zna li neko da mi pomogne?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: zna li neko da mi pomogne?

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano zna li neko da mi pomogne?

Vec dve nedelje ne mogu normalno da udjem na internet...znaci u internetu sam-a nisam pise ono obavestenje da server ne moze da nadje....onad moram da scanujem programe (preko internet zastite)i on pronadje 25 programa koje izbrisem...i onda je sve normalno ...Kad sledeci put ukljucim kompijuter desava se isto...Nisam bas neki poznavaoc kompijutera,ali imam sve moguce programe za zastitu i za ciscenje ,ali nista ne vredi ...kad god ponovo startujem kompijuter ...isto
    Da li to nekako mogu da popravim,bez toga da ponovo instaliram sve...

gost22
    Guest

Podrazumevano

Skini sa www.spywareinfo.com/~merijn/files/hijackthis.zip antvirus. Meni je pomogao par puta u slicnim situacijama ili sa www.grisoft.com avg free edition.

Početnik
    Učlanjen
    24.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio gost22
    Skini sa www.spywareinfo.com/~merijn/files/hijackthis.zip antvirus. Meni je pomogao par puta u slicnim situacijama ili sa www.grisoft.com avg free edition.
    U parvu je ovaj odlicene su ove dve stvarcice!!!!!

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pronadji program SpyBot firme PepiMK. Pored ostalih podesavanja, postoji i blokiranje Internet Explorer-a od Hijacking-a i rekonfiguratora. Dakle, "zamrzavanje", cak da ni ti ne mozes da promenis. Ova najnovija poshast sa shpijuniranjem (ne virusi) je toliko uzela maha da je Americka drzava Utah (Juta) donela zakon o paprenom kaznjavanju svih koji to rade a u tekstu koji se moze procitati prilikom instalacije nije naglaseno da to isti i radi. To je narusavanje privatnosti. Ljudi! Ne instalirajte te "besplatne" programe, ne ubacujete gotove Exe patcheve...

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

..Vrhunac svega je bio sinoc kad nisam mogao da ugasim kompijuter jer u pozadini radi neciji program kojim ja ne mogu nista....malo sam se iznervirao...ali eto proslo...uspeo sam nekako sve da ih izbrisem(barem ja tako mislim)...

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Re: zna li neko da mi pomogne?

Citat Original postavio begunac
    Vec dve nedelje ne mogu normalno da udjem na internet...znaci u internetu sam-a nisam pise ono obavestenje da server ne moze da nadje....onad moram da scanujem programe (preko internet zastite)i on pronadje 25 programa koje izbrisem...i onda je sve normalno ...Kad sledeci put ukljucim kompijuter desava se isto...Nisam bas neki poznavaoc kompijutera,ali imam sve moguce programe za zastitu i za ciscenje ,ali nista ne vredi ...kad god ponovo startujem kompijuter ...isto
    Da li to nekako mogu da popravim,bez toga da ponovo instaliram sve...
    Desni taster na m comp, klik remote pa advenced pa odcekiraj mogucnost da se racunar daljinski kontrolise.
    Posle sa nekim od ovih programcica (ili u samom i. exploreru pomocu tulsa) obrisi sve saneta i trebalo bi da bude ok!

Slične teme

1. MOZE LI NEKO DA MI POMOGNE?
    Autor gvozdje88 u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.08.2005., 21:51
  2. please, ako moze neko da mi pomogne
    Autor britney u forumu Strategije
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.08.2005., 12:43
  3. Ako neko može da mi pomogne
    Autor zainteresovana u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 11