veza ili ne
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: veza ili ne

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano veza ili ne

šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ta veza ti ne bi donela nista dobro. Jedino sto bi dobila jeste trenutno zadovoljstvo. A sad ti sama vidi dal ti je pametno upustati se u tako nesto zarad ternutnog i prolaznog zadovoljstva!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

NEEE !!!!

iako me na forumu prozivaju da sam nesto najuzasnije sto je ikada hodalo zemljom- nemoj to da radis...
    Jednostavno nije vredno.

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

Ma, zemi sve š'o ti žiznj pružaaaa i opruža... pa nek ide u .... :wink: :wink: :wink:

Čuj, povređena? :shock:

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio piskotica
    NEEE !!!!

iako me na forumu prozivaju da sam nesto najuzasnije sto je ikada hodalo zemljom- nemoj to da radis...
    Jednostavno nije vredno.
    Slazem se za piskoticom... mogu li da je gricnem sada?

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano Re: veza ili ne

[quote="pilenca"]šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo

A, ako ne uradis, ima da se " zderes ", do smrti sta i kako je to moglo biti, pa sad ti vidi !!!

Početnik
    Učlanjen
    18.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

meni je jedna devojcica rekla: htela sam da budem s tobom, ali nisam zato sto si ozenjen. A kad mi je posle drugarica rekla da ste bili zajedno, bilo mi je krivo sto je to uradila pre mene

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio pilenca
    šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo
    e pa hvala svima na savetima.Ali ja i dalje ne znam šta da radim. No dobro biće kako mora biti

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

e pa hvala svima na savetima.Ali ja i dalje ne znam šta da radim. No dobro biće kako mora biti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pola problema i stvari u zivotu se resi samo od sebe :wink: ma samo cekaj i bice nesto

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ozenjeni muskarci su dobri za povremena, dozirana druzenja,citaj:kres varijante i nizasta za vise.Zamisli situaciju da vas u sred delikatne situacije telefonom prekida njegova gospodja sa poduzim spiskom za pijacu ili uspaniceno saopstava da je poplava u stanu i da se stvori kuci...
    A da ne pricamo o tome da ce te se stalno vidjati po nekim budzacima,da neces moci da ga pozoves kada pozelis i da ces ipak,biti druga violina.
    Surovo je ali istinito.

Zainteresovan član lujka (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

ne bi bila ni prva ni poslednja koja je to uradila...no jesi li sigurna da si njemu jedina...oni na takve akcije gledaju kao na upraznjavanje sporta...sve dobiju nista ne gube
    Razmisli malo o tome

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lujka

ne bi bila ni prva ni poslednja koja je to uradila...no jesi li sigurna da si njemu jedina...oni na takve akcije gledaju kao na upraznjavanje sporta...sve dobiju nista ne gube
    Razmisli malo o tome
    ma ne mislim ja ni u ludilu da on nije imao već takve izlete.Meni je veći problem to što se on meni zaaista sviđa, jer ja zaista ne bi volela da prouzrokujem bilo kome neku vrstu nesreće i tuge u životu.Naravno da samim tim to ne želim ni sebi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ne znam kako neke devojke/zene mogu svesno da trpe situaciju u kojoj su one druge, situaciju u kojoj dolaze do izrazaja tek posle supruge ili kad ona dosadi...
    Svaka koja imalo drzi do sebe to nece dozvoliti sebi..ne zbog drugih vec zbog sebe same.....

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio devojcica_20
    Ne znam kako neke devojke/zene mogu svesno da trpe situaciju u kojoj su one druge, situaciju u kojoj dolaze do izrazaja tek posle supruge ili kad ona dosadi...
    Svaka koja imalo drzi do sebe to nece dozvoliti sebi..ne zbog drugih vec zbog sebe same.....
    Ja zaista nikada nisam bila u ovakvoj situaciji. Tip mi se svideo pre no što sam saznala da je oženjen. I upravo zato što sebi mnoge stvari ne mogu da dozvolim, pitam za tuđe mišljenje

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio piskotica
    iako me na forumu prozivaju da sam nesto najuzasnije sto je ikada hodalo zemljom...
    Ma, nisi ti tako strasna. Onda ne bi bila piskotica, vec sarlotica.

E ko ovo shvati, svaka mu cast. Ucim za ispit, pa sam malecno prolupao. No, odgovor na pitanje:

Ma, nemoj da se igras. Mada bi njemu odgovaralo da malo osvezi (pre svega) seksualni zivot... Mozda se sve ugasilo kad je doslo dete ili sl. Ali, naravno da je nece napustiti zbog tebe i naravno da ces na kraju zavrsiti povredjena. Pogotovo ako ga istinski zavolis...

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

volis zabranjeno voce. pa lepo.samo udri.samo imam osecaj da ce se smoriti sa njim. jer on ipak sedi na stolici i poderanoj fotelji, briga je to velika pa utice na potenciju. ako te ostavi nesrecnu, ti se zarazi hlamidijom, pa mu prenesi. nek posle objasnjava zeni odakle im to u posteljini. siguran sam da ce se gadno smoriti.
    za Piskoticu: ma ti si ok. skoro sam upoznao devojku sa deckom i dva ljubavnika. sad sve razumem. bitno je da se voli i uziva.

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Moje misljenje je Pilence da nikad se ne zna zasto su se vasi putevi ukrstili.Zato dobro razmisli sta ces uraditi.Nemoj samo da se kajes sto nesto nisi uradila,a htela si.I sve sto radis radi da ne povredis drugoga ili bar imaj te namere.Ako ga stvarno zelis,sto da ne.Ali nikad ga nemoj dozivljavati ozbiljno,on je tu da vreme brze proleti.Razonoda,razbibriga.Nemoj se vezivati,ni obmanjivati.Zapravi nemoj se upustati u to ako nisi kamen u emocijama.Nemoj dozvoliti da budes povredjena.Dozivi ga samo onako kako se takva vrsta muskaraca dozivljava.To ti je moj savet,a ti uradi kako zelis.Uzivaj u svakom slucaju.

Obećava šetač (avatar)
    Učlanjen
    10.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano NO-NO

Kako ti reče piškotica(omiljena grickalica),beži od toga jer samo gluposti iz toga mogu nastati.Strpi se malo i sačekaj da spoznaš šta je i kakav je život,a nemoj da ti se sviđa nešto zato što je to super za priču pred drugaricama i što ti se čini da si u njegovim očima nešto neviđeno,kada prođe neko vreme shvatićeš da je to bilo trenutno ludilo i ništa više. Zanemarljiv je broj onih koji napuste porodicu zbog takvih razloga,time samo njemu dižeš rejting a sebe blokiraš u većini stvari koje bi ti možda donele mnogo više!!! Pozdrav!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Bila, probala...

Zavisi sta ocekujes od te veze...

Ako ne ocekujes nista, onda mozes slobodno, ali ako si u fazonu - ljubav, pticice, cvece, zaboravi na to...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Kako sejes,tako zanjes...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

nemoj nikako to raditi!!! kajaces se, iz iskustva ti govorim. ja sam imao priliku tako nesto da iskusim, na pocetku je super, kasnije je pakao za sve! poslusaj savet i ne petljaj se s njim

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Uzmi sve sto ti zivot pruza, danas si cvijet a sutra uvela ruza...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ej,lako je sada moralisati o tome da li je ISPRAVNO ili NIJE da li TREBAS ili NE TREBAS da se upustas u to,ali se bojim da sve ovo nije tako jednostavno,a vidim i da nisi glupaica da ne znas sta te sve ceka kasnije(a ne nadaj se molim te da ce sve da se zavrsi happy endom,jer nece,pazi svi koji obecavaju da ce se razvesti od zene zarad ljubavnice lazu!!!).Da,jeste,u pitanju je telesna satisfakcija kao i to da je on stariji,a ti zeljna nekog normalnog i zrelog muskarca(Boze moj,ko jos nije pored svih ovih budala CAST IZUZECIMA KOJIH JE STVARNO MALO!!!!!!),ali ukoliko ne mozes da kontrolises svoja osecanja(ako ne shvatis da ce sve da se svede na TO,onda imas problem!!!)Nejbolje je da budes nacisto sama sa sobom,da saslusas svacije misljenje i savete,ali da odluka na kraju bude samo tvoja i nicija vise,jer ces ti na kraju snositi (ili neces)posledice....
    drzim ti sipke za bilo sta sto odlucis!!! :?

Zainteresovan član SimpleMe (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ako zelis avanturu - ok
    Ako zelis vezu - zaboravi
    To je moj DEFINITIVNI odgovor

Slične teme

1. Veza..
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri