U Batajnici se srušio vojni avion MIG-29

Eno na "Politici" gomila "genijalaca" vec utvrdila da je razlog udesa to sto je ruska raketna tehnologija superiornija u odnosu na americku...

Ima li nekih ozbiljnih naznaka sta bi mogao da bude uzrok udesa? Prica onog tipa kako je video da je udario u antene mi nesto sumnjiva...
 
од пада авиона 8 пилота смо изгубили а као узрок је био грешка пилота,ја неби рекао да је било грешка пилота рекао би да је авион био покварен.
Veoma je nezahvalno davati takve izjave... statisticki, 95% nesreca je prouzrokovano ljudskom greskom, ili kombinacijom kvara i ljudske greske... ne kazem da je ppuk. Randjelovic kriv (i da jeste, shta to vredi kad ga vishe nema), ne znam shta da mislim, tako da je najbolje ipak sacekati zvanicnu izjavu pa onda eventualno dati svoj sud...
 
Veoma je nezahvalno davati takve izjave... statisticki, 95% nesreca je prouzrokovano ljudskom greskom, ili kombinacijom kvara i ljudske greske... ne kazem da je ppuk. Randjelovic kriv (i da jeste, shta to vredi kad ga vishe nema), ne znam shta da mislim, tako da je najbolje ipak sacekati zvanicnu izjavu pa onda eventualno dati svoj sud...

У праву си,али ја верујем да је авион био не исправан
 

Back
Top