se uloge razmenjuju po osecaju (ili, dogovoru ako je nekome tako lakse) i potrebi
 
Poslednja izmena:

Back
Top