Anketa: Da li ste za vojni pakt sa Severnom Korejom?

Da li ste za vojni pakt sa Severnom Korejom?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Razmisljao sam sta bi bilo najpametnije za Srbiju u ovom trenutku,da se vratimo na svetsku scenu.Mislim da bi bilo najbolje poslati nasoj braci Koreancima zahtev za stupanje u vojni pakt sa njima.Mozda nam posalju nekoliko nuklearnih glava,pa da postavljamo uslove bar u regionu...

:hahaha: :hahaha: .ja sam za to da ti pošalju..par komada...i to mukte...džaba...nego de reci gdje zivis tako da se mogu preseliti....prije "slanja pošiljke".......manji su troskovi..zrakom..samo ti prebace..
 
jel ti to ozbiljno?

Kada sam ja bio neozbiljan?
f_52m_c29f754.gif
 
Razmisljao sam sta bi bilo najpametnije za Srbiju u ovom trenutku,da se vratimo na svetsku scenu.Mislim da bi bilo najbolje poslati nasoj braci Koreancima zahtev za stupanje u vojni pakt sa njima.Mozda nam posalju nekoliko nuklearnih glava,pa da postavljamo uslove bar u regionu...

:hahaha::hahaha::hahaha:


šta još neću ovde pročitati....:roll:

samo me čudi kako modovi nisu zaključali temu...jer bi joj bilo primerenije da se stavi na pdf Naučna fantastika....al i to mnogo govori o njima, zar ne!?:idea::think:
 
Najbolje bi bilo da oni bace tu jednu nuklearku na nas i da na svima skrate muke... Euthanasia

:per:

lepo nas sve dignu u vazduh....ograde celi Balkan da se ne bi drugi "kontaminirali" i lepo za 1000 godina nasele normalne ljude na ove naše prostore :mrgreen:

verujem da bi se o tihom, eremiti, torenteu i mišoniju pričalo ko što se danas priča o Bošku Buhi;):rumenko::lol:
 

:hahaha::hahaha::hahaha:


šta još neću ovde pročitati....:roll:

samo me čudi kako modovi nisu zaključali temu...jer bi joj bilo primerenije da se stavi na pdf Naučna fantastika....al i to mnogo govori o njima, zar ne!?:idea::think:

da? kao na pr?..i samo jedno pitanje..koji je tvoj interes ili potreba za ucesce na temi...spam? provokacija? nemas pamtenija posla?....ne bitno...nako....podvuci tocan odgovor:mrgreen:
 
da? kao na pr?..i samo jedno pitanje..koji je tvoj interes ili potreba za ucesce na temi...spam? provokacija? nemas pamtenija posla?....ne bitno...nako....podvuci tocan odgovor:mrgreen:

3.:per:

a sad ti meni odgovri na moje pitanje:

zašto ova tema nije zaključana?

1.zato jer "ima" link
2. zato jer verujem da je realna i da se tako nešto može desiti
3. zato jer je glpa do yaya... pa mi se sviđa
:think:

aj da ja postavim temu "treba li Hrvati da prave vojni savez sa Marsovcima" :roll:
koliko bi trajala takova tema?:think: a u istom su rangu:idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top