Шешељева идеологија, шта вам се не свиђа?

Шешељеву идеологију

  • Разумем и подржавам

  • Разумем и мрзим је

  • Не разумем и мрзим је

  • Не разумем и не занима ме

  • Разумем, али немам став


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Аранђел

Primećen član
Banovan
Poruka
536
Као добар познавалац Шешељевих идеја спреман сам да одговорим на свако питање.

Само молим вас, без упадица типа: "Шеки је потезао пиштољ на студенте" и слично.

Значи, тема је Шешељева идеологија српског национализма и оно што Шешељу ИДЕОЛОШКИ замерате.

Да чујем?
Где Шешељ греши?
Које идеје су му лоше, назадне, проблематичне....?
 
Као добар познавалац Шешељевих идеја спреман сам да одговорим на свако питање.

Само молим вас, без упадица типа: "Шеки је потезао пиштољ на студенте" и слично.

Значи, тема је Шешељева идеологија српског национализма и оно што Шешељу ИДЕОЛОШКИ замерате.

Да чујем?
Где Шешељ греши?
Које идеје су му лоше, назадне, проблематичне....?

A sto ne o pistolju? Nije potezao? Ili kao dobar poznavalac njegovog ne mozes to da objasnis?
 
Као добар познавалац Шешељевих идеја спреман сам да одговорим на свако питање.

Само молим вас, без упадица типа: "Шеки је потезао пиштољ на студенте" и слично.

Значи, тема је Шешељева идеологија српског национализма и оно што Шешељу ИДЕОЛОШКИ замерате.

Да чујем?
Где Шешељ греши?
Које идеје су му лоше, назадне, проблематичне....?

Zameram mu što je nacionalista. Je l dovoljno?
 
Pokretacu,a sta su mu podmetnuli? Pistolj?
Mislim,da li se to desilo ili nam se ucinilo?

Значи не можеш да се држиш оквира теме. :per:
И сад уместо о идеологији треба да на две стране разглабамо да ли је Шешељ:
a) рекао, аха, ено их студенти, одох да их плашим пиштољем :mrgreen:
b) претходно нападнут, па је пиштољем растерао нападаче
 
Zameram mu sto mu je stranku osnovao DB , sto je podmetnuto kukavicije jaje od strane hrvatskih i srpskih tajnih sluzbi , postavljen sa ciljem da sto vise raspiri mrznju izmedju srba i hrvata , svojim primitivnim sovinizmom.......ne bi li Franja i Sloba lakse razyebali jugoslaviju i prigrabili pri tom sto vise vlasti i teritorija , te postali mali carevi u jos manjim i jadnijim carevimana........

Zameram mu sto je izvukao na povrsinu i promivisao sve najgore i najprimitivnije u srpskom narodu , i to svetom prosirio kao image i sliku srbije.........zameram mu i sto je retardirani egomanijak...........a i sto je *****.......:think:
 
Добро, мрзиш Шешеља, и то је у реду.

Али шта му ИДЕОЛОШКИ замераш?

Пошто нам је интелигенција постала анационална током 50 година комунизма - онда се Шекију придружио пролетеријат, али то нема везе са идеологијом, није могао Шешељ да бира из којих слојева ће мобилисати партијске саборце.
 
Svako moze da riche na majk o velikoj Srbiji
koliko je on oko toga uradio to je pitanje

Прво, израз Велика Србија се може тумачити на различите начине, Шешељева идеологија подразумева братство Срба свих вероисповести и Срба атеиста.

Друго, Шешељ је послао неколико хиљада добровољаца у ЈНА.
Можда то није довољно, али зар остала опозиција није позивала на ДЕЗЕРТЕРСТВО?
Не може онај који није учествовао у Косовској бици да криви кнеза Лазара.
Да је СВАКА СТРАНКА у Србији послала толико добровољаца колико Шешељ ми би победили.
 
Zameram sto je prodana peechketina ko i ostale glavonje sto glume velike Srbe

Srpska radikalna stranka pod njegovom upravom je podrzavala slobin rezim koji je prodao sve sto se prodati moze i pored spike nikad nista nisu uradili da se teritorije gde Srbi zive (gde su ziveli) i gde ce ipak ziveti ali opet ne zahvaljujuci njima zovu Srbija

Seselj je ruzna proslost ko i Zloba nijednog od njih Srbija nece pamtiti po dobru jer ga nikad nisu uradili

Svako moze da riche na majk o velikoj Srbiji
koliko je on oko toga uradio to je pitanje

njegova ideologija je smor od koje su josh gori oni nepismeni mlitavci sto su izmigoljili iz te partije a ni demokrate i liberali nisu nista bolji

Ideologija je ideal za vernika i patriotu a roba za politicara

A sta ovi prodaju godinama kada su sheki i sloba sve prodali :dontunderstand:

Cinjenice govore za 180 stepeni drugacije.
 
Прво, израз Велика Србија се може тумачити на различите начине, Шешељева идеологија подразумева братство Срба свих вероисповести и Срба атеиста.

Друго, Шешељ је послао неколико хиљада добровољаца у ЈНА.
Можда то није довољно, али зар остала опозиција није позивала на ДЕЗЕРТЕРСТВО?
Не може онај који није учествовао у Косовској бици да криви кнеза Лазара.
Да је СВАКА СТРАНКА у Србији послала толико добровољаца колико Шешељ ми би победили.

Hello

Mi SMO-JESMO pobedili

Iz Knina su se povukli pred sacicom Hrvata
Slavoniju i Baranju su im poklonili
Na Kosovo su ih pustili

Samo pobedili su ljudi - narod

a prodale gnjide politicari i glibavi generali
 

Back
Top