Seksipil

Error

Veoma poznat
Poruka
10.382
Tema je verovatno bila, ali me smara da je kopam...pa nadležni ako vam smeta spajajte ili zatvarajte.

Šta po vama čini jednu devojku/ženu sexipilnom?
Ponašanje, izgled, hod, komunikacija, pogled na stvari...šta?
 
ybg. kad mi se na to dize :rumenko:
to je valjda seksipil? :eek:
...a sta su krofne?

Krofne:

1 kg brašna
1 kockica svežeg kvasca
1/2 l mleka
3 jaja
1 žumance
3 supene kašike ulja
2 supene kašike šećera
1 vanilin šećer
1 narendana kora limuna
Mleko ugrejati da bude toplo, ne vruće, dodati u njega kvasac, kašiku brašna i kašiku šećera. Promešati. Sačekati da se digne i pomešati sa ostalim sastojcima.

Sve zamesiti, pokriti krpom i ostaviti na toplom mestu, opet dok se ne digne (ništa bez dizanja).
Posuti brašnom radnu površinu, istresti testo na njega, pa rukama mesiti. Razvući oklagijom na debljinu prsta i vaditi oblike po želji.

Peći u dubokom ulju sa obe str dok ne porumene. Vaditi u posudu obloženu ubrusom, da upije višak ulja. Po želji, posuti šećerom u prahu ili puniti džemom, kremićem... poslastičarskim špricem.

Jel dovoljno jasno? :mrgreen:
 
Krofne:

1 kg brašna
1 kockica svežeg kvasca
1/2 l mleka
3 jaja
1 žumance
3 supene kašike ulja
2 supene kašike šećera
1 vanilin šećer
1 narendana kora limuna
Mleko ugrejati da bude toplo, ne vruće, dodati u njega kvasac, kašiku brašna i kašiku šećera. Promešati. Sačekati da se digne i pomešati sa ostalim sastojcima.

Sve zamesiti, pokriti krpom i ostaviti na toplom mestu, opet dok se ne digne (ništa bez dizanja).
Posuti brašnom radnu površinu, istresti testo na njega, pa rukama mesiti. Razvući oklagijom na debljinu prsta i vaditi oblike po želji.

Peći u dubokom ulju sa obe str dok ne porumene. Vaditi u posudu obloženu ubrusom, da upije višak ulja. Po želji, posuti šećerom u prahu ili puniti džemom, kremićem... poslastičarskim špricem.

Jel dovoljno jasno? :mrgreen:

samo si potvrdila moje reči...ništa bez dizanja:)
 

Back
Top