Komunizam i sex

........eeeeeeeeee jedan je bio MARSHAL ,nije dzabe dao da pevaju mlade partizanke "............u MARSHALA Tita velika je ki,, ........" ........opasan je bio bravar za svaku bravu je imao kljuch ............:klap::hvala::worth:
 
vidi se da si mlad
Tito i svita oko njega, samo su obrćali mlade omladinke ( pionirke, takodje )
..naravno da je bilo sexa, jebachina, perverzija....

Ti ko jedan deda što su ga zvali Lepinjica.
Nadimak je zaradio jer je bio gardista na dvoru u Beču, pa kad je došao na odsustvo, pitaju ga kako je na carskom dvoru. A on će, onako kako mu je seljačka domaćinska duša priželjkivala:
- Ih, dođem ja u dvor, a ono carica baš vadi vruće lepinjice iz furune. Pa mi kaže: "Ooo, gosn Taso! Jeste'l za vruće lepinjice?"
:)
 
Ti ko jedan deda što su ga zvali Lepinjica.
Nadimak je zaradio jer je bio gardista na dvoru u Beču, pa kad je došao na odsustvo, pitaju ga kako je na carskom dvoru. A on će, onako kako mu je seljačka domaćinska duša priželjkivala:
- Ih, dođem ja u dvor, a ono carica baš vadi vruće lepinjice iz furune. Pa mi kaže: "Ooo, gosn Taso! Jeste'l za vruće lepinjice?"
:)

nemoj tako ...cika Brajan je stari komunista po jebachkom stazu....
 
Eh, studentske razmene sa zemljama istočnog bloka...kaki smo mi carevi bili...a Poljakinje, Čehinje i Ruskinje željne provoda sve daju za kokakolu, žvake i najlonke.A mi od besa polivamo goste u hotelu šampanjcem i gađamo se kavijarom.I posle neko kaže komunizam nije bio dobar.:aha:
 
Sex je najbolji ako je bio u vreme komunizma :lol: Ja i dan danas volem da opletem sa unukama starih nosilaca spomenica i ostalih opstenarodno poznatih odlicja.
A u prilogu dokaz da je drug Stari znao sta je dobra sisa :lol:
tito10.jpg
 

Back
Top