Veseli Spust - Kraljevo
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Veseli Spust - Kraljevo

KV
    Guest

Podrazumevano Veseli Spust - Kraljevo

Jeste li culi za nas Veseli Spust? Dodjite da se druzimo 4. jula... Ludo i nezaboravno,,, rekom Ibar od Maglica do Kraljeva .... razni splavovi i camci...
    Dodi te...!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

EEEj pa ja nisam videla ovde temu za veseli spust pa otvorila novu u ostalim sportovima... ops: tja stjupid wuman!!!!! ali uglavnom ja dolazim sa jos desetak ljudi iz sapca i beograda i naostrili smo se da se dobro provedemo :wink: ......

pa vidimo se ondak!!!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Branka B.
    EEEj pa ja nisam videla ovde temu za veseli spust pa otvorila novu u ostalim sportovima... ops: tja stjupid wuman!!!!! ali uglavnom ja dolazim sa jos desetak ljudi iz sapca i beograda i naostrili smo se da se dobro provedemo :wink: ......

pa vidimo se ondak!!!
    Vazi, mi smo jos u petak u Maglicu, kao i svake godine. Bice ludo i nezboravno. Ako budete hteli da se druzite sa nama, slogan nam je "Sve moj do moga" pa nas potrazite...Trazi Profesora..Vidimo se...Pozdrav,,, :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ajooooj dobar vam je slogan. 8)

E a koliko ljudi obicno bude i koje starosti?

Mi jos nismo smislili slogan ali u putu cemo smisliti... Ali posto imamo jednog ludovica koji nosi jedno 28 stapova za pecanje necete nas promasiti ili bar i ako nas promasite u guzvi on sigurno nece promasiti prolaznike koji ce mu biti rezervni ulov ako nema ribe... tako da.....
    Imas neku savet sta za nikako propustiti? Ipak smo mi prvi put dole

Cao

KV
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Branka B.
    Ajooooj dobar vam je slogan. 8)

E a koliko ljudi obicno bude i koje starosti?

Mi jos nismo smislili slogan ali u putu cemo smisliti... Ali posto imamo jednog ludovica koji nosi jedno 28 stapova za pecanje necete nas promasiti ili bar i ako nas promasite u guzvi on sigurno nece promasiti prolaznike koji ce mu biti rezervni ulov ako nema ribe... tako da.....
    Imas neku savet sta za nikako propustiti? Ipak smo mi prvi put dole

Cao
    Ako dodjete u petak necete nista propustiti, Ali ponesite klope i pica dosta i dobar splav ili camac. Vidi na sajtu www.kraljevo.com Imas ceo program veeselog spusta, i td. Pozdrav. Kolege... :wink:

Slične teme

1. Veseli spust(Kraljevo)
    Autor bebidoll u forumu Srbija
    Odgovora: 166
    Poslednja poruka: 26.06.2009., 23:43
  2. VESELI SPUST 2006
    Autor kacamak u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.06.2006., 20:01
  3. VESELI SPUST
    Autor shadowBG u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 5