Razlika u horoskopu i zivotu: Horoskop ''kaze" jedno, a ispadne drugo?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Razlika u horoskopu i zivotu: Horoskop ''kaze" jedno, a ispadne drugo?

Obećava
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Razlika u horoskopu i zivotu: Horoskop ''kaze" jedno, a ispadne drugo?

zdravo svima, redovno vas citam, a sada sam odlucila i da vas pitam/zamolim za odgovor...

rodjena sam 11.4.1981, 15.25, Beograd
    ne razumem se u pojedinosti natala, ali znam da su se vazda svi hvatali za glavu kada mi vide natalnu kartu i uvek sam se pitala sta je tu TOLIKO strasno...

no, ono sto sada zelim da vas pitam je sledece:

moj suprug je rodjen 10.5.1976, 15.40, Zemun i rekli su mi da bi po njegovoj natalnoj trebalo da bude extra plodan, ali on je skoro pa definitivno sterilan, sada se mucimo sa pripremama za vantelesnu... i ja imam probleme, ali su mi lekari rekli da sam ja ''resiva''

kako to moze da bude da je po natalnoj karti super plodan, a realno nije?
    da li cemo i ako da, kada i kako imati dete?

hvala!

p.s.znam da oboje imamo mogucnost dva braka, ali da li se tu mozda racunaju ljubavi, sa kojima nismo ziveli, ali su nas BAS odredile i bas smo ih voleli? oboje smo imali po jednu takvu, moja bese riba/strelac, a njegova znam da je bila u znaku na granici vage i skorpije...

BAS sam vas udavila, izvinite, ali me ovo mnogo muci, ali MNOGO... moj glupi mesec u raku

Aktivan član GreenFairy (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Razlika u horoskopu i zivotu: Horoskop ''kaze" jedno, a ispadne drugo?

verovatno zato sto horoskop nema veze sa zivotom

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Razlika u horoskopu i zivotu: Horoskop ''kaze" jedno, a ispadne drugo?

Citat Original postavio GreenFairy Pogledaj poruku
    E ne verujem da ce neko biti banovan na astrologiji...hahaha,za sve postoji prvi put.

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Isto toliko koliko i fizika nema veze sa životom...

Isto toliko koliko i politika nema veze sa životom...

Isto toliko koliko i filozofija nema veze sa životom...
    ''Došlo je, čini mi se, vreme da se uputim u krilatost...''

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Ја заиста не знам ко је то твом супругу рекао да је екстра плодан, али напросто, његов натал не говори тако.
    Пре свега, Уран као владар 5. поља му је руиниран и од Марса ( који је у изгону, што је за мушкарца лоше), ем од Сатурна који ће увек дати проблем ако афликтује, у најмању руку даје касно добијање деце.
    А да буде још безвезније, диспозитор тог Урана је Марс, па се све врти у спиралу око лоших планета.

Он заиста има предиспозицију за развод, али то би био мучан разилазак, не одједном, него натенане, полако...па ако узмемо у обзир чињеницу да су у све упетљане планете које говоре о деци ( у његовом хороскопу), могу ти рећи да ће он ужасно тешко подносити немогућност да има децу, па би то могао бити разлог развода.

Е, видиш, ти шансу за развод имаш јако малу...и код тебе је Сатурн умешао прсте кад су деца у питању и код тебе је лоше аспектован са Меркуром (деца), тако да се мени чак и чини да је теби некако кармички и следовао један мушкарац без могућности зачећа.

Месец у Раку хоће децу, твој месец је на жалост јако лош и мислим да ће ти управо немање деце изазивати пренаглашене емотивне реакције које ће њега упућивати на то да треба да ти да шансу да покушаш са неким другим.

Иначе ти , ако савладаш свој месец у раку, са овим човеком можеш имати један леп живот, пун емоција и љубави.

Позз.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Obećava
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

On je lenj, inertan, tvrdoglav, neromantican... zapostavlja me u svakom smislu te reci...
    jedino sto jeste je sto znam da me voli i SAMO to...

a ja sam se vec opekla i ZNAM da ljubav nije dovoljna!
    za mene je neophodna ali nije dovoljna, ne za brak, porodicu, buducnost...

izmrcvarena sam nacisto ovom vezom, a ne vidim da ce ikada biti bolje...

i ne znam sta mi je ciniti...

p.s.hvala

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Погледаћу детаљније ових дана...сад сам презаузета...заинтригирала си ме...иначе, бацила сам поглед понајвише на причу о деци...остало ће морати мало да сачека...и само да додам, кад кажеш да је лењ...није он лењ, он је само мушкарац коме фали енергије...једноставно су му све мушке планете заробљене у лошим знацима, па му је самим тим и енергија у мањку...причаћемо.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Obećava
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

hvala ti PUNO na pomoci... i izvini na smaranju

veruj mi, mislim da nas ovo sa detetom ubija...

ima li nade za jedno?
    jedno malesno stvorenje koga oboje sanjamo...
    normalno, zdravo, srecno bice o kome mastamo odkad znamo za sebe...

nas bebulinac

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio eklipticna Pogledaj poruku
    hvala ti PUNO na pomoci... i izvini na smaranju

veruj mi, mislim da nas ovo sa detetom ubija...

ima li nade za jedno?
    jedno malesno stvorenje koga oboje sanjamo...
    normalno, zdravo, srecno bice o kome mastamo odkad znamo za sebe...

nas bebulinac
    O, Bože! Rasplakao me ovaj post!
    ''Došlo je, čini mi se, vreme da se uputim u krilatost...''

Primećen član @dena@ (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio eklipticna Pogledaj poruku
    zdravo svima, redovno vas citam, a sada sam odlucila i da vas pitam/zamolim za odgovor...

rodjena sam 11.4.1981, 15.25, Beograd
    ne razumem se u pojedinosti natala, ali znam da su se vazda svi hvatali za glavu kada mi vide natalnu kartu i uvek sam se pitala sta je tu TOLIKO strasno...

no, ono sto sada zelim da vas pitam je sledece:

moj suprug je rodjen 10.5.1976, 15.40, Zemun i rekli su mi da bi po njegovoj natalnoj trebalo da bude extra plodan, ali on je skoro pa definitivno sterilan, sada se mucimo sa pripremama za vantelesnu... i ja imam probleme, ali su mi lekari rekli da sam ja ''resiva''

kako to moze da bude da je po natalnoj karti super plodan, a realno nije?
    da li cemo i ako da, kada i kako imati dete?

hvala!

p.s.znam da oboje imamo mogucnost dva braka, ali da li se tu mozda racunaju ljubavi, sa kojima nismo ziveli, ali su nas BAS odredile i bas smo ih voleli? oboje smo imali po jednu takvu, moja bese riba/strelac, a njegova znam da je bila u znaku na granici vage i skorpije...

BAS sam vas udavila, izvinite, ali me ovo mnogo muci, ali MNOGO... moj glupi mesec u raku
    to za supruga mislim da nekad astrolozi vide te aspekte kao krajnosti(ili je isuvise ili premalo)
    Don't worry about life, you're not going to survive it anyway.

Obećava
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

hvala na oba odgovora

Sokolice, primetices da sam postavila ovo pitanje na svakoj temi koja je adekvatna za to...
    Znam da sam dosadna zbog toga i od sveg srca se izvinjavam svima koji citaju jedna te ista pitanja s moje strane, ali tako sam nesrecna... citavog zivota sanjam da sam majka (i on da je otac), nadjemo se takvi kakvi smo i onda ... nista.
    Taj led kada smo dobili prve nalaze njegovog spermograma, taj grc koji ne popusta. Ocajni smo i nemocni. Prestali smo da mastamo, da komentarisemo klince koje inace obozavamo oboje, da se druzimo sa ljudima koji imaju decicu... Sve se vise svadjamo, netolerantni smo, agresivni ili depresivni... rusimo se se kao kula od peska, a ne mozemo to da zaustavimo ma koliko zeleli i trudili se...

Samo da ZNAMO da ce biti, taj neko NAS... cekacemo rastereceni, zeljni-ali rastereceni...
    Nek' lici na koga god hoce, nek' je decak ili devojcica, neka vise voli koga hoce, nek' su mu/joj ne/talenti na koga god hoce... samo da bude...

da nam kuca zamirise na merimin sapun, pavlovicevu i da se saplicemo o pampers...

i da kada padne noc spokojni i srecni, zagrljeni utonemo u sne

onda zivot dobija sav svoj smisao.

p.s.izvinite na ovome

Aktivan član Antonina (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

E sad mene rasplace.
    Idi bre zeno ti si zivi show.
    Ja vam cvrsto drzim pesnice.

PS. Bas lepo nekako citko pises, sa dozom humora a realno! Eto tebi hobija za vreme cekanja, nemoj se brinuti samo previse jer to su ti verovatno rekli lekari je veoma kontraproduktivno.
    Naj zanimljuvije je od svega po tim istrazivanjima sto kad ljudi prestanu da cekaju, kad im je vec dosta svega i lekara i ispitivanja i pokusaja i dignu ruke od svega, opuste se po prvi put u zivotu i vec imaju godinaaa... oni zacnu sami. Sto je simbolika Saturna - godina zrelosti, gnjavljenja, mrzcarenja, briga, opterecenosti, grca, da kad se nesto previse zeli energija je preagrasivna i ne da se, pa zatim patnja. A kad se od svega dignu ruke ali u psiholoskom smislu tj. prestane dejstvo, simbolika Saturna ( on i jeste neplodnost ali izazvana cesto onim svim prethodno nabrojanim) eto ti zaceca!

Evo tebi svakako je vl. 5 polja dece kao dosao kod tebe u tvoje 1. polje ( majcinstvo ide ka tebi ) pa jos je Saturn u Vagi egzaltiran ( to znaci da je jako dobro postavljen ) i u konjukciji sa Jupiterom ( beneficna pl. srece, uspeha moze ih biti i vise nego jedno npr. blizanci ). Ali sestro nista pre Saturnovog povratka kada se zavrsi prvi saturnov karmicki ciklus a to ti znaci NISTA PRE 29.5 godine zivota. Ali pazi to ne znaci da se stvar tada i desava vec to moze biti i druge godine 34 i 36 god. zivota tzv. Saturnove godine.

Ljudi, zene koje imaju Znak Jarca na vrhu 7. polja ( znam takvo stariju zenu astrologa takodje) ili stelijume tamo u konjukciji sa Saturnom ( kao sto imam ja koja sam takodje 1981. god. i citavo tvoje prvo je moje 7.-mo polje se cesto ne mogu udati pre prvog saturnovog povratka ( 29.6 god.) a cesto do braka dolazi kad familija i osoba samo digne ruke od svega i shvati da ce ostati usedelica jer je vec postara za prvu, prvcatu udaju - udaju se u kao ta moja starija prijateljica u svojoj 36 god. zivota .Ona vec ima sezdeset i kusur godina i u njeno vreme od nje se vise nije nista ocekivalo na tom planu a i ona je sama shvatila da od toga nema nista. Pa eto za ceas se udade za osobu koju je znala od pre ( saturn- osobe koje su nam dobro poznate i licni direktor tj. nadredjeni doticne )

Tako da nista ti ne brini ti si cak i preuranila sa tom zurbom tek si moje '81 god. ja o tome ni ne razmisljam jos a ti vec odavno pokusavas i mislis o tome i vec si umrna, cujem iz tvog posta. Pa kud zuris bre ja pomislila u pocetku da si ti neka klimaktericna gospodja vec zasla u godine, kad si rekla da vi to odavno zelite i pokusavate. A ona moje god.
    Jel ti ne vidis da danas mladi to odlazu za kasnije. I opet stizu na vreme.
    Opusteno bre! I nije ni moglo pre tih godina koje sam ti napomenula!

E jedno pitanje jel si imala jeku duzi il ozbiljniju vezu pre ovog tipa sa kojim si sada?
    *Jer imas simboliku zaceca sa trecim bitnim tipom, vezom u svom zivotu ( Mesec majcinstvo na samom vrhu 11 tog polja 3-eg zivotnog partnera)
    *I veliku mogucnost 3 bitna partenrstava u emotivnom smislu ( 7 polje u Ribama - najmanje 3 )
    "I'm just like anyone. I cut and I bleed. And I abash easily."- Michael Jackson

Zainteresovan član Olivera Katarina (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Ili odredjeni silni astrolozi nemaju pojma o astrologiji....
    Da se prikljucim na ovu misao....(naravno hipoteza na pitanje ekl)

Slične teme

1. Prevareni ili prevaranti...ili i jedno i drugo?
    Autor Millie80 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 22.02.2008., 18:59
  2. pervezija i ljubava dali idu jedno uz drugo
    Autor dulex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.03.2004., 16:51
  3. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 12.02.2004., 12:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor