Indijana Jones-Emperor's Tomb-Treba mi pomoc!!

Evo pribliznijeg opisa.
To je u drugom delu,desava se u Pragu,(mislim da je Prag).Treba da udjem u neki zamak.Udjem.Sada mi kaze da treba da udjem u neku biblioteku.Ali, kako?Udjem u neku veliku salu i sa gornje galerije vidim dole veliki okrugli sto i 4 nacija u crnom sa sesirima kako stoje oko tog stola i piju iz flasa, dok su im pistolji na okruglom stolu.Sada odem okolo do neke poluge.Kada je povucem veliki luster padne na okrugli sto i pobije naciste a lanac na koji je visio luster ostane da visi.Kada se priblizim njemu pojavi se znak da treba da upotrebim bic.Upotrebim bic,obesim se na lanac koji visi i sta sad? Zanjisem se i skocim ali ne mogu da doskocim do terase biblioteke.Pored lanca koji visi, sa plafona takodje visi i neka poluga sa kruznim delom na donjem kraju poluge, ali nikako ne mogu da je dohvatim niti znam da li ona nesto znaci.Poludecu!!!
 
Stvar je u tome da sa lanca MOZE da se naskoci na prozor biblioteke ali je vrlo tesko. Potrebno je da pronadjes pravu visinu tj. pravi polozaj na lancu (ne secam se dobro cini mi se da je negde oko sredine). Medjutim treba ti puuuuuuuuuno zivaca da stalno pokusavas. Ako odustanes mogu ti poslati save.
 

Back
Top