Zbog cega zelite sex?

Poruka
15.196
Uopste nije retkost da ljudi zele seks iz razloga koji nikakve veze sa seksom i bliskoscu nemaju :confused:

Da li vam se zelja javlja iz ljubavi i zbog bliskosti sa partnerom ili je razlog taj što hocete sebi da dokazete nesto (da ste privlacni, da ste sposobni da nekog odvucete u krevet, da ste "podjednako dobri" kao i neki par ili neka osoba...)?::hahaha

Da li u ovom drugom slučaju odlazete vođenje ljubavi dok ne pozelite partnera zbog njega samog, a sa svojom nesigurnoscu se hvatate u kostac na drugi nacin?

Da li vam se ikada desilo da vam partner posluzi kao alatka da biste se takmicili sa nekim (bez obzira da li je on svestan ovakvog razloga ili ne)?

Ili je to nekad prosto namirenje animalnog instikta u nama? :think:
 
Jer imam potrebu,jer se psihicki bolje osecam posle sexa, jer sam raspolozenija i neko vreme posle njega apsolutno nista ne moze da me iznercvira, jer mogu da funkcionisem normalno posle njega i da non stop ne mislim kako mi se hebe, jer volim orgazme, jer volim kad znam da sam nekog zadovoljila, jer to radim sa osobom koju volim
 
Jos nisam imala seks iz ljubavi vec samo iz pozude. Razlog jer se plasim da bih presvisla od tuge kada bi muskarac koga volim raskinuo sa mnom a imali smo seks od koga me je narednih 24h drmala ekstaza... ne znam kako bih to podnela....

Nije posluzio kao alatka za takmicenje, samo za delimicno ostvarenje fantazija :whistling:
 
Jos nisam imala seks iz ljubavi vec samo iz pozude. Razlog jer se plasim da bih presvisla od tuge kada bi muskarac koga volim raskinuo sa mnom a imali smo seks od koga me je narednih 24h drmala ekstaza... ne znam kako bih to podnela....

Nije posluzio kao alatka za takmicenje, samo za delimicno ostvarenje fantazija :whistling:

Idi bre....
Nisam znao da su zenski mozgovi tako komplexni....

:lol:
 

Back
Top