Rupa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pu prva!
hebo te koja si ti glupaca,ali cudom se cudim i ne mogu da verujem svaki dan me sve vise iznenadjujes:eek: je l znas da za svoje izjave ne samo sto ces da izgubis posao nego mozes i na sudu da zavrsis:confused: uostalom zabole me za to,nego me smaras,kad prisluskujes razgovore,kad igras svoje prljave igrice,kad pravis glupe sale.digne mi se kosa na glavi kad cujes preko tokivokija "linda!gde si?!" :dash: sta te zabole
i tako...
jedva cekam da ti sebastien uruci pismo sa zahvalnicom za saradnju:bye:
 
hm.. ne razumem...
zakopaj nešto javno na forumu...:think:

Mnogo je zabavnije poveriti nešto nekoj prijateljici pa čekati da rastrubi...:hahaha:
 
koje ste vi zlo :mrgreen:
kojice sta ne razumes,ako ne razumes verovatno ni nemas potrebu da zakopas nesto ovde,pa onda nije ni potrebno da razumes :zplez:

@topic -osoba no1-stvarno si ispao supak
osoba no2-ono sto si mi pricao nisam uspela da nadjem na guglu,znaci ili debelo lazes il ja ne znam da guglam :think:
 
Sama si sebi kriva za sve cime si nezadovoljna.
Zasluzi dobar rezultat!!!
Nije kasno, ali mora da pocne danas!!!!!

(dobra tema, lekovita :) Steta sto nemamo i jastuke da udaramo po njima radi oslobadjanja od stresa ;))
 
1 - ....malo je reći da si provaljeni baron! :evil:

2 - da li je moguće da su neki ljudi toliko piglu da se usuđuju da lažu čak i o uspehu svoje dece u školi i ostvarenim rezultatima na prijemnom ispitu, potpuno nesvesni činjenice da su ti podaci odnedavno i javni.... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top