Sta ce reci komsiluk?!

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
209.599
Ljudi ja cu da poludim od matoraca kojima je samo bitno da se svima dodvore i da izvinete uvuku u dupe..kako je moguce pitam ja njih..da vi mislite sta ce reci komsije o vama..kad dobro znate da vole iza ledja pricati kojekakve lazi i izmisljotine..podsmevaju se..da se raduju tudjoj nesreci..da li vam je jasno da su ljudi razliciti i da se ne mozete svakom dopasti..da onda morate sa svakim drugacije pricati..da trebate paziti sta cete o drugima pricati..da to onda niste vi..da ste 100licni..i najgore na kraju sto nama serviraju kako da se ponasamo..jer zamislite..sta ce o njima misliti:dash:oni bi da ostave utisak kao da je sve sjajno i bajno..kao zive u izobilju..slozi i ljubavi..hvale se u prazno i dizu u nebesa a kad im zatrazis solju secera izvrcu suplje dzepove..koji foliranti:evil:pisite sta ocete samo sam se iznerviro:think:pljujte komsije ako ce vam biti lakse:lol:
 
Šta će reći svet? :zcepanje: ako dolazim kući kasno, ako dolazim rano, ako imam dečka, ako ga nemam, ako mi je pukla trenerka na dupetu, pa mi se vide gaće, šta kupujem u prodavnici, kakvo mi je cveće, zašto moj pas laje...

Iskreno, mene boli pedu za te priče! :)

I moja keva je takva, stalno se sekira šta će joj ko reći... Lično, nemam neki komšiluk koji mogu da posmatram i ogovaram:zper:, jer su svi penzioneri...

A bila je jedna baba, Bog da joj dušu prosti, koja je sve snimala kao skener, čak je i znala u kojoj ruci nosim kesu :eek::eek::eek:, pored redovnih aktivnosti ko je s kim došao, kad, u koliko sati...
 
Ja nemam roditelje koji brinu o komsiluku , nikad i nisu , al imam Daru .
A Dara je Ilija Cvorovic original.
Sto likom sto karakterom.
I 24h je na terasi .
I zna ko je koga kad i kako i zasto .
I da se ona pita psi ne bi ziveli u nasoj zgradi ( a samo ja imam psa :roll: )
I mrzi sto je moj podrum veci od njenog za 5 m2 jer je to trebalo da bude njen podrum ...
I sto zivi na drugom a ja na prvom ....jer ja sam mladja :roll:
I nikad ni o kome nista lepo rekla nije ..

I ja se piitam kako od tolike zlobe ona opšte zivi , kako se do sad nije izjela ta njena pogana dzigerica ????
 
Kod mojih u zgradi sve sami penzioneri, pa samim tim, priča je milion.
Imamo komšinicu tj. dve, koje su razvedene, sa malom decom, njih onako zagledaju, kao da su bolesne. Sad se setih ima još jedna razvedena, ali ona ima problema sa srcem, pa pričaju o njenoj bolesti.
Ali najjača je baba u stanu pored nas, čim se otvore naša vrata, ona izlazi i počinje sa pitanjima... ali bukvalno. Nije bitno ko je, mama, tata, ja, majstor... ona uvek nešto pita...
Tako ja pratim momka par puta, i izađem ispred vrata, a ona mrtva ladna izađe i brbrlja li brblja... ja je kuliram i nastavljam sa svojom pričom ali ne **** ona mene pet para, priča ona nešto mom momku... :eek::eek::eek:
Ja sam mm predložila da sledeći put počnemo da se žvalavimo njoj pred nosom da vidimo hoće li ućutati...:mrgreen: naravno on nije pristao...:D
Sad ga samo ispratim do vrata, i zaključavam odmah, a on nek se sam bori sa napasti...:mrgreen: kad mu ne odgovara moj plan ....
 
mene isto boli uvo šta pričaju. ljubazna sam sa njima, jer sam tako vaspitana, ali šta pričaju - ybe mi se, bre....
u straoj zgradi je ispod nas živeo neki teški majmun...smetalo mu što imamo decu, pa je svaki čas dolazio na vrata da me opominje da smirim decu....a jednom deca i nisu bila kod kuće, a on - na vrata i pravo u dečju sobu...uzmem telefonsku slušalicu, a on me gleda...
- šta me gledate? (još mu persirem, bre)
- koga zoveš?
- policiju. upali ste mi u stan.
počeo je da psuje, izlazeći iz stana natraške, govoreći kako je njegov zet policajac.....nikad više nije došao.
 
Ja nemam roditelje koji brinu o komsiluku , nikad i nisu , al imam Daru .
A Dara je Ilija Cvorovic original.
Sto likom sto karakterom.
I 24h je na terasi .
I zna ko je koga kad i kako i zasto .
I da se ona pita psi ne bi ziveli u nasoj zgradi ( a samo ja imam psa :roll: )
I mrzi sto je moj podrum veci od njenog za 5 m2 jer je to trebalo da bude njen podrum ...
I sto zivi na drugom a ja na prvom ....jer ja sam mladja :roll:
I nikad ni o kome nista lepo rekla nije ..

I ja se piitam kako od tolike zlobe ona opšte zivi , kako se do sad nije izjela ta njena pogana dzigerica ????

:lol::lol::lol::lol:
 
mene bas briga sta ce reci....i sta misle...
ali nekad znaju da me iznerviraju.....uf....
samo cekam kada ce mi puci film i kada cu je uhvatiti za kosu i ocerupati je kao kokoshku
samo nek se k....ci
nego,sreca je u tome sto je ne vidjam svaki dan...tj. naidje period kada je vidjam nekoliko dana,pa onda ide odmor za moju dusu...pa se lepo ohladim dok je ne vidim opet...i onda tako sve u krug....
mnogo je isfolirana,nekulturna,bezobrazna....
i u pravom smislu te reci-seljoberka
a sto se mojih matoraca tice,nisu nikad brinuli ko ce sta da kaze,da misli,itd....
 
Ja nemam roditelje koji brinu o komsiluku , nikad i nisu , al imam Daru .
A Dara je Ilija Cvorovic original.
Sto likom sto karakterom.
I 24h je na terasi .
I zna ko je koga kad i kako i zasto .
I da se ona pita psi ne bi ziveli u nasoj zgradi ( a samo ja imam psa :roll: )
I mrzi sto je moj podrum veci od njenog za 5 m2 jer je to trebalo da bude njen podrum ...
I sto zivi na drugom a ja na prvom ....jer ja sam mladja :roll:
I nikad ni o kome nista lepo rekla nije ..

I ja se piitam kako od tolike zlobe ona opšte zivi , kako se do sad nije izjela ta njena pogana dzigerica ????

u svakoj zgradi ima po neki takav komšija koji ne može da živi ako ne sazna neki trač za nekoga u toku dana,i 24 h sedi ispred zgrade da vidi ko je došao, ko je izašao, šta si iz neo šta si uneo, gde si pošao,ko ti došao ..................................:dontunderstand::besna:
 
Sta me briga sta ce svet da kaze? Komsijama vecinom nisam po ukusu - ne kafenisem sa njima, ne tracarim, ne gubim vreme sa njima ni na koji nacin, od njih nista ne trazim. Ionako su vecinom skotovi. Nego, nije ovo jos jedna tema o komsijama - ovde na temi su veci problem zorzovi roditelji koji se ubise da ugode slici idealne porodice tih nekih komsija
 
nemam naročito bliske kontakte sa komšilukom, već sam vrlo korektne:p
znači niko ne zna i nikome se ne žalim ako me muž iznervira (zašta postoji forum uostalom:zper:) deca nasikiraju, na poslu se desi sraaanje i sl.
ništa ne lažem i ne izmišljam (rasejana sam pa bi zaboravila šta sam kome rekla:zcepanje:)tako da uvek stojim iza onoga što kažem (ili prećutim)
koliko čujem iz nekih priča prilično smo na finom glasu u komšiluku (čak i Dona koja je ujela 10 -or ljudi koji su hteli da uđu u dvorište kad nas nije bilo ).
Ono jes da misle ko zna šta se sve radi kod nas kad neprekidno cirkulišu prijatelji ali nema veze
U TUĐ TANJIR, NOVČANIK I KREVET SE NE GLEDA
mada je interesantno:zper::zper:
 
Ljudi ja cu da poludim od matoraca kojima je samo bitno da se svima dodvore i da izvinete uvuku u dupe..kako je moguce pitam ja njih..da vi mislite sta ce reci komsije o vama..kad dobro znate da vole iza ledja pricati kojekakve lazi i izmisljotine..podsmevaju se..da se raduju tudjoj nesreci..da li vam je jasno da su ljudi razliciti i da se ne mozete svakom dopasti..da onda morate sa svakim drugacije pricati..da trebate paziti sta cete o drugima pricati..da to onda niste vi..da ste 100licni..i najgore na kraju sto nama serviraju kako da se ponasamo..jer zamislite..sta ce o njima misliti:dash:oni bi da ostave utisak kao da je sve sjajno i bajno..kao zive u izobilju..slozi i ljubavi..hvale se u prazno i dizu u nebesa a kad im zatrazis solju secera izvrcu suplje dzepove..koji foliranti:evil:pisite sta ocete samo sam se iznerviro:think:pljujte komsije ako ce vam biti lakse:lol:

Djole, jel ti to jos zivis s mamom i tatom? :eek:
 
Sta me briga sta ce svet da kaze? Komsijama vecinom nisam po ukusu - ne kafenisem sa njima, ne tracarim, ne gubim vreme sa njima ni na koji nacin, od njih nista ne trazim. Ionako su vecinom skotovi. Nego, nije ovo jos jedna tema o komsijama - ovde na temi su veci problem zorzovi roditelji koji se ubise da ugode slici idealne porodice tih nekih komsija
Ma ja mislim da matorci vuku seljacki mentalitet..i cak pred rodbinom glume ko da je bgd beverly hills..sve kao finoca neka da ne pukne bruka u selo..znas ono kad posle nekog okupljanja komentarisu ko je kakav..sta je reko..obukao..dal se ugojio..kakva je hrana bila..sve po njima nesto nije na nivou :dash:
Djole, jel ti to jos zivis s mamom i tatom? :eek:

Sta se cudis kad sam tinejdzer..a i nisam nigde reko da zivim
 

Back
Top