Balkanska unija?

Da li bi trebali da osnujemo Balkansku Uniju?

  • Da

  • Ne

  • Idemo u EU

  • Neznam/ne zanima me


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa ne znam,sad mi pade napamet.........Clanovi bi bili Srbija,makedonija,bugarska i grcka.Ostali traze clanstvo(ako zele),a svako ko udje nema porez na uvoz i izvoz,nema naplacivanja na granici,ista valuta i nema papira,ko da ides u istu drzavu.
 
Pa ne znam,sad mi pade napamet.........Clanovi bi bili Srbija,makedonija,bugarska i grcka.Ostali traze clanstvo(ako zele),a svako ko udje nema porez na uvoz i izvoz,nema naplacivanja na granici,ista valuta i nema papira,ko da ides u istu drzavu.
Ако би икада постојала политичка воља за тако нешто ( у шта основано сумњам ) не би требало изостављати РС а свакако ЦГ ако жели могла би да поднесе кандидатуру. Али све је то далеко од реалности, мада никад се не зна...
 
Ma..ne treba nam to.Vec smo imali neuspele eksperimente.A...zamislite da je Titu uspelo da i Albaniju strpa u Jugoslaviju kao sto je hteo..To bi za nas bilo katastrofalno...

Ko kaze da bi siptari ovde moglu da udju? :per:
Opet,ako jedna drzava clanica ne prihvati clanstvo,naci 100% clanica(znaci sve) moraju da priznaju da bi odredjena drzava usla........
 
Ако би икада постојала политичка воља за тако нешто ( у шта основано сумњам ) не би требало изостављати РС а свакако ЦГ ако жели могла би да поднесе кандидатуру. Али све је то далеко од реалности, мада никад се не зна...

Kad ja budem neki baja,ministar,ima da iznesem sve na videlo!Da vide gradjeni kojima mazu oci ko diktira Srbiji................Je's likvidirali bi me,ali rado bi umro ako to ima svrhe............
 
Mislim da je nama prioritet da zaokruzimo nas nacionalni prostor.Tu pre svega mislim na Republiku Srpsku,a i braca Crnogorci ce, cim Srbiji krene nabolje,naprasno da shvate da su Srbi i da se time ponose..:)

Kako je govorio Jasa Tomic :" Prvo srpska kosulja pa onda evropski kaput".Dakle prvo nasa nacionalna drzava..savez srpskih drzava..sjedinjene srpske drzave..kakogod..pa tek onda u neke unije.A,i to vrlo pazljivo.
 
Unija banana propalih zemlja.

osnovač bit če hrvatska

stadnard zahtjeve bit čejo
bankrot
minimalno 25 % bezposelnost
despotska vlada mafije
1/3 populacije u inozemstvu
himna. daj ribu ribu ribu daj ribu
valuta: sarma
moto:svi drugi su propalice a mi smo najbolji.

srbija u 5 godina izpunjevat če ove pogoje.

gdje mogu da prijavim mojo opštino?
 
Unija banana propalih zemlja.

osnovač bit če hrvatska

stadnard zahtjeve bit čejo
bankrot
minimalno 25 % bezposelnost
despotska vlada mafije
1/3 populacije u inozemstvu
himna. daj ribu ribu ribu daj ribu
valuta: sarma
moto:svi drugi su propalice a mi smo najbolji.

srbija u 5 godina izpunjevat če ove pogoje.

gdje mogu da prijavim mojo opštino?

ovaj se jos nada Hrv teritoriju:worth::worth: Dobis nogu u dupe :hahaha:
 
50-tih godina XX veka osnovan je Balkanski savez koga su činile Jugoslavija, Grčka i Turska, a koji je zapao u krizu zbok sukoba Grčke i Turske oko Kipra. On formalno još postoji, nikada nije raskinut :)
 
Mislim da je nama prioritet da zaokruzimo nas nacionalni prostor.Tu pre svega mislim na Republiku Srpsku,a i braca Crnogorci ce, cim Srbiji krene nabolje,naprasno da shvate da su Srbi i da se time ponose..:)

Kako je govorio Jasa Tomic :" Prvo srpska kosulja pa onda evropski kaput".Dakle prvo nasa nacionalna drzava..savez srpskih drzava..sjedinjene srpske drzave..kakogod..pa tek onda u neke unije.A,i to vrlo pazljivo.

Bona :ok:
 

Back
Top