Ovo je smešno?

Carick235

Zainteresovan član
Poruka
130
Idite na sledecu adresu i uvecajte najvise sto mozete na mesto gde je sleteo apollo 11 kao i ostale apollo misije!

http://www.google.com/moon/


Kao prvo nije mi nikako jasno kako imamo slike celog Marsa u visokom kvalitetu i boji a Mesec koji cak mozemo i sa Zemlje da slikamo imamo slike na kojima se ama bas nista dobro ne vidi, a tamo gde su sletele apollo misije nema nikakvog njihovog traga osim onih strelica i balona (prvo zato sto su slike veoma lose, a drugo mozda i nisu uopste sleteli)!

Sve sto sam dosada istrazivao i saznao o sletanju na Mesec i uopste oko istrazivanja Meseca me navodi na sledeci zakljucak:

Ameri su 1969. sleteli na Mesec kao sto su i rekli ali su tamo naisli na nekog koga nisu ocekivali i oni su ih upozorili da im ne smetaju i da vise ne dolaze pa su oni da bi otklonili sumnje poslali kao jos nekoliko misija da bi izgledalo da je sve u redu i to bi bila ta prica.
To bi jedino moglo da objasni zasto mi npr. sad nemamo celu mapu Meseca kao sto bi trebali da imamo a ne da imamo neke slike iz tamo 60-ih!Kao da se plase da posalju neki satelit ili neku misiju sa ljudima na Mesec!

A druga verzija bi bila da oni nisu sleteli na Mesec i da se sad plase da slikaju celu povrsinu Meseca jer bi onda bilo veoma jasno da se tamo ne nalazi ono sto je ostalo iza tih Apollo misija, ali posto oni imaju budzet koji se meri u milijardama ne bi im bio problem da srede slike i da i to prikriju!

A jedina stvar u koju sam 100% uveren u vezi svega ovoga je da se na Mesecu nalaze neki objekti (koji su mozda ostavile neke civilizacije koje su zivele na Zemlji pre nas, ili ih trenutno koriste neka bica koja nisu odavde) a koje oni pokusavaju svim silama da sakriju (iako im polako izmice kontroli), a zasto skrivaju to samo oni sami znaju!
 
ja mislim da:

Gurkha flying in his swift and powerful Vimana hurled against the three cities of the Vrishis and Andhakas a single projectile charged with all the power of the Universe. An incandescent column of smoke and fire, as brilliant as ten thousands suns, rose in all its splendour.It was the unknown weapon, the Iron Thunderbolt, a gigantic messenger of death which reduced to ashes the entire race of the Vrishnis and Andha.
 
Pobogu, pa cela ta prica je toliko puta prezvakana, i uhvaceni su u najmanje cetiri stotine lazi i propusta sto se toga tice, da je uvreda za IQ traziti razloge protiv i dalje... Kakav crni Mesec, kakvo crno sletanje... dalje od Nevade nisu krocili...
 
Pobogu, pa cela ta prica je toliko puta prezvakana, i uhvaceni su u najmanje cetiri stotine lazi i propusta sto se toga tice, da je uvreda za IQ traziti razloge protiv i dalje... Kakav crni Mesec, kakvo crno sletanje... dalje od Nevade nisu krocili...

Jeste glupo vise pricati jer naravno da NASA sada nece izaci pred ljude i kazati im mi nismo sleteli na Mesec, jer kad bi se to desilo istog trenutka bi ih najverovatnije zatvorili i ne bi dobili vise ni pare, tako da je jedini problem oko sletanja na Mesec to sto NASA nije zvanicno priznala da nije sletela tamo ali se nezvanicno zna da nikad tamo nisu ni bili!
Ali tu je i fora sto malo ljudi osim astronauta zna sta se stvarno dogodilo!
 
Ta tema mi nikada nije bila interesantna. Uopste ne mislim da nismo bili na mesecu, a i ne zanima me jer ne vidim sta to moze da dokaze. Cak sta vise, nekako mi se vise cini da smo bili. Takodje postoje naznake da na mesecu postoje ailien baze.
 
Ta tema mi nikada nije bila interesantna. Uopste ne mislim da nismo bili na mesecu, Cak sta vise, nekako mi se vise cini da smo bili. Takodje postoje naznake da na mesecu postoje ailien baze.

Ja ne mogu da tvrdim da oni nisu bili na Mesecu, ali postoji tako mnogo "sitnica" koje ukazuju da nisu sleteli na Mesec i da nesto veliko kriju!

a i ne zanima me jer ne vidim sta to moze da dokaze.

Kako sta to moze da dokaze, pa to moze da dokaze da su prevarili celo covecanstvo i da cim su to smeli da urade ko zna sta jos kriju od nas i na sta su sve spremni, pa znas li ti kolike pare su u to ulozene i da sad saznamo da nisu bili na Mesecu!

Pogledajte i ovaj video!
 
Kako sta to moze da dokaze, pa to moze da dokaze da su prevarili celo covecanstvo i da cim su to smeli da urade ko zna sta jos kriju od nas i na sta su sve spremni, pa znas li ti kolike pare su u to ulozene i da sad saznamo da nisu bili na Mesecu!
Da to si u pravu. Ali to vazi za opstu populaciju. Meni licno ne moze nista spektakularno da dokaze, jer vec znam na sta su sve spremni.
 
Pa dobro, znaci ako mislite da ti Ameri kriju, nesto ili nekog, ko postoji na Mesecu, znaci da su ipak morali prvo sleteti na njega da bi ga nasli, sto vodi do zakljucka da nas onda nisu zaebali u vezi sletanja.
E sad sto se tice tih slika. Stvarno imamo slike svega i svacega, a od Meseca sve neke...kao da sam ih ja slikao digitalnom sa krova :D
Zasto je to tako, znaju samo ti sto prave te slike, a nas ce i dalje vuci za nos, dok god se mi interesujemo za to. Ne kriju samo Ameri, kriju i Rusi. Samo sto su nam Rusi simpaticinji pa ih ne krivimo. Za mene je to sve ista Banda. Samo se nesto krije, prisuskava, al' ipak polako cure informacije, nece to jos dugo ici...ubrzo cemo svi saznati, sta i kako. Bice nam tad kao u Independence Day, kad nam se parkira brod iznad Beograda:D
 
Ta tema mi nikada nije bila interesantna. Uopste ne mislim da nismo bili na mesecu, a i ne zanima me jer ne vidim sta to moze da dokaze. Cak sta vise, nekako mi se vise cini da smo bili. Takodje postoje naznake da na mesecu postoje ailien baze.

hmmm...cekaj malo
pa zar ti nisu rekli sta tamo sve postoji...kad su te oteli...
ostalima su ispricali...
bas me cudi da tebi nista nisu rekli o tome? :eek:
 
Hajde da probamo ispitati koliko je to 'malo' ljudi koji znaju tu strašnu tajnu - to da NASA nije poslala nikoga na Mjesec. Volio bih čuti koliko mislite da je to malo.


Pola covecanstva zna da nismo odleteli na mesec. Danas kad je tehnologija zesca,mi nikog ne saljemo. A poslali smo ih 60-70' na mesec,bas kad smo razvijali tu tehnologiju. E pa nesto mi ne pase u ovoj prici. Proslo je skoro pola weka,a ne mozemo da ih posaljemo ponovo.

Uostalom,kad su pitali Nila Amstronga (ja se izvinjawam,ali ne znam tacno kako se preziva),kad cemo ponovo na mesec,on je odgovorio: "Kad owladamo tehnologijom".

Znaci,da li je bilo prvobitnog sletanja?
 
Pola covecanstva zna da nismo odleteli na mesec. Danas kad je tehnologija zesca,mi nikog ne saljemo. A poslali smo ih 60-70' na mesec,bas kad smo razvijali tu tehnologiju. E pa nesto mi ne pase u ovoj prici. Proslo je skoro pola weka,a ne mozemo da ih posaljemo ponovo.

Uostalom,kad su pitali Nila Amstronga (ja se izvinjawam,ali ne znam tacno kako se preziva),kad cemo ponovo na mesec,on je odgovorio: "Kad owladamo tehnologijom".

Znaci,da li je bilo prvobitnog sletanja?

Nisam to pitao, i ti to vrlo dobro znaš.

Pitanje je: koliko ljudi (otprilike) je zvanično bilo upoznato tih 60-tih da NASA lažira cijelu tu stvar s mjesecom? Dajte neku procjenu broja i pretpostavku ko bi mogli biti ti koji su znali tu strašnu NASA tajnu.

Što se tiče tehnologije, tehnologija programa Apolo je tehnologija štapa i kanapa - dobra za par putovanja u pionirskom dobu, ali ne i za stalna vozikanja tamo-amo.
U srednjem vijeku najrazvijenije svjetske mornarice bile su na tom nivou. Imale su tehnologiju da oplove zemaljsku kuglu jednom ili nekoliko puta, ali za stalna putovanja trebalo je izgraditi brodove malo veće i čvršće od drvenih jedrenjaka od 30 tona.
 
Pola covecanstva zna da nismo odleteli na mesec. Danas kad je tehnologija zesca,mi nikog ne saljemo. A poslali smo ih 60-70' na mesec,bas kad smo razvijali tu tehnologiju. E pa nesto mi ne pase u ovoj prici. Proslo je skoro pola weka,a ne mozemo da ih posaljemo ponovo....

Pa bili ljudi, videli da sem kamenjica i peščurina na Mesecu nema ničeg, i zaebali da ulažu više u tu propalu stvar! Eto ti najprostiji odgovor, a ti sad udri sa složenicama, ili kako ti se već ćefne...:mrgreen:
 
Pola covecanstva zna da nismo odleteli na mesec. Danas kad je tehnologija zesca,mi nikog ne saljemo. A poslali smo ih 60-70' na mesec,bas kad smo razvijali tu tehnologiju. E pa nesto mi ne pase u ovoj prici. Proslo je skoro pola weka,a ne mozemo da ih posaljemo ponovo.

Uostalom,kad su pitali Nila Amstronga (ja se izvinjawam,ali ne znam tacno kako se preziva),kad cemo ponovo na mesec,on je odgovorio: "Kad owladamo tehnologijom".

Znaci,da li je bilo prvobitnog sletanja?

voleo bih da mi onda objasnis:
Kakav razlog postoji da DANAS nekoga posalju na Mesec?
Bili su, ispitali, shvatili ono sto kazu teorije: Da su Mesec i Zemlja nastali od iste materije, i da predstavljaju ustvari sistem dve planete.....
Kakvog jos razloga mogu da imaju da odu tamo?
Ili jos bolje:Ako postoji nesto tajno na Mesecu, onda bi sigurno ameri tajno i otisli tamo, da to ispitaju...
Jedini razlog zasto su sezdesetih otisli na Mesec je trka sa rusima oko toga.....rusi su ih pretekli sa Gagarinom, sto je razljutilo amere i oni su morali biti prvi na Mesecu........
Da NISU tada otisli, sasvim sigurno bi rusi jedva cekali da to objave svetu, kao veliku prevaru.......
Tako da.............Pustite te prazne price........
 

Back
Top