Pogledajte koliko su amerikanci seksualno bolesna nacija

citala sam u jednom casopisu da muskarci uzivaju u tome...
To im je kao predigra...
Kao jaci je orgazam :confused:

To je sadistička propaganda da se ta nastranost prenese u Europu i svijet,sa ciljem stvaranja globalne sodome i gomore u kojoj se nece znati tko sa kim i zasto.Bit ce narusena sva društvena i moralna pravila a ljudi ce se ponasati kao zivotinje.Nakon homoseksualzma,pedofilije,nekrofilije dolazi nam sadizam a to je kap koja ce preliti čašu i izazvati anarhiju.
 
To je sadistička propaganda da se ta nastranost prenese u Europu i svijet,sa ciljem stvaranja globalne sodome i gomore u kojoj se nece znati tko sa kim i zasto.Bit ce narusena sva društvena i moralna pravila a ljudi ce se ponasati kao zivotinje.Nakon homoseksualzma,pedofilije,nekrofilije dolazi nam sadizam a to je kap koja ce preliti čašu i izazvati anarhiju.

U redu je brate,sad popi tablete!:mrgreen: Imas li ti jednu normalnu temu?
 
U redu je brate,sad popi tablete!:mrgreen: Imas li ti jednu normalnu temu?

apaurin11.jpg
Tema je normalna a ti nenormalan preporučujem ti 10mg apaurin:hvala:
 
Uzmimo za primer u listu pravda bila je tema sex sa trudnicama koji je sada hit u Bg , dali su interviju sa jednom koja kaze da se to trazi i dobro placa , izopacenost jos veca a sve se desava kod nas

Seks sa trudnicom po meni nije izopačenost ako se misli na dvoje ljudi u braku...Opet to ne može da se poredi sa pedofilijom, zoofilijom, nekrofilijom i ostalim nastranostima...
 
Uzmimo za primer u listu pravda bila je tema sex sa trudnicama koji je sada hit u Bg , dali su interviju sa jednom koja kaze da se to trazi i dobro placa , izopacenost jos veca a sve se desava kod nas
nije normalno, to stoji...ali nemojte zaboraviti da i trudnice imaju sex i da im je sex potreban sve do porodjaja, osim ako nije rizichna trudnoca..
i da, sex u braku, kao shto se normalno podrazumeva sex u vezi, a ne ne znam shta..
 

Back
Top