decija sedista u kolima
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: decija sedista u kolima

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano decija sedista u kolima

Da li su obavezna decija sedista u Srbiji? Imamo troje dece od 1 do 5 godina i planiramo da se vratimo u Srbiju pa me interesuje da li neko ima iskustvo u koja evropska kola mogu da stanu tri sedista pozadi?
    Hvala!

Elita
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    875

Podrazumevano Re: decija sedista u kolima

za sada nisu obavezna,medjutim donet je novi zakon o saboracaju koji ce stupiti na snagu krajem godine po kome ces biti obavezna da imas sediste u kolima za svako dete i obavezno vezivanje pojasa pozadi.
    Moja drugarica ima dvoje dece(4 i 6) i vec neko vreme ima sedista koja nisu ona klasicna sedista kao za bebe,vec imaju samo donji deo i izgledaju otprilike ovako.

Mislim da takva tri sedista (ili neka na taj fazon) mogu da stanu u neki veci auto poput Ford C-max,ili Renault Scenic ili Citroen C4 picasso...
    Nadam se dasam ti bar malo pomogla...

Aktivan član
    Učlanjen
    05.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: decija sedista u kolima

obavezna ili ne, kako mislis da vozis decu u kolima bez sedista? meni je to potpuno creepy! Ne razumem kako su mene vozili u kolima? Sve vreme su me drzali u rukama? To znaci da nikad jedna odrasla osoba nije mogla da ide sa jednim detetom, nego je moralo bar dvoje na jedno dete, a sa troje dece ti treba troje odraslih da drze po jedno dete i jos jedna odrasla osoba da vozi auto...ufff, koji trip!

Slične teme

1. decija sedista u kolima
    Autor beograd2009 u forumu Beograd
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.07.2009., 21:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •