veza ili ne

pilenca

Početnik
Poruka
9
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo
 
Ta veza ti ne bi donela nista dobro. Jedino sto bi dobila jeste trenutno zadovoljstvo. A sad ti sama vidi dal ti je pametno upustati se u tako nesto zarad ternutnog i prolaznog zadovoljstva!
 
pilenca:
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo


A, ako ne uradis, ima da se " zderes ", do smrti sta i kako je to moglo biti, pa sad ti vidi !!!
 
pilenca:
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo
e pa hvala svima na savetima.Ali ja i dalje ne znam šta da radim. No dobro biće kako mora biti :lol: :lol:
 
pilenca:
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo
e pa hvala svima na savetima.Ali ja i dalje ne znam šta da radim. No dobro biće kako mora biti :lol: :lol:
 
Ozenjeni muskarci su dobri za povremena, dozirana druzenja,citaj:kres varijante i nizasta za vise.Zamisli situaciju da vas u sred delikatne situacije telefonom prekida njegova gospodja sa poduzim spiskom za pijacu ili uspaniceno saopstava da je poplava u stanu i da se stvori kuci...
A da ne pricamo o tome da ce te se stalno vidjati po nekim budzacima,da neces moci da ga pozoves kada pozelis i da ces ipak,biti druga violina.
Surovo je ali istinito.
 
pilenca:
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo


ne bi bila ni prva ni poslednja koja je to uradila...no jesi li sigurna da si njemu jedina...oni na takve akcije gledaju kao na upraznjavanje sporta...sve dobiju nista ne gube
Razmisli malo o tome
 
lujka:
pilenca:
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo


ne bi bila ni prva ni poslednja koja je to uradila...no jesi li sigurna da si njemu jedina...oni na takve akcije gledaju kao na upraznjavanje sporta...sve dobiju nista ne gube
Razmisli malo o tome

ma ne mislim ja ni u ludilu da on nije imao već takve izlete.Meni je veći problem to što se on meni zaaista sviđa, jer ja zaista ne bi volela da prouzrokujem bilo kome neku vrstu nesreće i tuge u životu.Naravno da samim tim to ne želim ni sebi.
 
Ne znam kako neke devojke/zene mogu svesno da trpe situaciju u kojoj su one druge, situaciju u kojoj dolaze do izrazaja tek posle supruge ili kad ona dosadi...
Svaka koja imalo drzi do sebe to nece dozvoliti sebi..ne zbog drugih vec zbog sebe same.....
 
devojcica_20:
Ne znam kako neke devojke/zene mogu svesno da trpe situaciju u kojoj su one druge, situaciju u kojoj dolaze do izrazaja tek posle supruge ili kad ona dosadi...
Svaka koja imalo drzi do sebe to nece dozvoliti sebi..ne zbog drugih vec zbog sebe same.....

Ja zaista nikada nisam bila u ovakvoj situaciji. Tip mi se svideo pre no što sam saznala da je oženjen. I upravo zato što sebi mnoge stvari ne mogu da dozvolim, pitam za tuđe mišljenje
 
piskotica:
iako me na forumu prozivaju da sam nesto najuzasnije sto je ikada hodalo zemljom...

:lol: Ma, nisi ti tako strasna. ;) Onda ne bi bila piskotica, vec sarlotica. :lol:

E ko ovo shvati, svaka mu cast. Ucim za ispit, pa sam malecno prolupao. :lol: No, odgovor na pitanje:

Ma, nemoj da se igras. Mada bi njemu odgovaralo da malo osvezi (pre svega) seksualni zivot... Mozda se sve ugasilo kad je doslo dete ili sl. Ali, naravno da je nece napustiti zbog tebe i naravno da ces na kraju zavrsiti povredjena. Pogotovo ako ga istinski zavolis...
 
volis zabranjeno voce. pa lepo.samo udri.samo imam osecaj da ce se smoriti sa njim. jer on ipak sedi na stolici i poderanoj fotelji, briga je to velika pa utice na potenciju. ako te ostavi nesrecnu, ti se zarazi hlamidijom, pa mu prenesi. nek posle objasnjava zeni odakle im to u posteljini. siguran sam da ce se gadno smoriti.
za Piskoticu: ma ti si ok. skoro sam upoznao devojku sa deckom i dva ljubavnika. sad sve razumem. bitno je da se voli i uziva.
 
Moje misljenje je Pilence da nikad se ne zna zasto su se vasi putevi ukrstili.Zato dobro razmisli sta ces uraditi.Nemoj samo da se kajes sto nesto nisi uradila,a htela si.I sve sto radis radi da ne povredis drugoga ili bar imaj te namere.Ako ga stvarno zelis,sto da ne.Ali nikad ga nemoj dozivljavati ozbiljno,on je tu da vreme brze proleti.Razonoda,razbibriga.Nemoj se vezivati,ni obmanjivati.Zapravi nemoj se upustati u to ako nisi kamen u emocijama.Nemoj dozvoliti da budes povredjena.Dozivi ga samo onako kako se takva vrsta muskaraca dozivljava.To ti je moj savet,a ti uradi kako zelis.Uzivaj u svakom slucaju. :P
 
Kako ti reče piškotica(omiljena grickalica),beži od toga jer samo gluposti iz toga mogu nastati.Strpi se malo i sačekaj da spoznaš šta je i kakav je život,a nemoj da ti se sviđa nešto zato što je to super za priču pred drugaricama i što ti se čini da si u njegovim očima nešto neviđeno,kada prođe neko vreme shvatićeš da je to bilo trenutno ludilo i ništa više. Zanemarljiv je broj onih koji napuste porodicu zbog takvih razloga,time samo njemu dižeš rejting a sebe blokiraš u većini stvari koje bi ti možda donele mnogo više!!! Pozdrav!
 
nemoj nikako to raditi!!! kajaces se, iz iskustva ti govorim. ja sam imao priliku tako nesto da iskusim, na pocetku je super, kasnije je pakao za sve! poslusaj savet i ne petljaj se s njim
 
ej,lako je sada moralisati o tome da li je ISPRAVNO ili NIJE da li TREBAS ili NE TREBAS da se upustas u to,ali se bojim da sve ovo nije tako jednostavno,a vidim i da nisi glupaica da ne znas sta te sve ceka kasnije(a ne nadaj se molim te da ce sve da se zavrsi happy endom,jer nece,pazi svi koji obecavaju da ce se razvesti od zene zarad ljubavnice lazu!!!).Da,jeste,u pitanju je telesna satisfakcija kao i to da je on stariji,a ti zeljna nekog normalnog i zrelog muskarca(Boze moj,ko jos nije pored svih ovih budala CAST IZUZECIMA KOJIH JE STVARNO MALO!!!!!!),ali ukoliko ne mozes da kontrolises svoja osecanja(ako ne shvatis da ce sve da se svede na TO,onda imas problem!!!)Nejbolje je da budes nacisto sama sa sobom,da saslusas svacije misljenje i savete,ali da odluka na kraju bude samo tvoja i nicija vise,jer ces ti na kraju snositi (ili neces)posledice....
drzim ti sipke za bilo sta sto odlucis!!! :?
 

Back
Top