Yahoo ili Hotmail i zasto?

фигхтер:
yahoo...ако ништа друго, макар зато што даје 100МВ за сандуче :wink: , а не као бедни hotmail у који стају 3 мејла... :roll:

uskoro na hotmailu po neowin-u:
bedza
inbox 250 mb
maximalna velichina poruke 10 mb
30 dnevni rok za istek naloga u sluchaju neaktivnosti
anti-virus
 
looodica:
фигхтер:
е, јеси стварно looodica :wink:

:lol: :wink: Da znash da jesam i te kakva looodica,ovakvu vishe majka ne radja :P :wink:

Poljubac za Looodicu iz hladnijih krajeva... Ma ni jedan ni drugi aman, procitajte njihove ugovore, strasno! Ako koristite mail radite to sa adresom koju ste dobili od provajdera. Kako mozete bre? Ej looodice da im napisem koji su uslovi koriscenja tog njohovog "besplatnog"? hahahha Kad proradi Google mail imaete 1 Gigabajt slobodnog sanduceta ko to voli. Stos ce biti pretraga maila po recima koje se koriste pa ce to besplkatno da se manifestuje nekom reklamom. Dakle, napisete:"Kupio mi tata BMW-a" i u mailu vas prijatelj/ica dobija poruku i link ka tom proizvodjacu. Bas me zanima sta ce biti kad napisem "gole ribe"? :D :D :D Tako su bar zamislili na Google-tu...
 
PAK PAHA:
фигхтер:
yahoo...ако ништа друго, макар зато што даје 100МВ за сандуче :wink: , а не као бедни hotmail у који стају 3 мејла... :roll:

uskoro na hotmailu po neowin-u:
bedza
inbox 250 mb
maximalna velichina poruke 10 mb
30 dnevni rok za istek naloga u sluchaju neaktivnosti
anti-virus

кад то "ускоро"...појешће их конкуренција.

а ти длакави, google (тј тест корисници) има фрку са тим што "завирују" у мејлове па све да има 3298472304982304798 GB простора...
 
Sto se navedenih "besplatnih" mailbox-ova tice, stvar je sledeca izmedju Yahoo-a i Hotmail-a izaberite Google. Za razliku od prva dva Google daje 1 Gigabajt prostora, sto znaci da ce te vase poruke moci da ostavljate kod njih i da se ne masirate sa kopiranjem poslatih/primljenih poruka na vasem racunaru posle reinstalacije. Medjutim, licno sam se predomislio za koriscenje istih jer sam procitao njihove Ugovore. Za pocetak, ne odgovaraju za zlonamerne poruke sa virusima, navodno vasi podaci su anonimni ali nije preporucljivo da ostevaljate svoje maticne podatke i kucnu adresu tamo prilikom prijavljivanja. Sve poruke koje ste dobili ili poslali cuvaju na zasebnim serverima i nema sanse da ih ukinu cak da ste napustili jednu adresu i stavili drugu. Samo zamrznu nalog. Stvarno brisanje rade kad im posaljete umrlicu, dotle vas profilisu. Naravno, ne citaju konkretno pisma, sem ako im niste zbog necega zanimljivi. Koriste tehniku automatskog pretrazivanja odredjenih i nepodobnih ili potencijalno opasnih reci. Svaka poruka tj transfer na vas racunar se belezi putem IP adrese koju dobijate od provajdera da bi utvrdili kako eto, Paja Patak iz Diznilenda u stvari zove iz Srbije and Montenegra... Opet, u vezi onog proveravanja sadrzaja vase poste, nije mi jasno zasto napominju da ne narucujete "besplatan" materijal ako vec ne proveravaju? Zatim, mole da spustite stavku privacy od vaseg explorera da bi mogli na osnovu kukija (cookies) utvrdili koje sajtove posecujete i ako smatraju da imaju neku firmu koja im je sponzor a bavi se vasim interesovanjima, dace im vasu adresu. Dalje, pricaju o spywareu i virusima i govore da nijedna transakcija putem mreze nije sigurna i da oni ne snose nikakvu odgovornost za kradju vasih podataka. Malo su smuljali recenicu kako su u obavezi da svojoj vladi dostave podatke o vasem profilu radi neke bezbednosti? Dakle vodite racuna, kome ostavljate svoje podatke nepoznatim institucijama samo zato sto su navele da je besplatno... Google pretrazuje reci tako sto napisete prijatelju "Jao cale mi kupio BMW-a" i vas prijatelj uz mail dobije link ka fabrici od istog. Bas me zanima sta ce staviti kao link kad bih napisao "Jao sto sam video super ribe na moru"... Zato, drzte se mailbox-ova domacih provajdera da ne bude "Dala baba dinar da udje u kolo, a dva da izadje".
 

Back
Top