WMA to MP3

T

tabo0

Gost
Da li neko moze da mi pomogne i preporuci neki dobar program za convertovanje wma fajlova u mp3. Nije bitno i da je shareware, samo da radi. Hvala. :)
 
Pa nero brate
icon_mrgreen.gif


______________
68.gif
69.gif
 
Zakon je Easy CD-DA.Program je kompaktan, funkcionalan, ne tezi mnogo (oko 3MB) a daje i vise nego sto se od njega ocekuje.Ima u sebi tri komponente :
-Convertor (za konvertovanje izmedju formata)
-Creator (za narezivanje CD-ova)
-Extractor (za grebovanje sa audio diskova u neki od formata mp3, wma, ogg, ...)
Probaj ovo obavezno.
Po nekim stavkama je usio i gigante na ovom polju kao sto su Sound Forge, Audio Grabber (Catalyst)..
 
Jos sam nekom napisao sledece "sto mora jednostavno kad moze i komplikovano" znaci i za tebe vazi. Najjednostavniji i isto toliko cak i vise dobar program za te stvari je CDex. Radi odlicno i vise od toga a jos je u beta razvoju. Skini ga sa neta i to samo 1 MB. Najjedonostavniji je probaj uvjerices se... Pozdrav...
 
Audio Maestro je zamišljen kao kompletno rešenje za kućno snimanje muzike. Sastoji se od pet nezavisnih aplikacija pomoću kojih možete presnimavati muziku s kompakt diskova, pristupiti muzičkoj bazi CDDB, konvertovati formate zapisa, dodavati efekte i snimati svoj izbor numera na CD. Nisu zaboravljeni ni filtri za skidanje šuma i pucketanja pri snimanju s audio kaseta i LP ploča.



Operativni sistem : Windows 98SE/Me/2000/XP
Tip programa : šerver
Stvarno je dobar a moze da se i registruje.
Sve preporuke.
 
Vladimir Bandovic:
Zakon je Easy CD-DA.Program je kompaktan, funkcionalan, ne tezi mnogo (oko 3MB) a daje i vise nego sto se od njega ocekuje.Ima u sebi tri komponente :
-Convertor (za konvertovanje izmedju formata)
-Creator (za narezivanje CD-ova)
-Extractor (za grebovanje sa audio diskova u neki od formata mp3, wma, ogg, ...)
Probaj ovo obavezno.
Po nekim stavkama je usio i gigante na ovom polju kao sto su Sound Forge, Audio Grabber (Catalyst)..

Vidis brate, i ja imam taj program odaaaaaavno a koristio sam ga samo za grebovanje muzike - a kada mi je trebala pomoc da convertujem wma u mp3 trazio sam pomoc na forumu... :lol: Nisam ni znao sta imam u kompu... :roll:

p0z~ :roll:
 

Back
Top