Ja sam mali Beni :heart:

L.krofnica

Aktivan član
Poruka
1.484
:heart:



Ja sam mali dečaćić Beni. Neki čika me je dao deci ispred zgrade da me paze. Ali ja sam baš mali, imam oko 2,3 meseca i mnogo sam sladak. Voleo bih da budem nečiji ljubimac.

Da li je neko zainteresovan da me voli?
Ako jeste pošaljite mi pp za kontakt
 
Poslednja izmena:
Zar baš nikome nisam simpatičan? :(
Očistili su me od glista, dobio sam zaštitu od buva i krpelja. Još samo vakcinu i spreman sam!
A mnogo sam dobar! Deca i malo starije komšije su mi ostavile ćebence u ulazu i ja tu budem čitav dan! Sačekam ukućane ulaza, ako neko hoće da me pomazi ja se jako obradujem! I mnogo sam fin i uredan. Lepo izađem na travicu da tu obavim sve što treba. Svoje ćebence i činijice, ne razvlačim, nego lepo legnem i tu odspavam..
Nigde ne idem! I tako čekam..

Veterinarka potvrdila da imam oko 2.5 meseca. Kaže da ću biti pas srednje visine. Ne baš onako veliki, a ne ni mali. Taman!
Malo sam već i porastao :D

Još mojih slika ćete moći da vidite sutra :bye:
 
Nadam se. Baš bi bilo žalosno da dočeka zimu u dvorištu i bez svoje ˝porodice˝.

Mislim tu je on ispred zgrade, deca ga vole, svi mu daju da jede, brinu o njemu, maze ga.. ali ima svakakvih ljudi.. Baš je juče jedno od dece reklo drugom - ma samo ti pipaj džukele, videćeš šta će da ti se desi.. A mali ima možda 9, 10 godina.. I sada šta čovek da očekuje, šta sve može da ga snađe..
Pogotovo što je vesela kuca, pa bi svima prilazio, i ljudima i psima, a porašće.. ni sada neće svi da ga maze, ko zna na šta će sve nailaziti kada malo postane veći..
 
Ljubispice, ja nisam u bg još od 20tog. A ovde mi je loš net, tek sada vidim da si se interesovala i hvala na tome.
Pre nego što sam otišla mali Beni je bio ok, trčao skakao.. Deca i komšije brinu o njemu. Ali sada trenuto ne znam kako je , pošto nemam kontakt sa njima. Čim nešto saznam, javljam.
 

Back
Top