Kafana "Game over"

Ostao mi je jedan nivo (ili igra) da poptuno okljucam sve nivoe (igre) u crash bash. Nekoliko puta smo ja i burazer okretali igru ali nikako da sakupimo dovoljno nekih sivih dijamanata da otvorimo taj nivo. Mada mi je igra kada jasete valjda zmaja i gadjate metu za poene bila najomiljenija.
 
Хвала...твоји фаворити поред ових?

Od horora..recimo kad se setim starih dana i dobrog "Dino Crisisa", bar je meni tada bila strasna igra a dosta me podsecala na re serijale. Obscure su takodje dobra oba dela, Penumbra je dobra horor igra iako nema previse protivnika, atmosfera je 10/10. Alone in the Dark neizbezna u to vreme i ima jos nekih :)

Od igara sa ps uopsteno hm... JB 007, syphon filter, Rainbow Six, Crash serijali, Twisted Metal itd itd, i dan danas znam da sednem i da odigram par sati na ps-u.
Bio sam klinac kad sam igrao te igre i sve konzole redom, igrao sam ih jer sam uzivao u svakom detalju bez obzira da li igra ima ili nema pricu :)

A sve ove nove igre su mi nekako antipaticne zbog nabudzene grafike i nedostatka price, cast izuzecima. Tipa: Mafia, HalfLife, Splinter Cell, Fear, Broken Sword, Syberia, Call Of Cthulhu, Dark Messiah, Mass Effect, StarWars Kotor ofc itd itd.. blah, odo u krevet :D
 
28c26aw.jpg

Ovo mi se javlja kad se konektujem na server. Obrisao sam ga, pa ponovo ubacio i opet isto :(
Zna li neko kako da popravim ovo posto mi kolege igraju na tom serveru :)
 
Od horora..recimo kad se setim starih dana i dobrog "Dino Crisisa", bar je meni tada bila strasna igra a dosta me podsecala na re serijale. Obscure su takodje dobra oba dela, Penumbra je dobra horor igra iako nema previse protivnika, atmosfera je 10/10. Alone in the Dark neizbezna u to vreme i ima jos nekih :)

Od igara sa ps uopsteno hm... JB 007, syphon filter, Rainbow Six, Crash serijali, Twisted Metal itd itd, i dan danas znam da sednem i da odigram par sati na ps-u.
Bio sam klinac kad sam igrao te igre i sve konzole redom, igrao sam ih jer sam uzivao u svakom detalju bez obzira da li igra ima ili nema pricu :)

A sve ove nove igre su mi nekako antipaticne zbog nabudzene grafike i nedostatka price, cast izuzecima. Tipa: Mafia, HalfLife, Splinter Cell, Fear, Broken Sword, Syberia, Call Of Cthulhu, Dark Messiah, Mass Effect, StarWars Kotor ofc itd itd.. blah, odo u krevet :D

То су игрице које сам и ја обожавао...а и сада бих их радо играо.
Medal of Honor,Call of Duty,Metal Gear су моје радо игране игрице.
 
Metal gear nisam nikad igrao ;( Probao sam jednom na kompu, pocinje se na brodu ne znam koji je to deo, ali mi je graficka bila slaba i onda su mi se texture prelivale nemam pojma i ostavio sam. Mozda probam ovih dana sa emulatorom :D
 
Metal gear nisam nikad igrao ;( Probao sam jednom na kompu, pocinje se na brodu ne znam koji je to deo, ali mi je graficka bila slaba i onda su mi se texture prelivale nemam pojma i ostavio sam. Mozda probam ovih dana sa emulatorom :D

Пробај,нећеш се праверити.
Игрица убија ;).

Шта млатиш сада?
 

Ubacio sam, sad mi drugo trazi :dash: ali mislim da znam kako da ga napravim :) Tnx bona kasnije ;) Btw dobar izbor muzike :ok:

------------------------------------------------------------------------------------------
Jel skinuo neko Virtual Tennis 2009 sa ovog linka http://rapidshare.com/files/251833327/beklenentenis.repack_GameUploader.part01.rar Ako jeste zanima me da li je provalio sifru. Ja nikako ne mogu da raspakujem igricu. Najpre sam jedva naso forum sa kog su linkovi, kad nema tamo sifre :( Pitao sam lika koji je postavio a on me kulira :(
 

Back
Top