Seks prije braka?

Limunovo_Drvo

Veoma poznat
Poruka
13.737
[Znači] Seks prije braka?
Vidim dosta zanimljivih tema se otvara, pa reko moram i ja da se pridružim crnoj listi.

Dakle, kakvo je vaše mišljenje o seksu (ili vođenju ljubavi ako vam je milije) prije braka?
A za vrijeme braka? (onda može da se kara do mile volje, kao da matičar ili pop (sveštenik ) unesu novu dimenziju u čovjeka kad ga proglase za bračnog supružnika)

Evo jedna zanimljiva pjesma usput...

Pozuri ***** ti mater
cekam te vec pola sata,
kad na prozor bogami
ne izidjes ti,
nego tvoja debela baba
sa puskom u ruci,
osmjehom na usnama
i papilotnama u kosi
i kaze Rambo ***** ti materina
ti ces da mi guzis moju...
A ja kazem:
gospodjo pa ja sam samo Balkan boj
gospodjo pa ja sam samo htio
da vam nategnem cerku,
gospodjo pa to nije nista strasno
pa jebu se i konji i zmije
i zivotinje i pitoni
i biljke se razmnozavaju
preko polenovog praha
iii *******...

Ja sam Balkan boj
i ti si Balkan boj
ja sam Balkan boj.....




Hajd' pa ću ja da odgovorim čim neko odgovori, mada vidim već katanac na ovoj temi, uz neki dubokopromišljeni komentar moderatora :mrgreen:

p.s.
Nemojte mi reći da je ovo za podforum LjiS, tamo sve razjebano.
 
Pa i ja kontam ko će dočekati brak. (doduše, nije žurba)
Prije malo ko išao fakultet ovo ono, do 20 završiš školu i nema druge nego da se udaš. I ko fol problem ostati nevin.
A sad novo doba, život se odvija velikom brzinom, i tamo ja se se čuvam, ne pada mi na pamet. Svaku priliku iskoristiti treba, jer ne znaš šta voliš dok više različitih stvari ne probaš :mrgreen:
 
Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff, pa za koji moj onda da "cuvam" nevinost? Samo su gubiti na iskustvu i manje cu da zadovoljavam zenu.
Devojke su nekad cuvale nevinost samo zato sto bi se nazivale kur.vama ako se otkrije da nisu nevine. A neke nisu mogle da cuvaju svoju ljubimicu...
 

Back
Top