???
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano ???

Interesuje me samo oni koji imaju iskustva koji se bolji pokazao sony erikson da li made in malezija ili kina?

stanoje
    Guest

Podrazumevano

Ne znam koji je telefon u pitanju,ali ja sam imao iskustva sa R320 i T28 "made ina Malesya" i T20 from china i kod prvih se javljao, ali vrlo cesto problem sa primopredajnikom ili izlaznim stepenom (ranije cest problem ericssonovih telefona)cija je zamena pre 2 god kostala izmedju 60 i 95 DM. Sto se tice T20 bili su odlicni jedino sto nisu imali ocitavanje statusa baterije,ali koliko se secam nisu imali ni ostali.Za neke blize informacije reci koji telefon je tacno u pitanju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Znaci po tebi je made in kina bolje. T20 nije imao status za bateriju t28 t29 jesu... Interesuje me kod svih sony eriksona koji su bolje uopsteno...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Genije
    Znaci po tebi je made in kina bolje. T20 nije imao status za bateriju t28 t29 jesu... Interesuje me kod svih sony eriksona koji su bolje uopsteno...
    Rekao sam ti kakva su moja iskustva,a najbolje ti je da odes u neki bolji servis i pitas njih sta oni misli.oni bi trebalo da znaju s cim se najcesce susrecu, gde i kakvi se problemi najcesce javljaju.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •