tata mi je LABRADOR

pirgobgd

Zainteresovan član
Poruka
151
Ja sam mali crni decak, tata mi je crni labrador a mama mali koker. Trenutno skroz licim na tatu, i mislim da sam jako lep, u stvari to mi stalno govore.
Ako ima nekoga ko bi zeleo da se druzi i zivi sa mnom na neodredjeno, neka se javi na post ili pozove Mirjanu na 063/314975.

Ups, jos sam beba, ulazim u 8. nedelju, ako je to bitno.
 

Prilozi

  • DSC02568.jpg
    DSC02568.jpg
    19,1 KB · Pregleda: 40
  • DSC02569.jpg
    DSC02569.jpg
    26,9 KB · Pregleda: 33
  • DSC02570.jpg
    DSC02570.jpg
    18,2 KB · Pregleda: 27
  • DSC02572.jpg
    DSC02572.jpg
    18,8 KB · Pregleda: 25
  • DSC02573.jpg
    DSC02573.jpg
    22 KB · Pregleda: 38
na zalost, privremeni udomitelji su je izbacili a mene obavestili tek nakon 2 dana kada sam pronasla potencijalno stalno udomljenje...

kako je toi bilo u periodu onih grozomornih kisa, nisam uopste uspela da joj udjem u trag:( i mogu samo da se nadam da je neko tada pronasao i zadrzao
 
na zalost, kao i uvek kada ljudi urade neku nehumanu i surovu stvar, objasnjenja nema:(

uteha mi je sto ni les nigde nisam nasla, pa se iskreno nadam da je srecno zbrinut, posto je zaista bilo nekoliko zainteresovanih, a on sladak i umiljat, nadam se da je naisao na njega neko ko nije uspeo da mu odoli:)
 
ja ne bla tako sigrna.
daj bože da grešim....

nisam ni ja, ali pokusavam da se ubedim da je dobro zavrsio. Pre mesec dana sam sahranila svog psa koji je uginuo, tako da je moja bedna psiha pretrpana tugom i ne bi podnela da ne verujem u pozitivan ishod ovog steneta.

Zaista je steta jer je mogao biti udomljen, ali....ljudskoj surovosti, bahatosti, neodgovornosti.... na zalost nema kraja
 
Znaci ja kako ovde pocnem da citam price vise ljudi(sta su drugi uradili) ili njihova misljenja dodje mi da odlepim!! Ti kreteni koji su izbacili stene, nemam reci... Na srecu ima tu par ljudi koji me odusevljavaju,zahvalila sam im se u par tema!! Zao mi je zbog psica i nadam se da je ok. Evo da vas malo obradujem ja sam usvojila psa iz jednog od ovih (poklanjam) tema i ima trenutno paralizu,ali se svakog dana borimo i sve smo bolje! Tu je i malo napusteno stene i maca od (sada vec 5 meseci-macak) i divno nam je!! Da kazem da ima i nekih ok.prica. Ako te to malo obraduje. Zao mi je psica i ja neke nisam uspela da spasim,ali te ljude nemoj vise tako da posmatras. Mnogi su zli,sebicni, bahati i prvenstveno neodgovorni. Ja sta preuzmem na sebe do kraja ispunim, a oni jedno stene nisu mogli da pricuvaju!!! Ajde pa pogledaj u ovim rubrikama neko drugo kucence da udomimo i bice za nijansu bolje:) !! POZ:bye:
 
Slazem se sa tobom ljubispice, i ja sam pre dva meseca usvojila psa sa ulice, i uspela sam da nadjem sjajne domove za svu njegovu bracu i sestre:) I ja verujem da ima vise dobrih i plemenitih ljudi, samo su oni nekako po strani i manje upadljivi u odnosu na one lose.

Sto se tice ostalih neudomljenih kuca, i to si u pravu, ja sam razne stavila na profil na fb i bombardujem ljude, danas su me zvali zbog jedne devojcice koja uopste nije moj pas, nisam je nikad ni videla uzivo (samo na slici) i nadam se da ce ta prica doziveti happy end. Svaka dobra prica mi puni baterije, ali me ovakve surovosti i neodgovornost stalno iznova izbacuju iz ravnoteze.

pozz
 

Back
Top