Kafana "Game over"

Хвала свима на честиткама...као што рече,надам се да ћемо овде да исписемо још много,много хољада постова ЗАЈЕДНО :ok::ok::ok:!
 
Машала :).
Ја гледам PS3 али се двоумим.
Знам какав сам,онда ћу стварно све баталити ради ИГРИЦА а то ми сада тренутно не треба.
 
Nije lose ime.
GZ master na tituli moda video igara.

Hehehe..
Nekad bilo sad se spominjalo, suvise sam mator da bi se ovde igrao sa ovim..
Prijatelju, mozda ne pamtis vijeme kada sam se zezao ovde u funkciji moda..
Dok je bilo, bilo je i zanimljivo ali i smorno..
S toga, sve cestitke a i podrska Sefu i Borisu..

Usput..
Odlican izbor, priznajem, s pitanjem administraciji, sta im je toliko vremena trebalo da odaberu dva sjajna lika za ovaj urednicki dio..
 
GZ:
Hehehe..
Nekad bilo sad se spominjalo, suvise sam mator da bi se ovde igrao sa ovim..
Prijatelju, mozda ne pamtis vijeme kada sam se zezao ovde u funkciji moda..
Dok je bilo, bilo je i zanimljivo ali i smorno..
S toga, sve cestitke a i podrska Sefu i Borisu..

Usput..
Odlican izbor, priznajem, s pitanjem administraciji, sta im je toliko vremena trebalo da odaberu dva sjajna lika za ovaj urednicki dio..

Хвала на честитци ;).
Надам се да ћемо се овде још дуго дружити и направити праву атмосферу :ok::ok::ok:!
Једино што бих желео је да АДМИННИСТРАЦИЈУ и остале пријашње проблеме и дешавања оставимо иза себе.Не требамо се смарати са тим стварима ;).
Ако је баш не изводиво испуњење те МОЛБЕ онда да се то ради преко ПП ;).
Битно је да је нама добро и да се лијепо дружимо :ok::ok::ok:!
 
GZ:
Hehehe..
Nekad bilo sad se spominjalo, suvise sam mator da bi se ovde igrao sa ovim..
Prijatelju, mozda ne pamtis vijeme kada sam se zezao ovde u funkciji moda..
Dok je bilo, bilo je i zanimljivo ali i smorno..
S toga, sve cestitke a i podrska Sefu i Borisu..

Usput..
Odlican izbor, priznajem, s pitanjem administraciji, sta im je toliko vremena trebalo da odaberu dva sjajna lika za ovaj urednicki dio..
Secam se kad si bio mod, a secam kad je bilo ovde mnogo ljudi, kentora, tommy gun i jos neki. Mada tada nisam mnogo postovao.
 
Једино што бих желео је да АДМИННИСТРАЦИЈУ и остале пријашње проблеме и дешавања оставимо иза себе.Не требамо се смарати са тим стварима ;).
Ако је баш не изводиво испуњење те МОЛБЕ онда да се то ради преко ПП ;).
Битно је да је нама добро и да се лијепо дружимо :ok::ok::ok:!

To ti nije dobra ideja. Nikako nesmes da zanemaris probleme, oni tu sve dok ih ne resis. Mogu samo se prikriju privremeno, ali kada ponovo postanu vidljivi budu veci nego sto su bili.

Ali kako god....

Pozz
 
DJM,Popaj i ja pičimo CS.
Sada trenutno igram S4 League, mada sad će novi komp, pa će biti sve i svašta. :D

Ja sam free sutra uvece pa ako ne igras S4 League mozemo cs malo. ;) Citeru... :P lol

Nego Borise, ajde skidaj CS da te vidimo :D Master... isto bi i ti mogao. :D I ostali ako ste zainteresovani. Samo bez citova molicu inace mix kad ukljuci onaj njegov aresenal gotovi ste :D:D
CS je igra koja tesko da ce zastariti kao neke koje su bile aktuelne pre 5-10 godina.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam free sutra uvece pa ako ne igras S4 League mozemo cs malo. ;) Citeru... :P lol

Nego Borise, ajde skidaj CS da te vidimo :D Master... isto bi i ti mogao. :D I ostali ako ste zainteresovani. Samo bez citova molicu inace mix kad ukljuci onaj njegov aresenal gotovi ste :D:D
CS je igra koja tesko da ce zastariti kao neke koje su bile aktuelne pre 5-10 godina.

Попаје не изгледа добро што се тиче CS-а.
У обавезама сам до гуше.
Шљака ме уби у последње вријеме а имам i у стану неке радове тако да није добро :confused:.
Чим будем мало бољи са временом јављам се.
Па да ову омладину научимо памети...да виде шта је OLD SCHOOL ;).
 
ja gledam zasto mi nikad ovu temu ne izbacuje i sad tek vidim da nije na pracenje


p.s. borise,nemoj da zaboravis ko ti je pomogao da se-es guru-ovna;)

e srry za dva posta nisam siguran da li sam stavio na pracenje XD
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top