Putin živi u prošlosti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ja ne verujem da je obama u pravu. :hahaha1::hahaha1::hahaha1:
a vi???

Obama: Putin živi u prošlosti!
Blic - Pre sat i 18 minuta

Američki predsednik Barak Obama optužio je, uoči svog prvog odlaska u Moskvu, ruskog premijera Vladimira Putina da "živi u prošlosti", javlja britanski "Telegraf".


Obama je opisao Putina, koji uživa veliko poverenje svojih sugrađana, kao nekoga ko je jednom nogom još uvek u prošlosti, a drugom u sadašnjosti. On je naveo i da će Putinu i ruskom predsedniku Dmitriju Medvedovu skrenuti pažnju da je "hladan rat odavno prošao" i da je vreme za novu stranicu istorije u odnosima SAD i Rusije
.

Obama je agenciji AP rekao da je razvio "odličan odnos" sa Medvedevim, koga je sreo u aprilu na sastanku G20 u Londonu. Njih dvojica su se tada dogovorili da započnu razgovore o vojnoj saradnji i zamene sporazum Start I iz 1991. godine.

Obama je ovom izjavom poslao poruku zvaničnoj Moskvi da nastavi sa dobrom komunikacijom, ističe "Telegraf".

Majkl Mekfol, direktor Odeljenja za odnose sa Rusijom i Eurazijom u Beloj kući, kaže da ruska elita i dalje shvata SAD kao "neprijatelja".

"Siguran sam da mnogi Rusi koriste grublje reči kada pričaju o nama. Oni misle da je nama cilj da učinimo Rusiju slabom, da je opkolimo i pritisnemo",

kaže Mekfol i dodaje da je Obamin cilj da pronađe zajedničko polje interesa, i to bez žrtvovanja prethodnih.

"Mi želimo da sa Rusima sarađujemo na pitanjima prosperiteta i nacionalne bezbednosti", rekao je Mekfol i istakao da bi dvojica lidera trebalo da pričaju i o situaciji u Avganistanu, Iranu, Severnoj Koreji, Evropi, ali i o zaustavljanju proizvodnje nuklearnog oružja.

Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je nedavno da je će biti potrebno vreme da se prebrodi "kriza poverenja koja je između SAD i Rusije razvijena u poslednjih nekoliko godina".
ps.jel vazi ona "cacka mecku u..."
 
Чим добро нам познате речи о "животу у прошлосту" долазе од Хусеина,значи да се Путин још увек држи.
Очигледно је да Путин не жели да се утопи у глобални муљ и канализационе токове,па још и напредује чишћењем центара неморала као што су коцкарнице.
 
Poslednja izmena:
Obama: " Oni misle da je nama cilj da učinimo Rusiju slabom, da je opkolimo i pritisnemo",
..........................................................................................................

Naravno da to Amerima nije cilj....

Njima je cilj jaka Rusija, dobro naoruzana, agresivna i hegemonisticka...

Zato jos malo pa ce im postaviti rakete i na Crvenom trgu...

Boze, Boze, koja saljivcina taj Obama! :hahaha:
 
1. Američka industrija ne može bez sirovina, a nemaju ih.
2. Amerika i veliki deo sveta je u krizi te trka u naoružanju im ne odgovara.
3. Dešavanja u Gruziji su pokazala da Rusija ima 'konje za trku' te da imaju apsolutnu nadmoć u vazduhu, na sreću ne i za ofanzivna dejstva.
4. Ne samo Obama, nego gotovo svi američki predsednici su samo pajaci i glumci, neko treći vuče konce i određuje o čemu će i kako da se priča.
 
Obama: " Oni misle da je nama cilj da učinimo Rusiju slabom, da je opkolimo i pritisnemo",
..........................................................................................................

Naravno da to Amerima nije cilj....
slazem se
Njima je cilj jaka Rusija, dobro naoruzana, agresivna i hegemonisticka...

jaka rusija, da, dobro naoruzana moze, ali ne agresivna, vec kao partner koji ce se brinuti da bolidi po svetu ne mastaju o unistenju zemlje.
Zato jos malo pa ce im postaviti rakete i na Crvenom trgu...

Boze, Boze, koja saljivcina taj Obama! :hahaha:

ja verujem da putinu nije do smeha
 
Putin je posle Staljina najveci covek slovenskg naroda! Da se odmah razumemo ja nisam za komuniste ali postujem lik i delo Staljina! rusiju je zatekao u fazi raspada a ostavio je kao vodecu Nuklearnu silu!!! Nego da se vratim temi: Putin je mogao da izmeni ustav i ponovo postane predsednik ali to nije hteo vec je to prepustio drugome ali ce kroz par godina On opet biti na vlasti, Medvedev je suvise mekan!
 
slazem se


jaka rusija, da, dobro naoruzana moze, ali ne agresivna, vec kao partner koji ce se brinuti da bolidi po svetu ne mastaju o unistenju zemlje.

ja verujem da putinu nije do smeha

Ma niko normalan nece rat,ali neizbezan je!Ovog puta,Rusija ce pobediti(drago mi je zbog toga),ali opet ce mo mi,Srbi da izvucemo najdeblji kraj :sad2:
Ameri izgleda oce brzo da umru,kada rusija svu nuklearnu moc usmeri tamo,nestace svi veliki gradovi,zajedno sa ostatkom severne amerike :hahaha1:
 
2008143141.jpg
 
Putin je posle Staljina najveci covek slovenskg naroda! Da se odmah razumemo ja nisam za komuniste ali postujem lik i delo Staljina! rusiju je zatekao u fazi raspada a ostavio je kao vodecu Nuklearnu silu!!! Nego da se vratim temi: Putin je mogao da izmeni ustav i ponovo postane predsednik ali to nije hteo vec je to prepustio drugome ali ce kroz par godina On opet biti na vlasti, Medvedev je suvise mekan!

ako postujes lik i delo Staljina.....onda nesto sa tobom nije u redu...:think:.
mislim ako postujes masovnog ubicu
 
ovo su ipak hrabre reci. narocito ako se uzme u obzir da uskoro dolazi u majcicu rusiju.
ili je neki prethodni "dogovor" upitanju sa medvedevom

А да ти то непокушаваш да преко Крсте завадиш Медведева и Путина ??? :per::per:

"Тајни договори" Обмане и Медведева ...:tajna::tajna::tajna:

Овај ти је један од јачих постова ...

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Obama je opisao Putina, koji uživa veliko poverenje svojih sugrađana, kao nekoga ko je jednom nogom još uvek u prošlosti, a drugom u sadašnjosti. On je naveo i da će Putinu i ruskom predsedniku Dmitriju Medvedovu skrenuti pažnju da je "hladan rat odavno prošao" i da je vreme za novu stranicu istorije u odnosima SAD i Rusije.

Како их жуља Путин....:zper:....или ко о чему, баба о уштипцима, а Амери о Путину.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top