verujete i onda...

ne prastam kad partner malo vremena ulaze u vezu kao da se sve podrazumeva a ne da se veza neguje...

Pa zajednicki provedenog vremena nikad dosta...ali bitno je i ono vreme kada nismo skupa...a oboje znamo da svo vreme ovog sveta mislimo jedno na drugo....
A ponekad se mora nesto i oprostiti...svi smo mi samo ljudi...svi gresimo,ako ne verujemo jedno drugome i ako nismo u stanju da oprostimo...onda ne volimo dovoljno...
 
Poslednja izmena:
Koja su vasa najveca razocarenja koja ste doziveli od voljene osobe?
Sta ste oprostili, sta nikako niste mogli oprostiti?
Kad izgubite volju da se trudite, da verujete...

Pa,bolje bi bilo da kazem koja nisam dozivela sve razocarenja od nekadasnje ljubavi,kraci bi bio spisak....:) Ko kreten,sve i svasta sam oprastala..Pa,to ti je...Mladost ludost,pa kad malo porastes,kaze ti se samo,sta vredi oprostiti a o cemu nema govora nastavljati...:) Generalno ne prastam prevaru i laz.Niikada ne oprastam prevare,to je kraj,ma koliko mi bilo stalo do njega.:rtfm:
 
Koja su vasa najveca razocarenja koja ste doziveli od voljene osobe?
Sta ste oprostili, sta nikako niste mogli oprostiti?
Kad izgubite volju da se trudite, da verujete...

Volim ga vise od svega.:heart:.....al me boli kad cekam na drugij vezi,:sad2:boli me kad nema hrabrosti da mi otvoreno kaze sta ga muci......
A oprostila sam toliko toga....i oprosticu sigurno,jel je jedino on u mom srcu:tajna:
 
Razocarenja..eh..bilo ih je.Mozda vise nego treba.I bice ih sigurno jos do kraja puta.:)Zaboli, nije da nije, ostavi trag i ona prazna pitanja ' zar bas mora tako '...No, ja i dalje vjerujem..nanovo i nanovo..i vjerovacu..pa kome dosadi prije :)Misli da zato danas i mogu da se nasmjesim...
 

Back
Top