Krstaski ratovi

istockphoto_3915540_kingdom_of_jerusalem_flag_xxl.jpg



Застава Краљевине Јерусалим
 
Da samo sto Srbi katolici ne postoje iliti nisu priznati medju pravoslavnim srpskim narodom....

Izgleda da ce se ova tema pretvoriti u pljuvacinu.

Sta tebi maloumnice nije jasno ?
Srbin moze biti kako - musliman, budista, hinduista, jehovin svedok, satanista, yebeni zilot pa - tako i katolik.

Grupa fanatika ( idiota ) ne priznaje moje postojanje, e bas me zabole :mrgreen:

A ti Srbine pravoslavce prvo se nauci pravopisu. To ti je jedan od temelja srpstva.
 
Nisu se odmetnuli, ubili su Rogera, njihovog vodju, sampiona. Do tada su se borili za Vizantiju.

Ili su to mozda neki koji su se odmetnuli jos od Rogera ?

Pa na to sam i mislio, odmetnuli se od Vizantije i borili za svoje interese, i u narednih nekoliko godina njihova četa postala je stecište avanturista iz cele Evrope, jer se tako veoma lako moglo u malo truda steći bogatstvo i slava. Zaista je zanimljivo kako je četa čiji broj nikada, sa sve Turcima, nije prelazio 7-8 hiljada ljudi, drmala ceo Balkan u periodu od nekoliko godina
 
Izgleda da ce se ova tema pretvoriti u pljuvacinu.

Sta tebi maloumnice nije jasno ?
Srbin moze biti kako - musliman, budista, hinduista, jehovin svedok, satanista, yebeni zilot pa - tako i katolik.

Grupa fanatika ( idiota ) ne priznaje moje postojanje, e bas me zabole :mrgreen:

A ti Srbine pravoslavce prvo se nauci pravopisu. To ti je jedan od temelja srpstva.

Pravoslavlje je odigralo ključnu ulogu u formulisanju srpskog nacionalnog identiteta,ali to ne znači da Srbin ne može biti druge veroispovesti; bitno je kako se ti osećaš
 
Ne može se govoriti o džihadu kao organozovanom pokretu kao što su to bili krstaški ratovi, u tom vidu nikada nije postojao. Džihad nije samo rat, već svaki vid borbe i nastojanja u prilog širenja i jačanja islama.

Dzihad je ideologija islamskih fanatika da se ubije sve nemuslimansko, i da onaj ko padne u borbi za Alaha ide u raj, i to je ono sto je povlacilo toliko muslimana u rat.
 

Back
Top