Musko misljenje o celulitu

ne kazem ja da ga sanjas, nego kako pljujes, bice pre da si neki matori debeli debeljusko, koji dobro zensko moze samo da sanja imala celulit ili ne...
obicno najveci pljuvaci najgore izgledaju, sto sam slusala glupe, ruzne muskarce kako nalaze manu zenama, nikad bas tako nisam cula da pricaju za neku dobri frajeri.
ako, tesi se tako, ako ce ti biti lakse.;)

Kompleksi viska kg se vide na tebi iz avijona..ubuduce ako ih zelis prikriti nemoj se obracati licno..besplatan tip of the day;)
 
Kompleksi viska kg se vide na tebi iz avijona..ubuduce ako ih zelis prikriti nemoj se obracati licno..besplatan tip of the day;)

al smo se naljutili...cccc.....:lol:

pa ja pisem uopsteno, nije pravilo da si ti ruzan i glup ako primecujes celulit,
ali izgleda da si se ovim postom sam svrstao bas u te.;)


e, dok ti iskeniras potkozno tkivo zene tako opsesivno, pravi muskarac bi je tucao vec 30 puta minimum.;)

sasvim je ocigledno da se zena posle seksa sa tobom oseca kao da je imala detaljan pregled kod dermatologa, a ako ima srece mozda i ginekologa.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Buaahahahhaha....
avatar33878_6.gif

Vidim, ti nemaš celulit. :cmok::heart:
 
Ne..ti ne pises uopsteno posto si se bas obracala meni i lupetala kao da nesto znas..tucaj se ti s tim pravim muskarcima koji ne biraju..bolje ocigledno da ne trazis i ne bi mogla naci;)


ma jok, moji muskarci su svi bili fini i lepi i bas izbirljivi, nisam ni znala da sam im bas toliko posebna..ali eto vremenom prihvatis da jesi, ne zbog dupeta ni sisa, ali ti si suvise povrsan da bi to shvatio:cool:
 
Poslednja izmena:
Evo bas bio na moru gde su pretezno engleskinje i nijedna..ponavljam nijedna nije imala celulit..dobro sam ih zagledao..sad jedino ako su retusirane za plazu ko sto ti tvrdis iskusno jel..nase su najlepse(sarcastic)


lazes June, lazes ko...June...
cuj Engleskinje brez celulita...djes to vido? :eek:
uostalom, pogledaj im/nam konfekcijske brojove...
+ priznajem, meni su te...Englezice velka misterija...:zper:

ps mada, ruku na srce...u njihovim se radnjama tako...lako obutji...:rumenko:
 
Poslednja izmena:
hmm...kakav "tim experata"...jedan ima svoju "celulitnu teoriju"; imaju ga (I) klinke...danas, a izazivaju ga uroloske infekcije...od kojih izgleda ne obolijevaju iskljucivo nevine...znaci, u direktnoj je vezi s...himenom?
+ malo regionalne geografije po pprincipu....predrasuda nasih svagdasnjih....
drugi je...sazaljiv...a zene vidja iskljucivo na monitoru...
tretji i cetvrti nisu bas najsigurniji o cemu se radi, al su...markirali...i tako...:kafa:

A sta ako zenapotvrdi tu teoriju?
Imam sestru 19 god, njene drugarice koje mi vec 2 meseca prolaze kroz kucu u sortsevima, skoro sve imsju celulit.. I to vidljiv, onaj u rupama.. Ne kritikujem, samo konstatujem.. Sama imam 22, i dobardeo zenskih osoba oko mene ih ima.. Protiv toga je tesko boriti se i nema potrebe za famom. Tako se hranimo kao nacija.. :confused:
 
U jednoj našoj planini, rade ljudi koji se zovu samarice. To su uglavnom siromašni i neobrazovani ljudi koji izrezano i iscepano ogrevno drvo tovare na osamarena konje (konji koji imaju samare na leđima). Oni celo leto budu u šumi i skoro nikad i ne idu u gred. Nemaju nikakva ljudska prava, ni socijalno,penziono itd.., jer gazda (vlasnik i njih i konja) prijavi jednog ili dvojicu, a drži 30 neprijavljenih. Pošto se oni kreću u teško pristupačnim delovima planine, gde nema redovnih puteva (zato tamo i idu smo oni i konji), inspekcije (u lakovanim cipelama) tamo ne zalaze. Međutim pošto budu dugo izolovani gazda s vremena na vreme odluči da ih razonodi, ponekad im kupi 2-3 gajbe piva, utovari u svog džipa jednu ili dve prostitutke (na njih 30) i odnese im jagnje da ga ispeku na ražnju. Jedne takve prilike (2007 god.) dovede on prostitutku, a jedan mlađi momak hoće da naskoči na nju onako obučenu, ona se brani i kaže mu da sačeka bar da se ona skine, međutim, on nije imao vremena da čeka (prigustilo mu) :mrgreen: i čim je ona skinula pantalone, on je navije preko jedne gomile drva i počne da udara od pozadi. Ostali radnici se smeju i navijaju, a ona se odupire rukama o ona drva i kaže mu:"Ama kako ti ne smeta ova roba,na meni, čekaj bar da skinem grudnjak".
"Meni ne smeta ni samar na kobili kad je guzim, pa mi neće smetati ni tvoj grudnjak!", odgovori joj momak.
Ovo je istinita priča od pre dve godine, tako da neko ne kaže kako se ovo odigravalo nekad davno. Mislim da ste se vi gospodo i gospođe (iz BG naročito) odvojili od realnosti, mnogo se brinete oko celulita, izgleda,zuba,frizure...., a postoje ljudi kojima ne smeta ni samar na kobili, a za celulit nisu ni čuli.
Ovo je slika samarica, pošto ih verovatno niste nikad videli. :rtfm:
Arandjelovac,seca-drva19.no.jpg

Od koga si cuo tu pricu i kako znas da je istinita?
 
A ti nemas nijednu manu, pa ti je celulit tacka po kojoj dajes sut karte? :evil:
:lol:misim jel si se i ti nasla uvredjena..ajde slobodno pljujte muskarce za stomake i dlakava ledja..za sta god..ja se necu osetiti prozvanim i braniti redom sve muskarce..ovo je nesto sto je i vama jasno da ne zelite na sebi..procitajte bolje kako i zasto nastaje celulit..kako spreciti i kako ga se otarasiti umesto sto cete opet licno odgovarati;)
 
:lol:misim jel si se i ti nasla uvredjena..ajde slobodno pljujte muskarce za stomake i dlakava ledja..za sta god..ja se necu osetiti prozvanim i braniti redom sve muskarce..ovo je nesto sto je i vama jasno da ne zelite na sebi..procitajte bolje kako i zasto nastaje celulit..kako spreciti i kako ga se otarasiti umesto sto cete opet licno odgovarati;)
Pa, to mi lici na pretjerano cjepidlacenje! :evil:
Mozda ako nema celulit, ima prosirene vene, pa ti opet nece biti po volji...
 
Od koga si cuo tu pricu i kako znas da je istinita?

U jednoj našoj planini, rade ljudi koji se zovu samarice. To su uglavnom siromašni i neobrazovani ljudi koji izrezano i iscepano ogrevno drvo tovare na osamarena konje (konji koji imaju samare na leđima). Oni celo leto budu u šumi i skoro nikad i ne idu u gred. Nemaju nikakva ljudska prava, ni socijalno,penziono itd.., jer gazda (vlasnik i njih i konja) prijavi jednog ili dvojicu, a drži 30 neprijavljenih. Pošto se oni kreću u teško pristupačnim delovima planine, gde nema redovnih puteva (zato tamo i idu smo oni i konji), inspekcije (u lakovanim cipelama) tamo ne zalaze. Međutim pošto budu dugo izolovani gazda s vremena na vreme odluči da ih razonodi, ponekad im kupi 2-3 gajbe piva, utovari u svog džipa jednu ili dve prostitutke (na njih 30) i odnese im jagnje da ga ispeku na ražnju. Jedne takve prilike (2007 god.) dovede on prostitutku, a jedan mlađi momak hoće da naskoči na nju onako obučenu, ona se brani i kaže mu da sačeka bar da se ona skine, međutim, on nije imao vremena da čeka (prigustilo mu) :mrgreen: i čim je ona skinula pantalone, on je navije preko jedne gomile drva i počne da udara od pozadi. Ostali radnici se smeju i navijaju, a ona se odupire rukama o ona drva i kaže mu:"Ama kako ti ne smeta ova roba,na meni, čekaj bar da skinem grudnjak".
"Meni ne smeta ni samar na kobili kad je guzim, pa mi neće smetati ni tvoj grudnjak!", odgovori joj momak.
Ovo je istinita priča od pre dve godine, tako da neko ne kaže kako se ovo odigravalo nekad davno. Mislim da ste se vi gospodo i gospođe (iz BG naročito) odvojili od realnosti, mnogo se brinete oko celulita, izgleda,zuba,frizure...., a postoje ljudi kojima ne smeta ni samar na kobili, a za celulit nisu ni čuli.
Ovo je slika samarica, pošto ih verovatno niste nikad videli. :rtfm:
Arandjelovac,seca-drva19.no.jpg

Uh, uzbudio si me ovom pricom kleritche. Sada sam bogatiji za jednu pricu.
Nisam znao da postoje i srpski Selkirkzi.
Hm, celulit na dupetu kao zdravlje u jabuci, ponekada. Ponekada, Gremlins2.
Zavisi od ostatka tetkapaka, mislim.
 

Back
Top