Pitanje za forumasice

Poruka
17.135
Dakle gledam tu i tamo teme u vezi sexa i nikako mi nesto ne ulazi u glavu a bas bih voleo da razgranicim to ali molim vas da budete ozbiljne sad stvarno samo na 15 sekundi dok otkucate odgovor molim za ozbiljnost...
Da li su devojke mnogo vise kako da se izrazim ovisne ili jos bolje zeljne sexa nego sto to zapravo prikazuju na prvi pogled(a prikazuju potpunu nezainteresovanost za teme o sexu kada pogledas).Ne znam da li sam lepo definisao pitanju ali ako nisam slobodno ecite da razbijem malo ovo na sitne delove!
Please budite iskrene
:cmok:
 
Dakle gledam tu i tamo teme u vezi sexa i nikako mi nesto ne ulazi u glavu a bas bih voleo da razgranicim to ali molim vas da budete ozbiljne sad stvarno samo na 15 sekundi dok otkucate odgovor molim za ozbiljnost...
Da li su devojke mnogo vise kako da se izrazim ovisne ili jos bolje zeljne sexa nego sto to zapravo prikazuju na prvi pogled(a prikazuju potpunu nezainteresovanost za teme o sexu kada pogledas).Ne znam da li sam lepo definisao pitanju ali ako nisam slobodno ecite da razbijem malo ovo na sitne delove!
Please budite iskrene
:cmok:

Njih interesuje samo kesh. ;) :ok:
 
seks mi je poslednji.
poljubac koji pali sva čula je bolji od seksa.
lagano češkanje po leđima i zglobovima je bolje od seksa.
mnogo toga je bolje od seksa.
a kad je sve to tako dobro,
onda je i seksić dobar.
samo, treba da nađeš nekoga da se sklopite u savršenu celinu.
toliko. :)
 
Dakle gledam tu i tamo teme u vezi sexa i nikako mi nesto ne ulazi u glavu a bas bih voleo da razgranicim to ali molim vas da budete ozbiljne sad stvarno samo na 15 sekundi dok otkucate odgovor molim za ozbiljnost...
Da li su devojke mnogo vise kako da se izrazim ovisne ili jos bolje zeljne sexa nego sto to zapravo prikazuju na prvi pogled(a prikazuju potpunu nezainteresovanost za teme o sexu kada pogledas).Ne znam da li sam lepo definisao pitanju ali ako nisam slobodno ecite da razbijem malo ovo na sitne delove!
Please budite iskrene
:cmok:

nisi ti ovo...dovoljno razumljivo...srociJo
evo, pomoci cu ti;

drage moje...forumske koleginice, pita Dr Stevo jel istina da pas koji laje ne grize i
obratno? :zper:
 

Back
Top