aaaaaaaa, sta da radim?

DJoxiii91

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.273
Tokom cele skolske godine sam nestrpljivo cekao raspust. Konacno je dosao, ali nije ni prici onome cemu sam se nadao. Evo ga moj radni dan. Ustajem u 12h, doruckujem do 1h, budem na kompu do 3h, rucam i gledam tv, opet komp, i sve tako, sve se vrti u krug...Smaram se i ne znam sta da radim. Imate li neki predlog?
 
Tokom cele skolske godine sam nestrpljivo cekao raspust. Konacno je dosao, ali nije ni prici onome cemu sam se nadao. Evo ga moj radni dan. Ustajem u 12h, doruckujem do 1h, budem na kompu do 3h, rucam i gledam tv, opet komp, i sve tako, sve se vrti u krug...Smaram se i ne znam sta da radim. Imate li neki predlog?

Tako slicno i kod mene...samo sto sam ja malo komp zamenio vezbama po kuci. Mozes i ti tako.
A mozes i da zoves neke drugove da izadjete napolje i da radite sta hocete...to ja radim.

Evo je pesma za tebe
:mrgreen:
 
Ma nema nikoga ispod 30 godina, sve neki penzioneri...........
I ne mogu stajati ceo dan na ulici i cekati da nadjem druga/drugaricu.......

Od biraca nema jebaca... Idi onda malo dalje, idi u grad i probaj nesto. Mozes da muvas neku devojku., onda ti posle moze biti drugarica...pobi se sa nekim likom, on ce ti posle biti drug. Tako to uglavnom ovde ide...:lol:
 
Pa ne morash ti ceo dan da bleish napolju... podeli to vreme...
budi malo na kompu,pa malo napolju,idi kod nekoga (nemogucje je da nemash ni jednog druga ili tako..),bavi se nekim sportom,chitaj knjigu,nadji neki poso,bilo shta....

Moguce je da nemam ni jednog druga, do pre par meseci sam ziveo u zabludi da nije tako, ali sam se pomirio sa realnoscu, sad sam u zescem bedaku...........:(
 
Skorpija, kakve to sad veze ima?

Jooj, al' ga pogodi! Znaci znao sam! Tako je i meni nekad, nije mi do nicega i samo sedim kuci, a isto sam skorpija...eee, ima necega istinotog u horoskopu.:lol:

funny! se igra Milana Tarota :D

Jasta...vidim buducnost. Ne brini se, lepo ces ti u zivotu proci.:mrgreen:

@DJoxiiii Uzmi neki lonac stavi na glavu i govori "smoru odlazi, smoru odlazi...". Garant uspeva.:super:
 
Jooj, al' ga pogodi! Znaci znao sam! Tako je i meni nekad, nije mi do nicega i samo sedim kuci, a isto sam skorpija...eee, ima necega istinotog u horoskopu.:lol:



Jasta...vidim buducnost. Ne brini se, lepo ces ti u zivotu proci.:mrgreen:

@DJoxiiii Uzmi neki lonac stavi na glavu i govori "smoru odlazi, smoru odlazi...". Garant uspeva.:super:

Ma to se svima nekad deshava,nema to veze shta si u horoskopu...
ja sam devica i mene sve mrzi,sve mi je teshko,nekad mi govore da me mrzi da zhivim..:mrgreen: a znam neke device koje su stalno u pokretu,skroz drugachiji od mene..:)
 

Back
Top