snimanje razgovora

Kako instalirate ovaj modemspy...?Meni salje sledecu poruku:MODEM DOES NOT SUPORT VOICE FEATURES PLEASE MAKE SUR THAT MODEM VOICE AND YOU HAVE INSTALED CORECT MODEM DRIVER. inace koristim modem i internet brzinu 512 k ADSL
 
Ja koristim Modem Spy 3.3 ali imamm problem :
Svako snimanje razgovora se zaustavlja UVEK na 59 sekundi i ne moze dalje. Moram da napomenem da je Modem Spy registrovan. Da li postoji neko resenje za ovo ili (jos bolje) da li znate jos neki program pored ovog koji ima istu namenu...????!?!??!?!
 
Ja koristim Modem Spy 3.3 ali imamm problem :
Svako snimanje razgovora se zaustavlja UVEK na 59 sekundi i ne moze dalje. Moram da napomenem da je Modem Spy registrovan. Da li postoji neko resenje za ovo ili (jos bolje) da li znate jos neki program pored ovog koji ima istu namenu...????!?!??!?!
 
Voice Recorder:
Ja koristim Modem Spy 3.3 ali imamm problem :
Svako snimanje razgovora se zaustavlja UVEK na 59 sekundi i ne moze dalje. Moram da napomenem da je Modem Spy registrovan. Da li postoji neko resenje za ovo ili (jos bolje) da li znate jos neki program pored ovog koji ima istu namenu...????!?!??!?!
To ne znamjer ne uspevam da ga instaliram a vidim ti si u speo pa ako mozes odgovori mi zasto kod mene nece; Kako instalirate ovaj modemspy...?Meni salje sledecu poruku:MODEM DOES NOT SUPORT VOICE FEATURES PLEASE MAKE SUR THAT MODEM VOICE AND YOU HAVE INSTALED CORECT MODEM DRIVER. inace koristim modem i internet brzinu 512 k ADSL
 
Pa pazi brate,ocigledno ti javlja da ti modem ne podrazva zvuk ili da nisi instalirao odgovarajuce drajvere za njega.
A ja sam se mucio da snimam razgovor. Prvo sam zakacio mikorfon na modem ali nije uspelo. Posle sam slucalicu od teledona ubacio u jedan PORT a u drugi kabal koji spaja modem i teefonski prikljucak, i uspelo je....
 
ima li koji program koji moze(preko neta) automatski snimati razgovore koje obavljamo preko telefona?

Ovako, chovek je na ADSL-u. Fora je shto je na ADSL-u telefonska linija slobodna dok je net always-on-line, odnosno telefon i net rade paralelno i ne smetaju jedan drugom.

E i u tome i jeste problem, koliko je meni poznato ne postoji jednostavan nachin da shpijunirash telefon jer su telefon i net na potpuno odvojenim frek. opsezima.
Pretpostavljam da imash USB-ADSL modem (zato i kazhe da nema govornu funkciju)
U tvom sluchaju, ta "telefonska sekretarica" i nema mnogo smisla sem da se spustish na dial-up modem-konekciju, shto je bezveze.
 
Lord British:
ima li koji program koji moze(preko neta) automatski snimati razgovore koje obavljamo preko telefona?

Ovako, chovek je na ADSL-u. Fora je shto je na ADSL-u telefonska linija slobodna dok je net always-on-line, odnosno telefon i net rade paralelno i ne smetaju jedan drugom.

E i u tome i jeste problem, koliko je meni poznato ne postoji jednostavan nachin da shpijunirash telefon jer su telefon i net na potpuno odvojenim frek. opsezima.
Pretpostavljam da imash USB-ADSL modem (zato i kazhe da nema govornu funkciju)I ja sam tako mislio...hvala na pravom odgovoru;Znaci ko ima ADSL ne moze da snima razgovore na taj program.
U tvom sluchaju, ta "telefonska sekretarica" i nema mnogo smisla sem da se spustish na dial-up modem-konekciju, shto je bezveze.
 

Back
Top