Ko gotivi Dina Merlina?

  • Začetnik teme SLATKA RIDJOKOSA SiCG
  • Datum pokretanja
8) :wink: :!: PA,DEVIL,DO NEKLE SI U PRAVU.MENI SE NAJVISE SVIDJA:AKO ME IKADA SRETNES,I JA SAM NA TE NAVIKO.TE DVE PESME SU MI POSVECENE. SVAKA MERLINOVA STARA BALADA JE SUPER. POZDRAV.

PS.E,DEVIL KOJU VRSTU MUZIKE SLUSAS PORED MERLINA?
 
SLATKA RIDJOKOSA SiCG:
8) :wink: :!: PA,DEVIL,DO NEKLE SI U PRAVU.MENI SE NAJVISE SVIDJA:AKO ME IKADA SRETNES,I JA SAM NA TE NAVIKO.TE DVE PESME SU MI POSVECENE. SVAKA MERLINOVA STARA BALADA JE SUPER. POZDRAV.

PS.E,DEVIL KOJU VRSTU MUZIKE SLUSAS PORED MERLINA?
Em, prvo jedan veliki pozdravchich za tebe;)

Ovako:
Ja sam ti inace Rock fan, slusam iskljucivo Metallicu i njima slicne stvari, a volim cuti i starog dobrog Kurt Cobain-a NIRVANA. Ali posto inace nije "fino" slusati samo strane izvodjace ponekad cujem i nase. Recimo Zdravka Colic-a , Bijelo Dugme, Riblja Corba itd. Ali jedno ne mogu podnijeti a to su NARODNJACI, jos posebno sad ovi novi debili sto su poceli da pjevaju, em su bez veze, em nemaju pojma o pjevanju a i tekstovi i muzika su im jako losi, tako da ne trosim vrijeme zamarajuci se takvom muzikom. To bi bilo to sto se tice mog izbora muzike:)
A ti? Jesmo li slicni?;)
Ako jesmo mogli bi se i zeniti sta kazes :P

Pozdrav;)
 
DEVIL:
SLATKA RIDJOKOSA SiCG:
8) :wink: :!: PA,DEVIL,DO NEKLE SI U PRAVU.MENI SE NAJVISE SVIDJA:AKO ME IKADA SRETNES,I JA SAM NA TE NAVIKO.TE DVE PESME SU MI POSVECENE. SVAKA MERLINOVA STARA BALADA JE SUPER. POZDRAV.

PS.E,DEVIL KOJU VRSTU MUZIKE SLUSAS PORED MERLINA?
Em, prvo jedan veliki pozdravchich za tebe;)

Ovako:
Ja sam ti inace Rock fan, slusam iskljucivo Metallicu i njima slicne stvari, a volim cuti i starog dobrog Kurt Cobain-a NIRVANA. Ali posto inace nije "fino" slusati samo strane izvodjace ponekad cujem i nase. Recimo Zdravka Colic-a , Bijelo Dugme, Riblja Corba itd. Ali jedno ne mogu podnijeti a to su NARODNJACI, jos posebno sad ovi novi debili sto su poceli da pjevaju, em su bez veze, em nemaju pojma o pjevanju a i tekstovi i muzika su im jako losi, tako da ne trosim vrijeme zamarajuci se takvom muzikom. To bi bilo to sto se tice mog izbora muzike:)
A ti? Jesmo li slicni?;)
Ako jesmo mogli bi se i zeniti sta kazes :P

Pozdrav;)
E,ovaj DEVIL,je definitivno moj covek...
 
KELLY OSBOURNE:
DEVIL:
SLATKA RIDJOKOSA SiCG:
8) :wink: :!: PA,DEVIL,DO NEKLE SI U PRAVU.MENI SE NAJVISE SVIDJA:AKO ME IKADA SRETNES,I JA SAM NA TE NAVIKO.TE DVE PESME SU MI POSVECENE. SVAKA MERLINOVA STARA BALADA JE SUPER. POZDRAV.

PS.E,DEVIL KOJU VRSTU MUZIKE SLUSAS PORED MERLINA?
Em, prvo jedan veliki pozdravchich za tebe;)

Ovako:
Ja sam ti inace Rock fan, slusam iskljucivo Metallicu i njima slicne stvari, a volim cuti i starog dobrog Kurt Cobain-a NIRVANA. Ali posto inace nije "fino" slusati samo strane izvodjace ponekad cujem i nase. Recimo Zdravka Colic-a , Bijelo Dugme, Riblja Corba itd. Ali jedno ne mogu podnijeti a to su NARODNJACI, jos posebno sad ovi novi debili sto su poceli da pjevaju, em su bez veze, em nemaju pojma o pjevanju a i tekstovi i muzika su im jako losi, tako da ne trosim vrijeme zamarajuci se takvom muzikom. To bi bilo to sto se tice mog izbora muzike:)
A ti? Jesmo li slicni?;)
Ako jesmo mogli bi se i zeniti sta kazes :P

Pozdrav;)
E,ovaj DEVIL,je definitivno moj covek...

Mda :lol: :lol: :lol: :twisted:
 
Kao prvo,hvala na pozdravcicu,Devil.I ja tebe puno pozdravljam.Sto se tice muzike,slusam iskljucivo balade,bilo koje muzike.Mnogo mi se svidja od Hima-Join me in the death.Sta da ti kazem:vrlo sam osecajna osoba,pa ti proceni da li smo slicni.Ljubim te,pozdrav
 
SLATKA RIDJOKOSA SiCG:
Kao prvo,hvala na pozdravcicu,Devil.I ja tebe puno pozdravljam.Sto se tice muzike,slusam iskljucivo balade,bilo koje muzike.Mnogo mi se svidja od Hima-Join me in the death.Sta da ti kazem:vrlo sam osecajna osoba,pa ti proceni da li smo slicni.Ljubim te,pozdrav
Hey, hey :wink:
Hvala na pozdravu:)
Tvoj izbor muzike mi se svidja :wink:. A isto tako mi se svidjas i ti :wink: moram priznati:)
Sto se tice Him-a. Ima jako dobar glas, pjesme su mu ok, pored te sto si navela meni je i The Funeral Of Hearts dobra :wink:, nadam se da si je cula, a ako nisi, vredi poslusati :wink:
E jos za kraj jedan topli ( dao bi ti ja vise al' da ne preterujem sad :lol: ) Kiss za tebe, pa se cujemo :wink:

Pozdrav
 
[/b]Pa Devil,vidim da si veoma zanimljiv decko,i veoma mi je drago sto je tako.Cula sam tu drugu pesmu,nije losa,ali ipak Join me in the death je za mene zakon. 8) :!: :!: Volela bih da znam nesto vise o tebi,nadam se da ces mi napisati.Do sledeceg chatovanja CAO!I ja tebi saljem veliki KISSSS! :D :D :lol:
 
da, da;)
Hvala za onaj KISS stvarno je bio dobar. Dobro se ljubis nema sta! :lol:
Zanimljiv decko kazes:) Pa jesam donekle, volim salu:)
Ako hoces nesto vise da saznas o meni slobodno mi posalji Private message pa pitaj sta te zanima;)

Kiss;)
 
Aha,a kako bi bilo da mi ostavis mail,ili ja tebi,pa da na taj nacin saznamo nesto vise jedno o drugome.Da li bi mogao barem godiste da mi kazes,na forumu?Ime,ako ti nije problem?! 8) :D :D :wink: Pozdrav od Doris (eto,ja sam ti nadimak otkrila) Ljubim te :)
 
SLATKA RIDJOKOSA SiCG:
Aha,a kako bi bilo da mi ostavis mail,ili ja tebi,pa da na taj nacin saznamo nesto vise jedno o drugome.Da li bi mogao barem godiste da mi kazes,na forumu?Ime,ako ti nije problem?! 8) :D :D :wink: Pozdrav od Doris (eto,ja sam ti nadimak otkrila) Ljubim te :)

Ovo postaje ozbiljno :D moj mail imas u mom Profilu :wink: . Kliknes na moj Nickname DEVIL i tamo stoji moj mail. Ime mi je DARKO i imam 27 godina, rodjen u sam u BL. Taj grad mi je stvarno najnajnajanajnaj( koliko puta sam napisao ovo NAJ hmm? Ma evo jos jednom)najdrazi gradic;)
Eh, da. Sta sam ono jos trebao reci. A fin ti "nadimak", a ime ti je? Ja sam rekao moje, bilo bi fino da se i ti pretstavis:)
CMOKIC;)
 
I jos nesto:)

Ako mozes da se registrujes, jer inace nemam obicaj da pricam sa GOSTIMA. Osim naravno kad naidje ovako fina cura kao ti:) Ako nisi registrovana onda moze svako uzeti tvoj nick i pisati;) kontas. Registruj se;) Kiss
 
Darko?Lepo ime.Vazi,registrovacu se,nema frke.Ime mi je Isidora (vrlo lepo ime,slozices se!?)Dooosta sam mladja od tebe.Hvala na komplimentu,da sam fina cura ali...Opet kazem,dooosta mladja,da li mozes da pretpostavis koliko mladja?Svidja mi se tvoje zanimanje,opet kazem, interesantan si.Ljubim te :lol: :D :lol:
 
SLATKA RIDJOKOSA SiCG:
Darko?Lepo ime.Vazi,registrovacu se,nema frke.Ime mi je Isidora (vrlo lepo ime,slozices se!?)Dooosta sam mladja od tebe.Hvala na komplimentu,da sam fina cura ali...Opet kazem,dooosta mladja,da li mozes da pretpostavis koliko mladja?Svidja mi se tvoje zanimanje,opet kazem, interesantan si.Ljubim te :lol: :D :lol:

Hvala! Tvoje ime mi se jako svidja. Isidora..hmm skroz fino zvuci :wink:
A koliko si mladja od mene? :D ma u ostalom neka si, mozemo se mi dopisivati nije problem :wink:
Cime se bavis?

Kiss
 

Back
Top