Zasto NE biste voleli da studirate u inostranstvu?

Mogu da navedem razloge, ali da mi neko ponudi da odem tipa na godinu dana u inostranstvo, ili na postdiplomske, počela bih da pakujem kofere.

- nedostajala bi mi porodica (ali bože moj, na to se navikneš)
- nedostajale bi mi drugarice (ali bože moj, na to se navikneš)
- nedostajao bi mi dečko a možda bismo rešili i da raskinemo (ali bože moj, na to se navikneš)
- nedostajali bi mi Sombor i Beograd (ali bože moj, na to se navikneš)
 
Zato sto bih se tamo osecao kao stranac... Srbija je moj dom...
a085.gif
 
Zato sto bih se tamo osecao kao stranac... Srbija je moj dom...
a085.gif
Glupavo ti je razmisljanje,ti nemash pojma kolko studenata studira van svoje zemlje,samo budala ne bi isla u inostranstvo da se doskoluje ako mu se pruza prilika.
Ovde gde sam ja isao u skolu ima oko 7 hiljada studenata iz celog sveta,ima ih cak i iz Srbije.O tome kako bi se osecao strancem je tako isprana fora da ne vredi je pominjati.
 
Glupavo ti je razmisljanje,ti nemash pojma kolko studenata studira van svoje zemlje,samo budala ne bi isla u inostranstvo da se doskoluje ako mu se pruza prilika.
Ovde gde sam ja isao u skolu ima oko 7 hiljada studenata iz celog sveta,ima ih cak i iz Srbije.O tome kako bi se osecao strancem je tako isprana fora da ne vredi je pominjati.

Puce mi qurac za 7 hiljada drugih studenata i za one koji bi da se doskoluju, ti sto odu na doskolavanje vise se nece vratiti... ja imam priliku da odem
ali ne zelim... zato sto hocu da budem j3b3ni SRBIN... i da se borim za ono sto je moje i da
pomognem koliko mogu MOJIMA (srbiji)... fora je kao idem tamo da stud pa cu se vratiti... necu se vratiti znam, kad osetis bolje neces se vratiti zato ne zelim da idem... zelim srbiju i sve sto je srpsko...
a040.gif

 
Sve bi mi nedostajalo, svi bi mi nedostajali, ovde sam navikla, i sad kao da idem negde u inostranstvo znachi sama.... nema shanse..
npr. slovenija je nama relativno blizu, ali tamo je sve skroz drugachije, ja ne bi mogla da zhivim kao oni........uzhas......

a zamisli Da sI primorana da se odselis ?
da vidim da li Bi t NEeko pitao da li si Se priviklA
rAzmiSljaj mAlo...

ne postoji rAzlog za nE studirAnJe u inostranstvo..
cak razmisljaM mAster tamo da zavrsim
 
Puce mi qurac za 7 hiljada drugih studenata i za one koji bi da se doskoluju, ti sto odu na doskolavanje vise se nece vratiti... ja imam priliku da odem
ali ne zelim... zato sto hocu da budem j3b3ni SRBIN... i da se borim za ono sto je moje i da
pomognem koliko mogu MOJIMA (srbiji)... fora je kao idem tamo da stud pa cu se vratiti... necu se vratiti znam, kad osetis bolje neces se vratiti zato ne zelim da idem... zelim srbiju i sve sto je srpsko...
a040.gif

Decko iz predgradja :D
Podrzavam...
 
Pa kako ću ja bez mame i tate?
I ostatka porodice :lol:

Eh, da mi se pruži prilika da studiram u inostranstvu...:aha:
Eh...

Ta prilika se retko kome pruža - ona se traži.

Kad se setim sebe pre godinu dana - govorila sam "Leta posle druge godine idem u Norvešku, ne znam kako ni kad ni gde ni s kim, ali znam da idem." I idem. Ne zato što mi je to neko ponudio ili mi je palo s neba, nego sam sedela na netu, drndala ga, guglala, njakala, dok nisam našla školu. Kad su me primili, sledi sedenje i drndanje i guglanje za traženje para...

Dakle, možeš samo jako da želiš tako nešto i da radiš na tome da pronađeš način za ostvarenje te želje. Drugačije nema ni govora.
 

Back
Top