999
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: 999

malasajupitera nije na forumu
    jednog dana ću proći kroz kapiju, hoću tako mi svih bogova
    Zainteresovan član malasajupitera (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano 999

Sta mislite o ovom broju, ovo je jedina moguca kombinacija u numerologiji tri ista broja, sta mislilte jel ona sa sobom nosi odredjenu energiju, i kakva je to energija, citala sam jednu pricu u kojoj djavo da bi ljuduma zamazao oci izokrene 999 u 666, neki ovaj broj nazivaju andjeoskim, kakvi su ljudi sa ovim brojem u numerologiji...
    Ako ti jave umro sam, ne veruj im ja to ne umem....

Buduća legenda divilac (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    166
    Reputaciona moć
    681

Podrazumevano Re: 999

...ja se u numerologiju ne razumem mnogo... Znam, onoliko koliko mi je to bilo potrebno za upoznavanje, i tumačenje proročanstava iz Starog i Novog zaveta.Jedino, što Vam, poštovani, mogu, sa sigurnošću reći-budite sigurni da je 666 originalan broj đavola!Tu se ne možete prevariti.Čuvajte ga se, nikada nemojte prihvatiti, ni u šali ...On će svoje ovim brojem, na kraju vremena obeležavati.Nikada ne smemo zaboraviti, kome mi pripadamo.Nemojte zaboraviti, da nije dobroni, previše se baviti numerologijom...Pogledajte koje su đavolske nauke, i čega se sve moramo čuvati !.... Ja sam juče upotrebio broj 999, ali samo kao redni broj poslane poruke.Hvala na razumevanju.Namera mi je iskrena, a nadam se da je, kao takvu i shvatate.Pozdrav

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •