MAKEDONIJA I OKOLINE

volim Makedoniju,rado je se secam.Svojevremeno sam bio tamo u Katlanovu na ORA(sta to bese?)i bilo je divno,imao sam i devojku umalo da vam postanem zet ali JNA me sprecila...mogao bih da pisem o makedoniji ceo dan .Pozdrav :wink:
 
volim Makedoniju,rado je se secam.Svojevremeno sam bio tamo u Katlanovu na ORA(sta to bese?)i bilo je divno,imao sam i devojku umalo da vam postanem zet ali JNA me sprecila...mogao bih da pisem o makedoniji ceo dan .Pozdrav :wink:
 
Moram da priznam da nisam bila,ali mi se sviđaju makedonci iz komšiluka(uvek imaju hrpu grickalica na stolu :D ).Mala šala ali su stvarno ok.
E da sviđa mi se i ogrlica od Ohridskih bisera koju sam dobila od brata. pozdrav :D
 
...Da li ima na ovoj beli svet
Poubavo devojce od Makedonce.
Nema, nema, ne ke se rodi,
Poubavo devojce od Makedonce.

Koga pesna zapee-slavej nadpee,
Koga oro zaigra-srce razigra.

Koga kosi rasplete, kako koprina,
Licna e i policna od samovila...
:wink:
 
BodoniuS:
tetovo:
KAKO VI OCENUJETE MAKEDONIJU KAKO ZEMLJA BIVSEU JUGOSLAVIJU

Увек сте били уз нас, и за време бомбардовања.
Хвала

Ми смо вам дужници


Поздрав
a sto smo im to duznici?
Volim i ja Makedonce i ne slazem se sto im deo evrope osporava pravo na ime drzave, ali uopste ne smatram da smo im duznici.Zapravo, njihova spoljnopoliticka administracija se polomi da skupi obavestajne podatke o nama a za racun amerikanaca.Svestan sam ja da se to ni njima ne svidja, mislim na ljude, narod, ali ipak ta drzava to radi.Pitanje je i bilo o drzavi.BTW, ako se ovako nastavi, uskoro ce vise Makedonaca biti u Srbiji, pojedose ih Siptari.Treba to resiti na efikasan nacin.
 

Back
Top