Od straha, ne spušta gaće

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
A jel je istina da se žene boje muškaraca, koji ih čitaju kao bukvar i koji ih poznaju bolje od njih samih ?
I zašto takve žene, izbegavaju dobar sex koji im se nudi i ako znaju da će celog života provesti polu - suve pice ( udavši se za mlakonje ) ?
 
A jel je istina da se žene boje muškaraca, koji ih čitaju kao bukvar i koji ih poznaju bolje od njih samih ?
I zašto takve žene, izbegavadju dobar sex koji im se nudi i ako znaju da će celog života provesti polu - suve pice ( udavši se za mlakonje ) ?

pa, nije istina
ja sam takvima odmah spustala gace
hocu reci, spustala sebi, pre njima
jer sam znala da ce da mi rade sve sto treba, cim me tako dobro poznaju:manikir:
 
A jel je istina da se žene boje muškaraca, koji ih čitaju kao bukvar i koji ih poznaju bolje od njih samih ?
I zašto takve žene, izbegavaju dobar sex koji im se nudi i ako znaju da će celog života provesti polu - suve pice ( udavši se za mlakonje ) ?

Uvek kad sam pomislila da me nekp cita kao bukvar, posle ispalo da je to samo u jednom segmentu zivota a u onim ostalim sam bila totalno van njegovog poimanja sveta.
Da li bi imala sex kad bih naisla na nekog takvog-pa ono zavisi od jos mnogo faktora- ali verovatno bih
 
A jel je istina da se žene boje muškaraca, koji ih čitaju kao bukvar i koji ih poznaju bolje od njih samih ?
I zašto takve žene, izbegavaju dobar sex koji im se nudi i ako znaju da će celog života provesti polu - suve pice ( udavši se za mlakonje ) ?

ma muskarac cita kao bukvar neku izbezumljenu u prostoru i vremenu i dzekira se pred njom, obicno su takve istraumirane i njanjave,
isti ti muskarci su uglavnom napaljeni smaraci i cesto nikakvi posebni jebaci za prave zene, koje tesko da mogu da citaju kao bukvar.;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top