ДС/ЛДП=СПС/ЈУЛ

Наравно да је тачна. ДС је умеренији, ближи широким народним масама као СПС деведесетих, док је ЛДП странка за елиту (кримосе, педере, наркомане) са малчице екстремнијим ставовима, јуришници који се залажу за оштрији обрачун са свим противницима глобализације и модерних ''вредности''...
 
Видећете, уколико настане криза владајуће већине ( мада не верујем да
ће је СПС и Г17 рушити ) ЛДП ће први да притрчи са мањинском подршком.
 
Ne verujem da ce taj LDP uopste preci cenzus na sledecim izborima. Ono ostace tvrdo krilo oko 2 posto ostalo ce se sve u topiti sa DS-om. Slicna prica ce biti i sa G17+. A i dobro je da se nesto tako desi. Jovanovic i Dinkic su previse medijski iskompromitovane licnosti, da ne govorim o njihovim rezultatima i dostignucima.
Cela prica ce se u buducnosti koncentrisati oko dve stranke : DS-a i
SNS :mrgreen:
 
Ne verujem da ce taj LDP uopste preci cenzus na sledecim izborima. Ono ostace tvrdo krilo oko 2 posto ostalo ce se sve u topiti sa DS-om. Slicna prica ce biti i sa G17+. A i dobro je da se nesto tako desi. Jovanovic i Dinkic su previse medijski iskompromitovane licnosti, da ne govorim o njihovim rezultatima i dostignucima.
Cela prica ce se u buducnosti koncentrisati oko dve stranke : DS-a i
SNS :mrgreen:
У шта да се кладимо да ће прећи цензус?:lol:
Имаће 5,1 % али ће ући у парламент...морају.:)
 
Pa mozda budu presli ako bude mala izlaznost. Ali ako pratis poslednjih nekoliko lokalnih izbora, vrhunac su bili ovi rezultati u dve beogradske opstine (a Beograd je kraj gde su najjaci) crno im se pise.
Ma Jovanovic ti je ikebana, ne brine mene on koliko me brine Dinkic, da opet ne smisli nesto pa se opet uvuce u vladu.
 
Pa mozda budu presli ako bude mala izlaznost. Ali ako pratis poslednjih nekoliko lokalnih izbora, vrhunac su bili ovi rezultati u dve beogradske opstine (a Beograd je kraj gde su najjaci) crno im se pise.
Ma Jovanovic ti je ikebana, ne brine mene on koliko me brine Dinkic, da opet ne smisli nesto pa se opet uvuce u vladu.
Ах, па слажемо се да је Динкић главни...ја њега доживљавам опаснијим чак и од Тадића...али Чедојко ће да пређе цензус, гарант!
 
Ах, па слажемо се да је Динкић главни...ја њега доживљавам опаснијим чак и од Тадића...али Чедојко ће да пређе цензус, гарант!

Hmmm Cedojko...
Nije valjda da padas na njega. Sa onim pusackim ustima vise mu dodje kao neka mini gay ikona :hahaha::mrgreen::hahaha:
 

Back
Top