WMA to MP3
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: WMA to MP3

tabo0
    Guest

Podrazumevano WMA to MP3

Da li neko moze da mi pomogne i preporuci neki dobar program za convertovanje wma fajlova u mp3. Nije bitno i da je shareware, samo da radi. Hvala.

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Pa nero brate

milan333
    Guest

Podrazumevano

imas alto mp3 maker, prvo prebacish iz wma u wav pa iz wav u mp3

Vladimir Bandovic
    Guest

Podrazumevano

Zakon je Easy CD-DA.Program je kompaktan, funkcionalan, ne tezi mnogo (oko 3MB) a daje i vise nego sto se od njega ocekuje.Ima u sebi tri komponente :
    -Convertor (za konvertovanje izmedju formata)
    -Creator (za narezivanje CD-ova)
    -Extractor (za grebovanje sa audio diskova u neki od formata mp3, wma, ogg, ...)
    Probaj ovo obavezno.
    Po nekim stavkama je usio i gigante na ovom polju kao sto su Sound Forge, Audio Grabber (Catalyst)..

GZ
    Guest

Podrazumevano Opet pisem da je bolje....

Jos sam nekom napisao sledece "sto mora jednostavno kad moze i komplikovano" znaci i za tebe vazi. Najjednostavniji i isto toliko cak i vise dobar program za te stvari je CDex. Radi odlicno i vise od toga a jos je u beta razvoju. Skini ga sa neta i to samo 1 MB. Najjedonostavniji je probaj uvjerices se... Pozdrav...

Extremus
    Guest

Podrazumevano

Audio Maestro je zamišljen kao kompletno rešenje za kućno snimanje muzike. Sastoji se od pet nezavisnih aplikacija pomoću kojih možete presnimavati muziku s kompakt diskova, pristupiti muzičkoj bazi CDDB, konvertovati formate zapisa, dodavati efekte i snimati svoj izbor numera na CD. Nisu zaboravljeni ni filtri za skidanje šuma i pucketanja pri snimanju s audio kaseta i LP ploča.

Operativni sistem : Windows 98SE/Me/2000/XP
    Tip programa : šerver
    Stvarno je dobar a moze da se i registruje.
    Sve preporuke.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Vladimir Bandovic
    Zakon je Easy CD-DA.Program je kompaktan, funkcionalan, ne tezi mnogo (oko 3MB) a daje i vise nego sto se od njega ocekuje.Ima u sebi tri komponente :
    -Convertor (za konvertovanje izmedju formata)
    -Creator (za narezivanje CD-ova)
    -Extractor (za grebovanje sa audio diskova u neki od formata mp3, wma, ogg, ...)
    Probaj ovo obavezno.
    Po nekim stavkama je usio i gigante na ovom polju kao sto su Sound Forge, Audio Grabber (Catalyst)..
    Vidis brate, i ja imam taj program odaaaaaavno a koristio sam ga samo za grebovanje muzike - a kada mi je trebala pomoc da convertujem wma u mp3 trazio sam pomoc na forumu... Nisam ni znao sta imam u kompu...

p0z~

belya_3p
    Guest

Podrazumevano ma sound forge

ma skini il nabavi sound forge i sljakaj i konvertuj sa njim program je extra poslushaj me!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: ma sound forge

Citat Original postavio belya_3p
    ma skini il nabavi sound forge i sljakaj i konvertuj sa njim program je extra poslushaj me!
    Ja imam SF 7.0 ali slabo ga koristim...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •