najgori raskid?

Meni su svi raskidi isti.. "Moramo da pricamo" i te fore.. Nisam za raskidanje sms-om, ali nekad nema drugog izlaza..
Mene je najvise povredilo kada je moj prvi decko raskinuo sa mnom zbog (moje) rodjene sestre. Zato valjda sad ja sutnem svakog..
Ali proslo me je sve, sad me je Milos smirio.. Evo, danas nam je 3 meseca, a nisam ga sutnula.. A inace veze okoncavam posle mesec dana ili manje. Nego, ljubav je to..
 
Koji je bio najgori nacin na koji ste raskinuli s nekim? Sta bi vas najvise povredilo?? sms-om? ili da vas jednostavno iskulira?

SMS-om... Ali nije to najgore, najgore je sto sam rekao kako sam cuo sta mi radi iza ledja, ovo-ono, a ustvari....:neutral:

J.bg, mada me sad ta ista devojka nervira u p.m. i drago mi je sto sam onako raskinuo, trebao sam i jos gore!:evil:
 
one su raskidale :D .....sem jednom....to sam najracionalnije raskinuo....ne zelim vise da budem s tobom i to je to....u tom fazonu....al nekih raskida sa suprotne strane ne zelim da se prisecam....al ok sve....hmm....najvise bi me povredilo to iz nekog ne postovanja....zna sta mrzim i to....i tu kiksne...sms-om nije fer....mislim kukavicluk.....jedino ako ide u drugu zemlju *** u trenu :D ....a da me iskulira neko vreme i sam shvatim sve stvari pa da mi se obrati i bilo sta kaze me ne potresa jer opravdanja i i sve sto ide uz to me ne interesuje, i samim tim se i ne osetim mnogo povredjenim....
 
Poslednja izmena:
najjace mi je ono "ajde da budemo super drugovi"
kao i ono "nije u tebi problem"
:) ma jasta man,samo raskini ne pravdaj se
sms-om mi je mal debilno....al Boze moj,kad se mora :D

Haha, to za drugove je standard prica.:lol:

Meni devojka jednom ispricala sve i svasta(:() i ja rekao samo "Super" i otisao. Zabole me da postanem drug bivsoj...:p
 
Моји раскиди су супер... најгори раскид ми је био у колима када сам паркирао поред неког стубића и кад ја нисам одреаговао онако како је она очекивала кад ми је саопштила да жели да раскине изнервирала се и свашта ми нешто рекла заборавио сам шта већ јер је при изласку из кола одвалила вратима у тај стубић и онда сам морао да фарбам врата... :cry: :sad2:

То ми је онако најреалније нагори раскид... ово остало ''рекла ми казала ми'' је све у правилу службе... буде и СМСом и телефоном и преко другарице :lol: Уствари... кад мало боље размислим, нисам имао СМС раскида до сада :D

Све у свему, од сад кад год ''морамо да разговарамо'' моментално излазимо из кола какво год невреме било напољу и онда ''разговарамо''... не мора ауто баш све да чује и зна :mrgreen:
 
uffffffffff
pa to je bio neki bivši dečko s kojim sam raskidala nekih 10x pa se mirila 10x iz čiste dosade
al završilo se tako što sam otkrila da voli malo sa strane :lol:
pozvala sam ga kući da mu dam neke pare što mu dugujem pa da se tornja
ali izjavio je nešto vrlo uvredljivo kad je došao kod mene tako da sam ga bukvalno šutnula u dupe i vrištala na njega i onda je otišao :mrgreen:
Moji su se usrali u prizemlju,mislili su da živ neće izaći.
:mrgreen:
inače to je jedini pravi raskid,inače moje veze ne traju duže od veče,a ja izbegnem da se javim sutradan.Jedino sam ovom zadnjem preko telefona rekla šta sam imala i blokirala mu broj :D to bilo pre skoro dva meseca a on me i dalje svakodnevno cima :confused:
 

Back
Top