Vesti iz DSS-NS
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: Vesti iz DSS-NS

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Vesti iz DSS-NS

http://www.beta.co.yu/default.asp?m=Vesti%20dana,ves&j=sr&h=Home,sr&prikaz=2130637

Zanimljivi likovi koje istura kao glasnogovornike ispred DSS-NS koalicije,dva hohštaplera,prevaranata i muljatora nekome sugerišu da daju ostavke,trebalo bi zakon da se pozabavi njima zbog zloupotreba a ne da im se još dozvoljava da se oglašavaju u javnosti.

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Podrazumevano Re: Vesti iz DSS-NS

Na zalost u pravu su......Cvetkoviceva vlada je najgora vlada (izuzimajuci katastrofalnu Zivkovicevu) posle 5. oktobra!
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3338

да су у праву у праву су,али и ДСС,НС...да дођу исто има да буде.Филм је увек исти само се глумци мењају

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

pa ovo nisu vesti , ja vec mislio neko se slogirao ili slicno
    The Show Must Go On...

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Izjave ovih is DSS-NS su toliko bitne koliko i one iz golubarskog kluba iz Bajine Baste...

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Шта нису рекли тачно?
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Шта нису рекли тачно?
    Kad bi Sofija prećutala pljuvanje djubradi iz DSS-a, srušio bi se Ajfelov toranj momentalno
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Citat Original postavio munjoliki Pogledaj poruku
    http://www.beta.co.yu/default.asp?m=Vesti%20dana,ves&j=sr&h=Home,sr&prikaz=2130637

Zanimljivi likovi koje istura kao glasnogovornike ispred DSS-NS koalicije,dva hohštaplera,prevaranata i muljatora nekome sugerišu da daju ostavke,trebalo bi zakon da se pozabavi njima zbog zloupotreba a ne da im se još dozvoljava da se oglašavaju u javnosti.
    ne znam zasto djonom, postavljac odbija sve koji nisu istomisljenici

dva hohštaplera,prevaranata i muljatora, pa bar u vladi ima mnogo veci izbor, mnogo vecih hohštaplera,prevaranata i muljatora.
    al mu to ne smeta. pa dobro, svako svoju pesmicu
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku
    Kad bi Sofija prećutala pljuvanje djubradi iz DSS-a, srušio bi se Ajfelov toranj momentalno
    Шта су рекли нетачно, то је моје питање?
    Ерих Фром

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku

dva hohštaplera,prevaranata i muljatora, pa bar u vladi ima mnogo veci izbor, mnogo vecih hohštaplera,prevaranata i muljatora.
    Oni i jesu po defaultu, to navedeno, jer dok su imali vlast, samo su krali i uništavali i nije im padalo na pamet da se oglase ili traže smenu lopovske vlasti. Sad kad su marginalci bez podrške, sad su se setili države, naroda i javnosti....

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Шта су рекли нетачно, то је моје питање?
    pozvali su danas Vladu Srbije da podnese ostavku, ocenivši da Srbiji preti socijalna i ekonomska katastrofa ako se ne raspišu novi izbori.
    Ovo nije tačno... Samo ne znam kako možeš da se praviš blesava pored tolike doze licemerja, nekog ko nas je totalno upropastio. Toliko da ni 10 najboljih vlada ne može da nas izvadi iz bule koja je nastala njihovim lopovlukom i licemerjem... I ne pravi se faca jer si oduvek podržavala najveći šljam koij je ikad postojao u Srbiji...

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    Na zalost u pravu su......Cvetkoviceva vlada je najgora vlada (izuzimajuci katastrofalnu Zivkovicevu) posle 5. oktobra!
    Pa sad pitanje je?
    Da li je Koshtunichina sporost nasha shansa da ne dozivimo sunovrat brzo?

Domaćin Cicoka (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    88

Bila tema-PISMO-frisko,cemu sad opet raspredanje.-Ovo je vec bajato.
    Strah životu kalja obraz često.

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku

Da je to rekao npr.V.Janković iz ove koalicije,pa i da ima smisla,ovako se svodi iz iste ili slične branše jedni druge optužuju,a možda bi ova dvojica to bolje radila pošto imaju iskustva iz nekadašnje vlasti.

Primećen član tamoneki (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Ovo nije tačno... Samo ne znam kako možeš da se praviš blesava pored tolike doze licemerja, nekog ko nas je totalno upropastio. Toliko da ni 10 najboljih vlada ne može da nas izvadi iz bule koja je nastala njihovim lopovlukom i licemerjem... I ne pravi se faca jer si oduvek podržavala najveći šljam koij je ikad postojao u Srbiji...
    Koliko se secam kljucne resore u vladi su vodili ljudi iz DS I G-17...a izmedju ostalog, jos uvek nisi odgovorio sta nije tacno u tome da ova vlada nijedno predizborno obecanje nije ispunila...bavis se nekim proizvoljnim kvalifikacijama bez i jednog argumenta i konkretnog primera...

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Ти и ја се не слажемо у мишљењу...за тебе су највећи шљам они, за мене су они који уништише економију, привреду, војску, и који дају Косово...зна се шта је чија кривица...и прекини да ме смараш с тим твојим прозивкама...досадан си више, ај' промени плочу.
    Ерих Фром

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio tamoneki Pogledaj poruku
    Koliko se secam kljucne resore u vladi su vodili ljudi iz DS I G-17...a izmedju ostalog, jos uvek nisi odgovorio sta nije tacno u tome da ova vlada nijedno predizborno obecanje nije ispunila...bavis se nekim proizvoljnim kvalifikacijama bez i jednog argumenta i konkretnog primera...
    С Далобором нема расправе...кад изнесеш аргумент, он почне да псује и да вређа.
    Губљење времена.
    Ерих Фром

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Ти и ја се не слажемо у мишљењу...за тебе су највећи шљам они, за мене су они који уништише економију, привреду, војску, и који дају Косово...зна се шта је чија кривица...и прекини да ме смараш с тим твојим прозивкама...досадан си више, ај' промени плочу.
    Ja ne mogu da menjam ploču, zato što zastupam istinu i previše znam da bi me neko poput tebe ućutkivao. Po retorici i stavovima znam, PAZI KAD ZNAM, da si bila član te raspale stranke koja te je stavila u pozciju da drpaš od naroda i da se oholo ponašaš na poslu na kome si krala. I sad sve što imaš, zaradila si na krađi i lopovluku pod kapom Mlohavog Goveda. Sad kad je prestalo to, sad je sve lošija opcija, jer si izgubila moć da pljačkaš ovaj narod kako si navikla. S takvim licemerima sam previše posla imao u životu i znam kad mi se podigne želudac da je to DSS sekta na delu. Zato ti prestani da ovde lažeš o nekoj časti i da drugima imputiraš ono što su tvoji ljubimci radili ovoj državi i narodu. Dabogda vam se tako vraćalo do kraja života.

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

С Далобором нема расправе...кад изнесеш аргумент, он почне да псује и да вређа.
    Губљење времена.
    Molim? Argument??? Koji je to argument koji si ti ikad iznela? Ja sam navodio tačno šta je DSS radio i ko je krao i gde se kralo itd... A ti nikad? Ajde, uputi me na jedan argument koji si iznela, a da to nije laž... Molim te! I gde sam ja psovao i vređao?

Ovo je moj 6000ti post, koji posvećujem najboljoj moderatorki, dragoj Konzab
    Poslednji put ažurirao/la john doe : 06.07.2009. u 17:31

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio Psihologue Pogledaj poruku
    Pa sad pitanje je?
    Da li je Koshtunichina sporost nasha shansa da ne dozivimo sunovrat brzo?
    zvuci paradoksalno ali Kostunicine vlade su ucinile najvise po pitanju priblizavanja Srbije i EU (potpisano ubedljivo najvise sporazuma) i za njegove vladavine je doneseno ubedljivo najvise zakona koji su u skledu sa zakonodavstvom EU...........Cudno ali istinito!
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Jel? Ako ja navedem da funkcioner DSS-a za vreme dva mandata Mlohavog "zaradi" 80 (osamdeset) nekretnina u jednom jedinom gradu. I lepo navedem da iza svega stoji urgiranje od strane premijera (Mlohe) i Mihajlova, i kad kažem da je to odrađeno u Vladi V. Koštunice. I kad oni vrate TUĐE zemljište tom čoveku na ime denacionalizacije (koja ni nije sprovođena), to je onda "proizvoljna kvalifikacija".??? Nemojte ljudi laprdati kad pojma nemate. Zabole me patka za ovu vladu, kad ona više ne može ništa da učini, jer je sve uništeno i rasprodato. Sad nema nazad... Ja samo znam da je to radio DSS i da je Koštunica aminovao i pitam sledeće :"ODAKLE IM OBRAZA, TOJ BANDI LOPVA I ZLIKOVACA DA SE SAD OGLAŠAVAJU U JAVNOSTI, A PREĆUTNO SU ODOBRILI I ODLAZAK CG I PRODAJU KOSOVA I PRODAJU HILJADE FIRMI I GIGANATA????"

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Ja ne mogu da menjam ploču, zato što zastupam istinu i previše znam da bi me neko poput tebe ućutkivao. Po retorici i stavovima znam, PAZI KAD ZNAM, da si bila član te raspale stranke koja te je stavila u pozciju da drpaš od naroda i da se oholo ponašaš na poslu na kome si krala. I sad sve što imaš, zaradila si na krađi i lopovluku pod kapom Mlohavog Goveda. Sad kad je prestalo to, sad je sve lošija opcija, jer si izgubila moć da pljačkaš ovaj narod kako si navikla. S takvim licemerima sam previše posla imao u životu i znam kad mi se podigne želudac da je to DSS sekta na delu. Zato ti prestani da ovde lažeš o nekoj časti i da drugima imputiraš ono što su tvoji ljubimci radili ovoj državi i narodu. Dabogda vam se tako vraćalo do kraja života.
    Шта да ти кажем...
    Molim? Argument??? Koji je to argument koji si ti ikad iznela? Ja sam navodio tačno šta je DSS radio i ko je krao i gde se kralo itd... A ti nikad? Ajde, uputi me na jedan argument koji si iznela, a da to nije laž... Molim te! I gde sam ja psovao i vređao?
    Ја знам- није аргумент! Све што ти пишеш се своди на ''ја знам'' и то без осврта на реалност, тачније на чињеницу ко је водио које министраство!

Довиђења, пријатно.
    Ерих Фром

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio munjoliki Pogledaj poruku

znaci cim napada vasu vlast koja je najgora u istoriji Srbije onda su prevaranti i muljatori.

kako te nije sramota?

imate li vi obraza?
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Jel? Ako ja navedem da funkcioner DSS-a za vreme dva mandata Mlohavog "zaradi" 80 (osamdeset) nekretnina u jednom jedinom gradu. I lepo navedem da iza svega stoji urgiranje od strane premijera (Mlohe) i Mihajlova, i kad kažem da je to odrađeno u Vladi V. Koštunice. I kad oni vrate TUĐE zemljište tom čoveku na ime denacionalizacije (koja ni nije sprovođena), to je onda "proizvoljna kvalifikacija".??? Nemojte ljudi laprdati kad pojma nemate. Zabole me patka za ovu vladu, kad ona više ne može ništa da učini, jer je sve uništeno i rasprodato. Sad nema nazad... Ja samo znam da je to radio DSS i da je Koštunica aminovao i pitam sledeće :"ODAKLE IM OBRAZA, TOJ BANDI LOPVA I ZLIKOVACA DA SE SAD OGLAŠAVAJU U JAVNOSTI, A PREĆUTNO SU ODOBRILI I ODLAZAK CG I PRODAJU KOSOVA I PRODAJU HILJADE FIRMI I GIGANATA????"
    Присуствовао си збивањима или ти је испричала комшиница Живка?

Ерих Фром

Domaćin
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Koje resore je imao DS kada nije bio ni u vlasti od 2004-e.

Slične teme

1. Vesti
    Autor ~Stella~ u forumu Ekologija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 08.01.2017., 20:44
  2. BEO-VESTI
    Autor lider u forumu Beograd
    Odgovora: 258
    Poslednja poruka: 25.10.2006., 16:20
  3. Vesti u 15:00h
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 9