Da li neko zna?

sdragana21

Zainteresovan član
Poruka
391
Posto planiram da idem u Petrovac za par nedelja interesuje me da li je neko bio ove godine i da li je istina da je iskopan i da gradjevinski radovi jos uvek traju?

Molim Vas, ako neko zna kako je u Petrovcu da mi odgovori.
 
Posto planiram da idem u Petrovac za par nedelja interesuje me da li je neko bio ove godine i da li je istina da je iskopan i da gradjevinski radovi jos uvek traju?

Molim Vas, ako neko zna kako je u Petrovcu da mi odgovori.

sdragana21, Znam pouzdano da je u Petrovcu prelijepo ,javila mi se kcerka ,kaze da je plaza lijepa,more toplo i sve u svemu fino se odmara.Za radove ne znam tacno, nije mi nista spominjala.
 
Poslednja izmena:
Posto planiram da idem u Petrovac za par nedelja interesuje me da li je neko bio ove godine i da li je istina da je iskopan i da gradjevinski radovi jos uvek traju?

Molim Vas, ako neko zna kako je u Petrovcu da mi odgovori.

Petrovac je vrh. Sve to sto si cula veze s' mozgom nema... Odsetacu do tamo sad za vikend pa ti kacim fotke... ;)
 

Jovana ako na istu mislimo postavlja na temama kilometarske slike lijepog drveta ,nimalo lijepo. Zamisli Miss Jelena da se na forumu nadje jos slicnih vragolana,na sta bi licio.
Ne mogu da razumijem ovakvo ponasanje.Zalila sam se i cekam odgovot Moderatora.
Samim clanstvom na ovom lijepom forumu, pristali smo na neka pravila,ovakvi postupci nemaju opravdanja.:(
 

Back
Top