snimanje razgovora
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: snimanje razgovora

Primećen član france (avatar)
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano snimanje razgovora

ima li koji program koji moze(preko neta) automatski snimati razgovore koje obavljamo preko telefona?

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

kako to mislis preko neta? kad si na netu telefon ti je zauzet i ne mozes da razgovars, ili ne koristis modem.
    svejedno, ima, zove se modem spy i snima razgovore

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

verovatno se loshe izrazio jer postoje oni programi za razgovor preko kompa (slican princep fax programa) ali tad svakako nije na netu

mare_care
    Guest

Podrazumevano

naravno da postoji takav program
    modemspy
    potrazi ga na netu,ima i dosta drugih dobrih funkcija

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

mare care sad je startuj zar nisam vec reko modem spy zakon programce, jos ako imas afiniteta prema zaje*bavanju drugih onda je jos bolji

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio stormbringer
    kako to mislis preko neta? kad si na netu telefon ti je zauzet i ne mozes da razgovars, ili ne koristis modem.
    svejedno, ima, zove se modem spy i snima razgovore
    Zasto ne bih mogao da koristim tel kad sam na netu...to polako prelazi u proslost.

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Kako instalirate ovaj modemspy...?Meni salje sledecu poruku:MODEM DOES NOT SUPORT VOICE FEATURES PLEASE MAKE SUR THAT MODEM VOICE AND YOU HAVE INSTALED CORECT MODEM DRIVER. inace koristim modem i internet brzinu 512 k ADSL

Voice Recorder
    Guest

Podrazumevano

Ja koristim Modem Spy 3.3 ali imamm problem :
    Svako snimanje razgovora se zaustavlja UVEK na 59 sekundi i ne moze dalje. Moram da napomenem da je Modem Spy registrovan. Da li postoji neko resenje za ovo ili (jos bolje) da li znate jos neki program pored ovog koji ima istu namenu...????!?!??!?!

Voice Recorder
    Guest

Podrazumevano

Svako snimanje razgovora se zaustavlja UVEK na 59 sekundi i ne moze dalje. Moram da napomenem da je Modem Spy registrovan. Da li postoji neko resenje za ovo ili (jos bolje) da li znate jos neki program pored ovog koji ima istu namenu...????!?!??!?!

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Voice Recorder
    To ne znamjer ne uspevam da ga instaliram a vidim ti si u speo pa ako mozes odgovori mi zasto kod mene nece; Kako instalirate ovaj modemspy...?Meni salje sledecu poruku:MODEM DOES NOT SUPORT VOICE FEATURES PLEASE MAKE SUR THAT MODEM VOICE AND YOU HAVE INSTALED CORECT MODEM DRIVER. inace koristim modem i internet brzinu 512 k ADSL

Piraterija ® _i dalje_
    Guest

Podrazumevano

Pa pazi brate,ocigledno ti javlja da ti modem ne podrazva zvuk ili da nisi instalirao odgovarajuce drajvere za njega.
    A ja sam se mucio da snimam razgovor. Prvo sam zakacio mikorfon na modem ali nije uspelo. Posle sam slucalicu od teledona ubacio u jedan PORT a u drugi kabal koji spaja modem i teefonski prikljucak, i uspelo je....

mare_care
    Guest

Podrazumevano

izvini stormbringer,
    samo sam procitao prvu poruku i nisam video tvoju :?
    za ostale stvarno mi je zao ako ne mozete da instalirate ali ko jos snima razgovore i to tudje

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

i meni je pravio problem sa 59 sekundi, ne znam stvarno, nisam pametan

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

ima li koji program koji moze(preko neta) automatski snimati razgovore koje obavljamo preko telefona?
    Ovako, chovek je na ADSL-u. Fora je shto je na ADSL-u telefonska linija slobodna dok je net always-on-line, odnosno telefon i net rade paralelno i ne smetaju jedan drugom.

E i u tome i jeste problem, koliko je meni poznato ne postoji jednostavan nachin da shpijunirash telefon jer su telefon i net na potpuno odvojenim frek. opsezima.
    Pretpostavljam da imash USB-ADSL modem (zato i kazhe da nema govornu funkciju)
    U tvom sluchaju, ta "telefonska sekretarica" i nema mnogo smisla sem da se spustish na dial-up modem-konekciju, shto je bezveze.

Učlanjen
    16.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Lord British
    Ovako, chovek je na ADSL-u. Fora je shto je na ADSL-u telefonska linija slobodna dok je net always-on-line, odnosno telefon i net rade paralelno i ne smetaju jedan drugom.

E i u tome i jeste problem, koliko je meni poznato ne postoji jednostavan nachin da shpijunirash telefon jer su telefon i net na potpuno odvojenim frek. opsezima.
    Pretpostavljam da imash USB-ADSL modem (zato i kazhe da nema govornu funkciju)I ja sam tako mislio...hvala na pravom odgovoru;Znaci ko ima ADSL ne moze da snima razgovore na taj program.
    U tvom sluchaju, ta "telefonska sekretarica" i nema mnogo smisla sem da se spustish na dial-up modem-konekciju, shto je bezveze.

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

kupi modem od 10eu i povezi ga na telefon

Slične teme

1. snimanje razgovora i ubacivanje delova istih
    Autor urko u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2008., 14:55