<<<STREET FIGHTER IV>>>

Ja sam igrao, igra je zanimljiva samo ako i igrate s nekim ortakom, single player nije toliko interesantan.

street_fighter_4_video_game_image_ryu.jpg


@ <NIGHT KILLER>
Nemoj da stavljas <<< >>> u naziv teme, ruzno je.
Kad otvaras temu, napisi neku recenicu o igri, stavi link do nekog sajta na kome ima nesto vise o igri, a uvek je dobro da ima neki screenshot :)
Nije nista licno, ovo su samo saveti. Ako se svi pridrzavate njih, ovaj pdf moze postati mnogo bolji.
 
E mnogo dobar fazon su crtaci izmedju misija doduse samo sam sa Guile-om igrao ali mi je igra super...mada ste u pravu za tastaturu stvarno je nezgodno posebno kada treba neki combo udarci da se izvedu...zato mora da padne neki joypad
 
Dobra igra , dobra , samo mi glupo malo shto su pola likova Ameri , a isto shto skoro pola od svih likova ima skoro iste poteze ko ona topla braca Ken i Ryu .

Ali je ipak zakon , pogotovo face koje prave likovi kad popuju neki zajebani udarac :mrgreen:

P.S: Bilo bi lepo da mi sa narodnom verzijom nekako cepamo SFIV preko neta ...
 
Dobra igra , dobra , samo mi glupo malo shto su pola likova Ameri , a isto shto skoro pola od svih likova ima skoro iste poteze ko ona topla braca Ken i Ryu .

Ali je ipak zakon , pogotovo face koje prave likovi kad popuju neki zajebani udarac :mrgreen:

P.S: Bilo bi lepo da mi sa narodnom verzijom nekako cepamo SFIV preko neta ...
E pa to bi bilo EXTRA.Ili da bar ima LAN opcija pa preko Hamachija.
 

Back
Top