Sta nam je kog vraga?!
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Sta nam je kog vraga?!

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano Sta nam je kog vraga?!

Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?

stinger
    Guest

Podrazumevano

Vas dvoje ocigledno niste jedno za drugo! Razlaz!

volim_crnke
    Guest

Podrazumevano

Cekam te!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Sta nam je kog vraga?!

Citat Original postavio LUDICA
    Sta uraditi kad vas neko voli ali vas nikako ne razumije? Ne shvata vase potrebe, ne moze da vas "procita" ni posle 4 mjeseca veze, znaci nema onog da cim me vidi zna sta mi je, vec ja prvo moram da se naljutim da bi shvatio da mi nesto smeta. Volimo se i ionako ima milion prepreka, a u zadnje vrijeme svako drugo vece se raspravljamo. Osjecam se grozno i nekad mi dodje da sve zavrsim ali ipak ne mogu. Imate li savjet?
    ja sam se tako zaglavila 3 godine u vezi... pa se raspalo

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio LUDICA
    Draga Ludice, da li stvarno mislis da je 4 meseca tako puno vremena i da taj neko treba da te "cita"?
    Znas, ljudi imaju tu srecu da govore pa se onda tim govorom treba i posluziti ,tj. da li on to treba da nosi kristalnu kuglu ili da gleda u bob pre nego se vidi sa tobom da bi znao sta ti je ????
    Ako mislis da ce neko biti u stanju da te bas toliko cita , gresis.Onda ti nijedan nece valjati.Ajd malo obrni situaciju- da li ti uvek znas sta je njemu?
    Moj ti je savet da sve sto ti smeta i sto te muci lepo kazes. Zato i dolazi do vecitih nesporazuma izmedju zena i muskaraca , svi oni su mislili da je ona druga strana mislila da je .....Kada bi svi rekli lepo sta im lezi na dusi , toga svega ne bi bilo.
    Ne kazem da ljudi koji su dugo zajedno ne znaju, tacnije pretpostavljaju, kako im se partner oseca ali i za to treba da prodje poprilicno vremena i da sa partnerom prebrodis brdo stvari pa da imas na osnovu cega i da pretpostavis da li se oseca ovako ili onako,da li se nesto desilo itd.

Nemoj uvek odmah da se ljutis,samo kazi na vreme.

Sad ako posle sto puta ponovljene isti stvari,tj. ako nije u stanju da zapamti sta ti smeta a ti si mu to sve lepo vise puta objasnila, sta da ti kazem , nemoj da gubis vreme, da mu je stalo - obratio bi paznju.Onako, fundaaaaamentaaalnooo.........

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Podrazumevano

Zamislila sam se nad tvojim rijecima, i u pravu si. Bas sam nedavno gledala jedan film i u njemu djevojka kaze muskarcu:"Ja sam zena. Mi ne govorimo sta zelimo. Ali se ljutimo ako to ne dobijemo!" Tako valjda uvijek ocekujemo da oni znaju kako nam je, da samo na nas misle, ali zivot je ipak nesto drugacije od bajke. Npr. cim sam se ja iduce vece normalnije ponasala i bila raspolozena, odmah je i on bio bolji i sve je bilo super. E sad, vidjecemo sta ce dalje biti...
    Hvala!

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Ma ne brini, i meni neki put tesko polazi za rukom da tako uradim, naljutim se opasno i tek onda ukapiram da on mucenik nema predstavu sta je sad meni, pa se onda izduvam nabacim kez i sve je nekako lakse.

Ajd pa sretno,Ludice i ne zaboravi da se ludiras. :wink:

nasminkana_lazima
    Guest

Podrazumevano

hm......muskarac mora da se trudi..nek pita..nek proba sve ali da te pusta da budes u takvom stanju.....oo ne :x

PAMETNICA
    Guest

HEJ DUSO IJA SAM U SLICNOJ VEZI,DODUSE JA SAM SA MOMKOM 11 MESECI!VISE SE NE RASPRAVLJAMO JER SAM JA JEDNO SHVATILA:ON ME VOLI ALI JEDNOSTAVNO NE UME TO DA POKAZE!JA SAM U POCETKU BILA UZASNO BESNA I STALNO SE RASPRAVLJALA SA NJIM,PLAKALA I SL.A ONDA SAM DOBILA MUSKI SAVET DA NE TREBA DA POKAZUJEM DA MI JE STALO!TO SAM RADILA/MALO I USPEVALO MI JE!ALI TO JEDNOSTAVNO NISAM JA,TAKO DA SAM NA KRAJU POSTALA NEZNA PREMA NJEMU,VEOMA NEZNA I PAZLJIVA I ONDA JE I ON POCEO DA SE OTVARA I SADA JE VEOMA NEZAN I PAZLJIV!AKO POSLUSAS ONAJ MUSKI SAVET MOZES DA LAKO PROVERIS DA LI MU JE STALO!MOZES TO I MOJOM METODOM ALI MOZE LAKO DA SE DESI I DA TE FOLIRA ZBOG SEXA!ZAR NEMAS NEKOG ZAJEDNICKOG PRIJATELJA KOGA MOZES DA PITAS DA LI MU JE STALO ILI NIJE?

Veoma poznat Konj_na_belom_princu (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    336

76 godina ja i ona zajedno. eeeeeeeeej pa ti vidi. Nije uvek bilo lako. Bilo je vremena kad sam bezao sa cirkusim jahacicama ali i instruktorkama disanja ali opet dodjem kuci da se uredno posvadjamo. Evo i sad se volimo i pomalo svadjamo.. pa sta ako sam ti pomesao lekove.. ti moje ja tvoje.. duso.. mi sve delimo.. Nazalost bila je ljuta sve dok je nisu ispirali.. sad je na aparatima vec tri dana.. i ko za inat.. bas mis e javila danas ova jahacica, kaze avanzovala sa slona na konja. Bas mi je drago.
    Moglo je i da bude gore.. recimo da visiš na Krstarici i gubiš vreme..

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5919

Citat Original postavio LUDICA Pogledaj poruku
    kupi mu pola kile pasulja gradistanca da gleda sta oces
    gis maj es,trust my instincts in these matters,iš pudlice,attention whores,sujetne ženturače,pusacice&co,nek udje sledeci pacijent,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    01.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    336

Živo me interesuje dal su raskinuli...

Elita -Night - (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3686

tema iz 2003. Koliko ti plaćaju za ovo ...
    Pre nego što samom sebi utvrdiš dijagnozu depresije ili niskog samopouzdanja, proveri da nisi prosto okružen seronjama.

Učlanjen
    01.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    336

Ti si jedina primetila! Pola para tebi...

Stara legenda
    Učlanjen
    19.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3875

Takva osoba te NE voli.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3735

imam...temu na tinejdžere
    mukami

Stara legenda
    Učlanjen
    19.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3875

ne mora na tinejdz., ima takvih primera i medj odraslima

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3735

evo ajde
    možda je čovek malo priglup pa teže konta il mu treba više vremena da te upozna
    nađi onog ko će da ti čita pogled, ko će misli da ti čita
    mukami

Stara legenda
    Učlanjen
    19.09.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3875

kako moze da je VOLI ako je ne razume sta voli?

Elita
    Učlanjen
    18.08.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    567

Meni je banana, al ne znam sta je vama..
    Lapsus tastaturis

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •