Metro Cash & Carry Srbija, umesto akcijske ponude - prljave krpe sve po 799 din

Ja stalno ponavljam da je Metro jedna lopovska organizacija.

To smeće od tekstilne robe sa fabričkom greškom u Kini košta oko 500USD po toni, pa vi računajte koja je zarada ako majicu od 200gr prodaju za 500-800 din. Inače, u Americi takva roba košta oko 1$ po komadu u maloprodaji, znači i oni se tu lepo ugrade, plate taksu i plate robu, i svi srećni i zadovoljni. Jedino kod nas to košta koliko košta.

Jad i beda naše trgovine.
 
ebala ih kineska roba vishe :roll:
za sta god se uhvatim,made in china :roll:
mada imala sam neku majcicu kinesku(kupljena u kineskom "butiku" za 300 dindzi pre 5 godina) koja je sasvim pristojno izgurala 2 i po sezone,pa se naglo raspala :lol:...


dobro si prošla
malo li je dve sezone


mogla si ko moja prijateljica da kupiš za 6000 u Pumi trenerku pa da ti posle prvog pranja bude tričetvrt.
 
dobro si prošla
malo li je dve sezone


mogla si ko moja prijateljica da kupiš za 6000 u Pumi trenerku pa da ti posle prvog pranja bude tričetvrt.

Pa kad je zabola kuvanje na veš mašini :lol:

Ma bitno je samo dobro opipati materijal, pogledati šavove... Ja sam kupovao po kartonskim kutijama nekada pre 5-6 godina i sve te maje su kao nove i dan danas :P
 
Umesto akcijske ponude koja je u katalogu, na gomili poluostećene i potpuno iscepane kineske krpe za 799 ili 499 dinara... Prljavo, žalosno i nabacano na gomile... Jednom rečju, kupljeno negde na kilo...
Od garderobe ponudjene u katalogu nema ni traga...

Godinama kupujem u Metrou... nikad mi se nije desilo da ne nađem robu iz kataloga...
i nikad mi se nije desilo da vidim iscepane prljave krpe na gomili...

imam samo jedno pitanjce..

ako je potpuno iscepano i prljavo poluoštećeno.. kako izgleda oštećeno? :think:
 
dobro si prošla
malo li je dve sezone


mogla si ko moja prijateljica da kupiš za 6000 u Pumi trenerku pa da ti posle prvog pranja bude tričetvrt.
...личмо, у најку патике, кожне шатро....створиле су се на ''кожи'' пукотинице после петнаест дана ношења.
Ма код нас нема оригиналне гардеробе ни обуће.
Ко мисли да има , грдно се вара.
А нпр. у адидасу у Немачкој сам пре 8 година купила ранац који и дан данас изгледа као нов.
 
Godinama kupujem u Metrou... nikad mi se nije desilo da ne nađem robu iz kataloga...
i nikad mi se nije desilo da vidim iscepane prljave krpe na gomili...

imam samo jedno pitanjce..

ako je potpuno iscepano i prljavo poluoštećeno.. kako izgleda oštećeno? :think:

Pa recimo da sam vido neke majice sa rupama na sebi... neke rasparane... neke su promenile boju... Svašta nešto, idi i baci oko na tezge pravo od ulaza :)
To je sa one gornje fotografije...
Ali ubedljivo mi je najodvratniji utisak ostavila gomila ženskih gaća koje su sivo braon od pipanja na gomilici :)

Nego sam danas jurio onaj aspirator koji je na akciji... I nigde ih nema... I pojurim nekog lika koji tamo radi i posle pola sata čekanja dobijem jedan! :super:
 
Poslednja izmena:
Pa recimo da sam vido neke majice sa rupama na sebi... neke rasparane... neke su promenile boju... Svašta nešto, idi i baci oko na tezge pravo od ulaza :)
To je sa one gornje fotografije...
Ali ubedljivo mi je najodvratniji utisak ostavila gomila ženskih gaća koje su sivo braon od pipanja na gomilici :)

Nego sam danas jurio onaj aspirator koji je na akciji... I nigde ih nema... I pojurim nekog lika koji tamo radi i posle pola sata čekanja dobijem jedan! :super:
sad ne znam da li da verujem svojim očima ili tebi...:lol:

mnoge su gazde na radnju ostale bez porodičnog biznisa od kako su otvoreni megamarketi..
te ako odadle potiče tvoje nezadovoljstvo, razumem te...
 
sad ne znam da li da verujem svojim očima ili tebi...:lol:

mnoge su gazde na radnju ostale bez porodičnog biznisa od kako su otvoreni megamarketi..
te ako odadle potiče tvoje nezadovoljstvo, razumem te...

idi vidi, ako imas karticu naravno... ne moze svako da udje... Samo elita moze da probira po gomili tih dronjaka na snizenju :D

Ps: Ovo mi nije bas najjasnije :)
 
Godinama kupujem u Metrou... nikad mi se nije desilo da ne nađem robu iz kataloga...
i nikad mi se nije desilo da vidim iscepane prljave krpe na gomili...

imam samo jedno pitanjce..

ako je potpuno iscepano i prljavo poluoštećeno.. kako izgleda oštećeno? :think:

ja sam sinoc bila u Metrou na NBGD-u i zgrozila sam se...rafovi poluprazni,a u onim velikim kvadratnim korpama je zaista bila garderoba "na kilo",prljava,ostecena,recju fuj!!!:(
Inace vec nekoliko puta nisam uspela da nadjem robu iz kataloga,a primetila sam da u katalog cesto stavljaju "akcijske" cene,a cena koja je bila i pre akcije:dash::dash:
 
...личмо, у најку патике, кожне шатро....створиле су се на ''кожи'' пукотинице после петнаест дана ношења.
Ма код нас нема оригиналне гардеробе ни обуће.
Ко мисли да има , грдно се вара.
А нпр. у адидасу у Немачкој сам пре 8 година купила ранац који и дан данас изгледа као нов.

Ja tako završila sa Reebok patikama prošle godine... ove godine kupila Nike i, pu pu, nisu mrdnule! :dontunderstand:
Moja mama kupila ove godine Reebok classic, i proba jednu njen broj - sve super, to je to, kaže dajte i drugu... ono nešto ne valja, druga tesnija, drugačiji šavovi, znači razlikuju se patike... i mama i prodavac :eek: :eek: :eek: i provale da je jedna made in vietnam a druga corea ili tako nešto :zcepanje: Onda dok su našli 2 od istog proizvođača :dash:
 
ebala ih kineska roba vishe :roll:
za sta god se uhvatim,made in china :roll:
mada imala sam neku majcicu kinesku(kupljena u kineskom "butiku" za 300 dindzi pre 5 godina) koja je sasvim pristojno izgurala 2 i po sezone,pa se naglo raspala :lol:...

Bitno je gledati šta kupujemo.
Ja sam pre dve nedelje kupila kod kineza pantalonice tričetvrt fantastične, nosim ih svaki dan, uzela sam 4 komada za 1000 dinara.
A nekad puknem lovu za neke majičice, pa posle kad ih oblačim sve pazim, da je ne izgužvam, ne pokidam, ma da poludiš...

Nije mi problem platiti kvalitet, ali ime neću da plaćam...
 
Bitno je gledati šta kupujemo.
Ja sam pre dve nedelje kupila kod kineza pantalonice tričetvrt fantastične, nosim ih svaki dan, uzela sam 4 komada za 1000 dinara.
A nekad puknem lovu za neke majičice, pa posle kad ih oblačim sve pazim, da je ne izgužvam, ne pokidam, ma da poludiš...

Nije mi problem platiti kvalitet, ali ime neću da plaćam...

A jel mozemo mi to da vidimo, da se ipak uverimo :mrgreen:
 
Ajde bre sta se lozite kao samo u metrou je takva roba..sta je sa ostalom koja nije na akciji..ko se tamo oblaci nek procunja pa nadje nesto kvalitetno..ljudi kupuju hranu u kucne potrepstine zato sto je ocigledna razlika u ceni 20-30% jeftinije..boli me uvo takodje dal je shkart roba kad su osigurani i ladno sam im vratio blender posle godinu dana koriscenja i uzeo pare nazad bez ijednog pitanja..to u drugim prodavnicama ce uraditi malo morgen..ovo je ocigledno samo anti propaganda kad se objektivno ne pise o ostalim proizvodima koji su identicni kao u svud drugde
 

Back
Top